Şimdi Ara

Xiaomi Amazfit Verge [ANA KONU] (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.070
Cevap
34
Favori
149.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Liste için teşekkür ederim. Bunlardan hangisini yüklediniz. Birde nereden indirebilirim bu uygulamaları.
  • Arkadaşlar tavsiye edeceğiniz bi ekran koruyucu varmı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mooncrown_ksk M kullanıcısına yanıt
    Listenin en saginda linkler var hocam listeye iyi bakmamissiniz. Ben hepsini kurdum denedim amazmod, watchdroid, file explorer ve muzik uygulamasi var suan

• sedatenes27 S kullanıcısına yanıt
    N11 de ve hepsiburada da gordum ama deger mi bilemedim 27 lira miydi cifti neydi

• onderkaan kullanıcısına yanıt
    lpg marka aldım ama jelatin gibi, beğenmedim

• sedatenes27 S kullanıcısına yanıt
    Aynen benim gordugum de ipg markaymis. Is gormez mi

• onderkaan kullanıcısına yanıt
    Malesef işe yaramaz

• verge ile lite arasında kaldım. Fiyat farkı önemli değil

lite'da menü geçişleri çok mu yavas verge'e gore?
    Verge' un sarji uyurken saati kapattigim takdirde 4 gun gider mi? (sadece bildirim ve hr acik)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Verge kullanıyorum şarjı rahat 3 gün çıkartıyor, uyurken kapatırsanız 4 günü rahat görürsünüz, gerçek bi akıllı saat derseniz Verge, lite alırsanız bilekliğin saat versiyonu diye düşünüyorum, karar sizin

• quote:

Orijinalden alıntı: sedatenes27

Verge kullanıyorum şarjı rahat 3 gün çıkartıyor, uyurken kapatırsanız 4 günü rahat görürsünüz, gerçek bi akıllı saat derseniz Verge, lite alırsanız bilekliğin saat versiyonu diye düşünüyorum, karar sizin
    gw kullandigim donemlerde "bileklik" ozellikleri disinda bir sey kullanmadigim icin sikintim bu degil hocam. Sanirim lite, bip ile ayni os kullaniyormus. Bu sebeple 10 fps die diye dusunuyorum. Verge daha akicidir. Akicilik onemli kriter.

Verge'ün akiciligini nasil buluyorsunuz? 3 gunluk batarya omrune hangi ayarlarda sahipsiniz?

• Gayet akıcı, ben herhangi bir sorun yaşamadım, sürekli kalp ritmi hariç, tüm özellikler aktif

• Merhabalar durup dururken verge saatimin hoparlörü gitti. Saatten hiç ses çıkmıyor bu durum başına gelmiş olan birisi var mı acaba

• Sephiroth06 S kullanıcısına yanıt
    Sıfırlayıp tekrar dene istersen

• Defalarca denedim ama olmadı. Sürümde güncel :(

• Merhaba, verge lite kullanıyorum 2 aydır herhangi bir donma kasma ile karşılaşmadım. Menüsünü aşağı doğru hızlı kaydırinca da akıcı Bir şekilde ilerliyor. Hatta bende verge modelinin arada takıldığını duymuştum ama buradaki kullanıcıları daha doğru bilgi verir. Bana göre lite modelinin kullanıma bağlı olarak 20 günü geçen pil ömrü sunması.

• Merhaba, amazift verge ile uyumlu loop model örme kordon var mıdır, konu ile ilgili bilginiz var mı?
  • Merhaba verge almayı düşünüyorum Türkçe yuklenebiliyormu ve apkler yukleniyormis bunu yapmak kolay mı zor mu bilgisayardan mi yapılıyor saat üstünden mu konuya biraz uzağım araştırıp okuyorum forumları ama açıkçası çok anlayamıyorum :) yardımcı olursanız ya da bu konuyal ilgili video varsa atabilirsiniz çok sevinirim

• Çaki01 Ç kullanıcısına yanıt
    Apk dosya listesini ben daha onceden paylastim. Ister bilgisayar uzerinden isterseniz telefondan yukleme yapilabiliyor ama telefondan biraz mesakatli. Pc ye bir exe dosyasi yulleyerek kolayca bilgisayardan saate apk yuklenebilir. Saatte menuler ingilizce ama saat arayuzlerinde turkce dil destegi mevcut. Bazi uygulamalarda da tr dil destegi mevcuttur

• Merhabalar teşekkürler ilginiz için bı bakayım yapamazsam tekrar destek istesem olur mu teşekkürler

• Çaki01 Ç kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/144605103

Bu linkteki mesajda exel dosyasi var orda en sagda linkler mevcut uygulamalarin. Indirip alttaki linkteki tool uygulamasi ile kurabilirsiniz.

https://forum.xda-developers.com/android/software/tool-tool-one-driversunlocktwrpfactory-t3358711

Uygulama yukleme sayfasinin xda daki konusu. Kurulum kolay zaten yelefonu baglamis gibi baglayip kuruyoruz. Sadece bilgisayar gerekli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onderkaan -- 28 Temmuz 2020; 7:50:6 >

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.