Şimdi Ara

Xenon flashlı cep telefonları. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
9.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • şu anda xenon flashlı en uygun cep telefonu motorola zn5 tir. darty de 299TL ye xenon flashlı 5 mp li wifi li cep telefonu alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sugar_klavyeci

Markalara göre ayırmak çok daha doğru olur.

Nokia
    N8
    N82
    6220 Classic

Sony Ericcson
    Satio
    C905
    C901
    K850
    K810
    K800
    K790

LG
    KC910 Renoir
    KC910i Renoir
    KU990 Viewty

Samsung
    W880 AMOLED 12M
    M8910 Pixon12
    G810
    G800

Motorola
    ZN5

Altek
    Leo

Not: Altek Tayvan merkezli bir telefon üreticisidir. Daha fazla bilgi için Leo'nun üzerine tıklayın.

+1

• şu anda zaten markalara göre ayrılmıştır .
  • harika bir liste olmuş bu listeyi devamlı güncel tutmaya çalışacaksanız çok hoş olur.
  • xenon olayı kafamı karıştırıyor, bende n79 var n8 için hazırlık yapıyorum ama yeri geliyor n79un ışığını açıp el feneri olarak kullanmam gerekiyor, xenon benim için 2 eksi demek oluyor
    -videoda ışık yok
    -el feneri olarak ışık yok
    xenon'un hangi artıları bu eksileri ortadan kaldırıyor?
  • hem led flashı olup hem xenonu flashı olan telefonlarda var.

mesela sonyericsson da idou, c905, k850, c901 modellerinde ikiside var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan2200 -- 12 Aralık 2010; 11:25:16 >
  • güncel.
  • Baya fark ediyormuş.
  • Listeye 16mp lik bir telefon daha ekledim.

samsung çıkarmış.

Samsung Galaxy Camera GC100

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_camera_gc100-4961.php
  • BİLGİNİZE:Yurt dışından c905 almıştım xenon flash lı ve led flashı da var.zifiri karanlıkta ondan iyi fotoğraf çeken görmedim.en önemlisi zifiri karanlıkta ışıklı vidyo çekmesi.Düşüp arızalanmasından dolayı kendime yine iyi foto çeken telefon olarak 2.el N82 aldım bir yıldır kullanıyorum güzel fotolar çekyo memnunum ama internette flash player desteği yok.şimdi internette iyi olan. 1)flash player destekli(viyoları açan) 2)xenon flash lı 3).sü led ışıklı (karanlıkta vidyo çekmek için) hepsinin bi arada olduğu telefon var mı? ben bulamadım varsa paylaşırmısınız.
  • güncellendi.

Nokia Lumia 928 eklendi.
  • güncel nevar ekleyebileceğiniz
  • Benim için Flaş telefonun olmazsa olmazıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MR.Ş@HIS

güncel nevar ekleyebileceğiniz

güncellendi.
  • hakan2200 kullanıcısına yanıt
    N87'yi listeye eklemen yanlış. O prototip olan ve daha sonra da iptal edilen bir cihaz. Yani son kullanıcıya hiç ulaşmadı. Dolayısıyla kağıt üzerinde de böyle bir cihaz yoktur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sugar_klavyeci

N87'yi listeye eklemen yanlış. O prototip olan ve daha sonra da iptal edilen bir cihaz. Yani son kullanıcıya hiç ulaşmadı. Dolayısıyla kağıt üzerinde de böyle bir cihaz yoktur.

evet aynen dediğin gibiymiş.

listeden kadırdım. tşk.
  • Hort atalım bakalım suyu biraz ısındıralım.
    Hayatım boyunca anlayamayacağım en büyük hıyarlıkların başında gelir xenon flash günümüzde kullanılmaması
    en sonhttps://www.youtube.com/watch?v=b5FZDkhmYvM zenflash adı altında Asus ayrı aparat olarak sunmuş.
    Taki NOKIA 9'a kadar
    https://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/Nokia-9-sizdi-Snapdragon-845-8-GB-RAM-uclu-kamera-ve-3900-mAh-pil.htm

yeni akım başlatır amerikayı yeniden keşfedip led adı altında illet ışıktan bizleri kurtarırlar umarım üreticiler .Bilmem ne kadar diyafram açıklı 1264165 cigolayt pikselli kameralı telefonlarımızda hala eksikliği var kendilerinin.

yemişim hdr+'ını
    xenon olum bu boru mu ?

bir sonraki telefon markam muhtemelen Nokia 9 olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DARK KING -- 7 Ağustos 2018; 17:50:1 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.