Şimdi Ara

Xiaomi 12 Lite (taoyao) ★ ANA KONU ★ (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
448
Cevap
16
Favori
24.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mehmet2661

Merhaba millet. Umarim iyisinizdir. Bu yeni isletim sistemini telefona yukleyip deneyenler var mi
    Daha Çin' e bile gelmeyen sistemi yükleyebilen var ise madalya takmak gerek HyperOs daha Çin' e gelecek de (ki ilk etapta Xiaomi 12 Lite yok lakin ilerleyen zamanlarda alacak) ondan sonra globale yaygınlaşacak daha çok zaman var
  • Can851 kullanıcısına yanıt

Betasi yayinlanmiş ondan sormuştum

Xiaomi 12 Lite (taoyao) ★ ANA KONU ★
    Xiaomi 12 Lite (taoyao) ★ ANA KONU ★xiaomiui
    HyperOS users now receiving weekly beta updates - xiaomiui
    https://xiaomiui.net/hyperos-users-now-receiving-weekly-beta-updates-52334/

Youtube da bir kanalda denk geldim. Telefon model olarak bizimkine benziyor ama tam modelini bilmiyorum

Xiaomi 12 Lite (taoyao) ★ ANA KONU ★youtube
    Xiaomi HyperOS'un 2 yeni özelliğini denedik! #shorts #xiaomi ##hyperos
    https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=RSDN04YCY-k

• Bu telefon ne kadar güncelleme alacak bilgisi olan var mı
  • cihazın hyper os a geçtikten sonra 4 yıl daha güncelleme alacağına dair söylentiler var ama xiaomi bu. yapacağı işe pek güven olmaz tabiki. iyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet2661 -- 26 Kasım 2023; 13:20:9 >
  • Cihaza Ekim 2023 güvenlik güncellemesi geldi arkadaşlar.

Güncellemeden sonra şarj tüketimi biraz hızlandı sanki 🤔

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmet2661

Cihaza Ekim 2023 güvenlik güncellemesi geldi arkadaşlar.

Güncellemeden sonra şarj tüketimi biraz hızlandı sanki 🤔

Bana geleli 2 hafta oldu sanırım ama aynen şarj hızlı bitmeye başladı son güncellemeden sonra
  • Pil için önerileriniz var mı? Çok çabuk bitiyor gibi 7 saat ekran süresini zar zor alıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazykartal -- 8 Aralık 2023; 0:20:45 >
  • Globale 14.0.8.0 güncellemesi geldi güvenlik güncellemesi kilit ekranı saat fontu az kalınlaşmış onun dışında pek yenilik yok Kasım güvenlik güncellemesi içeriyor
  • crazykartal C kullanıcısına yanıt

Koyu tema kullanmak, 60 Hz ekran modu, işe yaramayan bütün uygulamaların arkaplanda çalışmalarını kısıtlama yapın, otomatik başlayan programları iptal edin vb.

• En son güncellemeyi alınca cihazın batarya tüketimi biraz düzeldi gibi 🤔
  • Aracımda bt sistemi var. Sistem biraz eski ama araca girdiğim anda telefon anında bağlanıyor. Yaşadığım sorun ise; 2-3 dakika bağlı kaldıktan sonra bağlantı kopuyor ve bir daha bağlanmıyor. Aracın ünitesinden cihazı tekrar göstermem gerekiyor. Başka bir telefon ile denedim sorunsuz bağlandı. Böyle bir sorun yaşayan oldu mu veya tecrübesi olan var mı? Cihazda bulunan bt cihazlarını da sildim fakat işe yaramıyor. Bazı forumlarda güvenli cihaz diye bir şey okudum ama bizim cihazlarda böyle bir menü bulamadım.

• Hadi gözümüz aydın Android 14 ve HyperOs güncellemesi global Xiaomi 12 Lite cihazına geldi indiriyorum bakalım ne gibi yenilikler var? Xiaomi 12 Lite (taoyao) ★ ANA KONU ★

bende Eu.rom olduğu için mecbur eu.rom'a gelmesini bekleyeceğim.

Ben de eu rom kullanıyorum. Hyper OS u Kullandıktan sonra görüşlerinizi bekliyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: hiboz

Ben de eu rom kullanıyorum. Hyper OS u Kullandıktan sonra görüşlerinizi bekliyoruz.

Daha yeni bugün kurdum şöyle az görüş bildireyim pil olayından başlayayım güncellemeden önce ne ise güncellemeden sonra da aynı stabil bir olay ile karşılaşmadım kilit ekranı özelleştirme olayı çok güzel olmuş şahsen yazı fontundan yazı tipine rengine kadar kullanıcıya bolca opsiyon sunması çok hoşuma gitti kilit ekranından aod a geçiş aşamasında da saatin direkt aod a uyarlanması da güzel olmuş performans anlamında güncellemeyi yükledikten sonra bu saate kadar herhangi bir sorun ile karşılaşmadım genel kullanımda gayet akıcı bir donma/kasma vs yok oyun uzun süredir oynamıyorum o sebeple oraya pek giremeyeceğim kısaca görüşlerim böyle android 14 ve HyperOs güncellemesinden memnunum

• Yine bir xiaomi olması kaydı ile, bu cihazı 12 ram olan başka bir cihaz ile upgrade etmek isteseniz, seçeneğiniz ne olurdu?

• spinmaster kullanıcısına yanıt

Poco X6 Pro Xiaomi 12 Lite (taoyao) ★ ANA KONU ★ 

• merhaba arkadaşlar umarım iyisinizdir. Bu hyperos güncellemesi benim telefona da geldi ve kurdum. ancak bu telefonda nedense fazla stabil çalışmadığını fark ettim ilk izlenim olarak. Telefonda fazla uygulama olmamasına ve hafızada çok fazla boş yer olmasına rağmen programlar arasında...vs. gezerken ufak tefek takılmalar yapmaya başladı. telefonu bir kere de kapatıp açtım. bir değişiklik olmadı. Bir de su gibi şarj tüketmeye başladı. Güncelleme kurulurken %91 olan batarya telefon "boştayken" önce %88 e yarım saatten kısa bir sürede de %86 ya düştü. Benim telefona yaramadı sanırım. umarım sizde güzel sonuçlar olur. herkese iyi forumlar dilerim.

• xiaomi 12 Lite'a hyperOS eu.rom yazılımı da geldi. var mı hiç yükleyen?

• 12 lite hyperos bugün yükledim, daha seri akıcı gibi, bir kaç gün sonra kullanıma göre tekrar yazacağım.

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.