Şimdi Ara

Xiaomi 11T Pro *** ANA KONU *** (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
449
Cevap
31
Favori
55.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ürün stoklara 8gb olan versiyonu gelmiş bilginiz olsun, ben 1 tane 12gb beyaz yakaladım diğer renkleri yoktu malesef, bugün itibariyle sipariş geçtim bakalım telefon ne kadar sürede tarafıma ulaşıcak.

• secy S kullanıcısına yanıt

Kaça aldınız?

• 9.5k aldım hocam sanırım 1 tane stok girmişlerdi alır almaz kapattılar, diğer renkleri stokta yoktu

Geldi mi hocam cihazınız. bugün trabzon mi store a gittim 10999Tl fiyata çıkmış 12gb + 256gb olan 11t pro

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • medrem kullanıcısına yanıt

yok hocam henüz gelmedi cihaz, işleme alındı kargo bekleniyor yazıyor şuan..

Mi store 'da satın almak istediğinizde sayfa çöküyor sanırım fiyatı revize edecekler malesef

• Zamlar yansıdı, hb 8/256 fiyatı 13k bandında.

• gentleman_ kullanıcısına yanıt

hocam hb bakmayın siz orda 12/256 fiyatı 13k civarıyken ben mi store'dan 9.5k ya aldım şuan stok olmadığı için çakallık yapıyorlar

Benim vermiş olduğum siparişi iptal etmişler mail geldi simdi, ama uygulama üzerinde hala kargoya verilecek yazıyor. Telefon ile ulaşmaya çalışıyorum 20dk oldu müşteri temsilcisine ulaşamadım daha.

Hocam mesai saatleri icerisinde ben 2 kere aradım ortalama her gün 8dk bekletiyor, bu saate ulaşamazsın sanıyorum mesai saatlerinde bir dene istersen bugün konuştum operatör akşama kargoya verilir dedi öylede oldu. Sitede halen kargolanicak diye bendede görünüyor ancak yurticiden mesaj geldi takip no ile beraber dora iletişimden...

Siz ne zaman ve nekadara almıştınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Xiaomi 11T Pro *** ANA KONU ***

26 kasim 12:59 da vermişim beyaz 12gb ram li, mail geldi bu aksam 5te bi aksaklık oldu iptal oldu sipariş diye, çok üzülgünüm.

Hocam benden 1 -2 saat önce sipariş vermişşiniz ancak sizin işleme alınma saatiniz benden sonra olmuş enteresan sipariş önceliğine baksalardı benimkini iptal ederlerdi

8gb mavi renk ile arasında çok kalmıştım keşke onu alsaidim :( bakalım 40dk bekledim baglanamadım kimseye, kkartıma iade provizyona düştü. Sabah tekrar arayacağım birsey çıkacağını sanmıyorum ama zamlı fiyattan almam 12bin olmuş snrm

Bende 8gb mı alsam mı diye düşünmüştüm ancak bu telefonda xiomi sd888 isinmasin diye performansina kısıtlama koyduğunu bildiğim icin 12gb lısını tercih ettim, açıkcası 12k buna vericeğime samsung s21+ dan yana tercihimi kullanırdım ben ,aradaki fiyat farkı cok diye bunu aldım beyaz renk bende cok istemiyordum ama mecbur kaldım telefonum arızalı.

Müşteri temsilcisi ile az önce görüşebildim, söylediğine göre bizim aldığımız günkü tüm siparisler iptal olmuş. Dedim arkadaşa kargo bilgisi verilmiş 1 2 cihaz vardı onlar mı kargolandı bir yanliş anlaşılma olabilir dedi isim sordu. Kısa sürede gelmeyeceğini söyledi yeni cihazların, ben başka telefon bakmaya başlıyorum.

hayırlısı olsun dediğim gibi cuma günü sipariş verdim,pazartesi işleme alındı. şuan cihaz elime ulaştı yüklemeleri yapıcam

• Arkadaşlar bu telefonun servisine kim bakıyor.
    Satan kişiler den bilgi alamadım.
    Genpa, kvk, xiaomi diye herkes bir şey diyor.

• Arkadaşlar internette almış fiyatlar başını gitmis.

En ucuz nerde bulabilirim şu an.

• Cihaza IMEI repair işlemi yapılıyor mu şuan?

• Kedi Adam kullanıcısına yanıt
    Henüz yok keşke olsa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.