Şimdi Ara

Xiaomi 10000 2 Powerbank 79,9 - HB (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
3
Favori
8.207
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hızlı şarj etmez demiyorum. Teknolojisi yok. Mesela o söylediğin teknolojiler yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hz.haha H kullanıcısına yanıt
    yahu teknoloji yoksa telefon nasıl hızlı şarj diye algılıyor ?
  • SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    Hocam bunlar dış güçlerin işi. Bizim aklımız ermez.

• benim power bank geldi. ürün orjinal...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    ya hem bilmeden laf atıp şu sinir gülücükten koymuşsun hem de üste çıkmaya çalışıyorsun
  • 20000mAh 2C modelini aldım, Bugün usb voltmetre ile kontrol ettim, Amper değeri sürekli oynuyor ve 5 volt bir süre sonra 9 volta çıkıyor, Bilgisi olan var mı ?
  • Yeğenime hediye alacağım iPhone kullanıyor. İPhone için ayrı bir kablo almaya gerek var mı acaba

• nnk1981 N kullanıcısına yanıt
    gerek var hocam

• Nasıl bir kablo lazım hocam kusura bakma iphone kullanmadım hiç bilmiyorum

iPhone nun şarj aletine/bilgisayara taktığınız kabloyu powerbank e takarsınız olur biter, uzun gelirse kısa boy lightining alabilirsiniz kafanıza göre
  • Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    İşte o kablo kopmaya başlamış hocam şarj aleti yerine powerbank taşımak istedi. Kısa kablo örneği verirmisin iz

Hocam normal kablosu bozuksa uzun bir tane almak daha mantıklı bence.
    https://urun.n11.com/kablo/baseus-apple-iphone-usb-lightning-hizli-sarj-ve-data-kablosu-P295651763
    MFI lisanslı bütçenize uygun bir şey alabilirsiniz bu pahalı geldiyse. Ben hep aliexpress den alırım kabloları, gelmesi 2 ay falan sürer. TR den pek ürün tavsiye edemem ama Anker/Ugreen/Aukey/Baseus gibi markalara bakabilirsiniz.
    https://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/ipad-iphone-5-6s-7-8-plus-x-baseus-hizli-usb-lightning-sarj-kablo-P295970941

daha uyguna satan yerler de var, bir zahmet siz de bakın fazla para vermemk için :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Led Zeppelin -- 17 Mart 2019; 12:28:6 >

• Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    Tabiki bakarım hocam sadece öneri için rica ettim size. Çok teşekkür ederim sağol hocam

• Vatan Computer de 250₺ üzeri alısverıse lınk teki ürün 69₺ oluyor kasaya sordum normal fiyatı nedir dedim hiç bir ürün almadan isterseniz 69₺ dem verebiliriz dedi aldım kullanıyorum 2 haftadır eskı xıaomi cihazı aratmıyor

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_s-lınk-ıp-958-10000mah-dokunmatik-led-lamba-taşınabilir-şarj-cihazı-1187007.html?rbtc=%7C%7C%7C%7Cp%7C%7C&gclid=EAIaIQobChMIqaDF45yJ4QIV2fhRCh0NcQBQEAQYAiABEgLSCfD_BwE&gclsrc=aw.ds

• ultraslanonur kullanıcısına yanıt
    İnanıyorum bu xiaomi den daha iyidir bir sürü portu da var

• quote:

Orijinalden alıntı: ultraslanonur

Vatan Computer de 250₺ üzeri alısverıse lınk teki ürün 69₺ oluyor kasaya sordum normal fiyatı nedir dedim hiç bir ürün almadan isterseniz 69₺ dem verebiliriz dedi aldım kullanıyorum 2 haftadır eskı xıaomi cihazı aratmıyor

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_s-lınk-ıp-958-10000mah-dokunmatik-led-lamba-taşınabilir-şarj-cihazı-1187007.html?rbtc=%7C%7C%7C%7Cp%7C%7C&gclid=EAIaIQobChMIqaDF45yJ4QIV2fhRCh0NcQBQEAQYAiABEgLSCfD_BwE&gclsrc=aw.ds
    bunumu alsak ozaman ya ne zamandır ihtiyacim vardi powerbanke

• quote:

Orijinalden alıntı: zaliminsan

bunumu alsak ozaman ya ne zamandır ihtiyacim vardi powerbanke

Alıntıları Göster
    Tavsiye ederim gayet güzel vatan a gidip söyleyin verirler o fiyata

• Yaklasik 6-7 sene once aliexpressten almistim 10400 kusur olanini kac yil gecti masallahi var hayat kurtarir .

Efit : bendeki tombik olan v1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sevenhillli -- 17 Mart 2019; 20:1:31 >
  • ben geçen yıl n11den v1 10mah aynı marka powerbank aldım. gelen ürün bandrollüydü orjinaldi diye tahmin ediyorum. kablosu bozuk çıktı mağazaya mesaj attım yapcak bişey yok kendi şarj aletinizin kablosunu kullanın dedi. eyvallah dedik kullandık ancak sadece 1 kez şarj ediyor.

tam dolmadı belki diye bi gün boyunca şarj ettim powerbanki ışıkları ful gösterse bile 1 kere şarj edince (çok yavaş şarj ediyor zaten) hemen bitiyor. bundan sonra n11 e karşı bi soğukluk oldu ancak powerbank'e de ihtiyacım var.

şuan 10mah lık evde duruyor sıfır gibi. şimdi bi müslüman olarak aynı yılana 2kere sokulmuş mu olurum bunu sipariş versem? (satıcı mağazayı hatırlamıyorum ancak n11'e ayar oldum)
  • Arkadaşlar kutudaki stickerı açılmış ama cihazın kendi stickerı falan yerinde duruyor sizce iade ürün falan mıdır? Yoksa güvenlik amaçlı falan mı açılıyor?
    Xiaomi 10000 2 Powerbank 79,9 - HB

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.