Şimdi Ara

Xiaomi Akıllı Tartı İncelemesi - Kısa süreliğine fiyatı 37.99 USD

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
3.043
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Sağlıklı yaşamak adına kilo kontrolü yapmak olmazsa olmazlar arasında. Akıllı tartılar son dönemlerde oldukça yaygınlaştılar bir süredir takip ediyordum Xiaominin akıllı tartısını aldım.

Küçük bir inceleme yaptım ürünü henüz 3-4 gündür kullanıyorum ancak gerçekten pratik bir ürün olduğunu söyleyebilirim.

Telefon uygulaması sayesinde günlük kilo,yağ,kas,su oranları gibi takipleri otomatik telefon ile senkronize ediyor.

Sormak istediğiniz konular olursa memnuniyetle cevaplamak isterim.

Ürünün telefon uygulaması Türkçe'dir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dronebey -- 5 Aralık 2023; 11:38:38 >

• Merhaba bu tartının, şuhttps://urun.n11.com/saglik-baskul/xiaomi-mi-bluetooth-v40-akilli-baskul-scales-4x-aa-batarya-P204134985?cid=604001&gclid=Cj0KCQjw4eXPBRCtARIsADvOjY0Cy-lU4gfXyNW_nX-2bXEqotwGIzsTZCmO0nx9d76AkjzIUtN7nSkaArkEEALw_wcB&gclsrc=aw.ds linkteki tartıdan farkları nedir biliyor musunuz? Model numarası olmadığı için araştıramadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: weatherman

Merhaba bu tartının, şuhttps://urun.n11.com/saglik-baskul/xiaomi-mi-bluetooth-v40-akilli-baskul-scales-4x-aa-batarya-P204134985?cid=604001&gclid=Cj0KCQjw4eXPBRCtARIsADvOjY0Cy-lU4gfXyNW_nX-2bXEqotwGIzsTZCmO0nx9d76AkjzIUtN7nSkaArkEEALw_wcB&gclsrc=aw.ds linkteki tartıdan farkları nedir biliyor musunuz? Model numarası olmadığı için araştıramadım.

Linkini gönderdiğiniz ürün sadece akıllı tartı olarak geçiyor. Sadece kilo bilgisi olarak ölçüm yapıyor.

Benim incelemesini yaptığım ürün body scale olarak geçiyor. yağ,su,kas,metabolizma hızı, vucut kitle endeksi, kemik olaranı vs gibi ölçümler yapıyor.

Aşağıdaki resimde paylaştığım gibi 2 ürünü görsel olarak ayırd edebilirsiniz. üzerinde metal noktalar olan üst versiyonudur.

İhtiyacınız varsa kesinlikle tavsiye ederim.

Xiaomi Akıllı Tartı İncelemesi - Kısa süreliğine fiyatı 37.99 USD

• Aramex kargo ile ücretsiz olarak şuan fiyatı 37.99 USD gerçekten çok iyi fiyat ürünü 2 aydır kullanıyorum oldukça memnunum.
  • @dronebey Merhaba,

Bu akıllı tartıyı Bende düşünüyorum ama karar veremedim. Alınca ne olacak, tartılacaz, biraz motive edecek, sonra amaan bu muymuş diyecem boşa para harcamış olacağım diyorum.

1- Yukarıda attığınız linkteki ürün "Xiaomi Mi 2 Akıllı Tartı" mı oluyor ?

Yanihttps://www.hepsiburada.com/ara?q=ak%C4%B1ll%C4%B1%20tart%C4%B1&markalar=facet_idWGlhb21p adresindeki 2 üründen hangisi oluyor ?

2- Ürünü samsung health uygulaması ile eşleştirebiliyor musun ?

3- Genelde diyetisyenlerdeki cihazlar gibi doğru sonuç vermiyor deniyor, izlediğim çoğu videoda. Bu konuda ne düşünürsün ?

https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=129634722

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ainstain -- 1 Nisan 2018; 20:56:22 >

• ainstain A kullanıcısına yanıt
    Merhaba

Aslina bakarsaniz alirken bende sizin gibi dusunuyordum ancak kullanmaya basladiktan sonra fikrim cok degisti. Normal kiloda biriydim 76-78 kg bandindaydim bu tartiya gecince kilodan ziyade yag, su ve viseral yag seviyelerini kilodan daha cok kontrol etmeye basladim. Yaklasik 7 aydir neredeyse hergun kullaniyorum hatta esimde aktif olarak kullaniyor. Soyle gercek ornekler veriyim tartiyi aldigimda yag oranim %20 kusurlerdeydi suan %15 duzeyinde keza viseral yag denilen ic organ yaglanma duzeyinde de %3 luk bir azalma oldu hastane de benzer olcumler yaptirdim %10-15 oraninda bir sapma var gibi gozukuyor ancak bu fiyata alinan bir urun icin oldukca iyi diye dusunuyorum.

Uzerinde 4 tane metal gozuken modeli almanizi tavsiye ederim.

Android kullanmiyorum samsung health olayini bilmiyorum ama iphone de apple in saglik uygulamasina tum veriler geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu xiomi mi 2 akıllı tartıyı ben samsung health uygulamasına bağlayamadım. Bu tartı aletini alıp da Android telefon kullananlar bağlayabildiyse yardımcı olabilir misiniz ?

Selamlar
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.