Şimdi Ara

Xbox360 Ses Problemi (ÇÖZÜLDÜ)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
2.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar selam bir sürü konu inceledim araştırdım ama kafam halen karışık.

Resimdeki parçalar ve kablolar mevcut peki bu şekilde 5+1'den nasıl ses alabilirim?

Bu arada makina hdmi to dvi şekilde Samsung 940BW monitörüme bağlı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arnom -- 16 Mart 2008; 22:38:09 >

• decoder varsa optik bağlantı yaparak 5.1 alırsın.yoksa başka şekilde 5.1 alamazsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pot3nza

decoder varsa optik bağlantı yaparak 5.1 alırsın.yoksa başka şekilde 5.1 alamazsın.
    Decoder yok 5+1 ses almama gerek yok tek ses çıksa bile kafi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arnom

Decoder yok 5+1 ses almama gerek yok tek ses çıksa bile kafi.

Alıntıları Göster
    vga kablonun ses çıkışlarını fotodaki gibi o aparata bağlayıp,ses sisteminin jacklarınıda diğer ucuna bağlayıp sorunsuz bir şekilde stereo ses alabilirsin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: gamerkan

vga kablonun ses çıkışlarını fotodaki gibi o aparata bağlayıp,ses sisteminin jacklarınıda diğer ucuna bağlayıp sorunsuz bir şekilde stereo ses alabilirsin..

Alıntıları Göster
    2 kablonunda da takılı olması makinada bir problem yaratır mı çünkü bağlantı için hdmi to dvi kullanıyorum vga ucu boşda kalıyo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arnom -- 16 Mart 2008; 14:17:26 >
  • quote:

2 kablonunda da takılı olması makinada bir problem yaratır mı çünkü bağlantı için hdmi to dvi kullanıyorum vga ucu boşda kalıyo.

Alıntıları Göster
    dostum en alttaki resimdeki 3 çıkışı 2 çıkışa çewirn aparat kutunun içerisinden mi çıktı ??

3 yıldır ona benzer bişi arıorum yau hazırda olanı 3war mıymış kaç tane ara kablo kullanndııma inanamazsın onu sağlamak için.. nereden bulabileceğimie ya da adını bilen war mı arkadaşlar o aradaki aparatın ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: renzokuken

dostum en alttaki resimdeki 3 çıkışı 2 çıkışa çewirn aparat kutunun içerisinden mi çıktı ??

3 yıldır ona benzer bişi arıorum yau hazırda olanı 3war mıymış kaç tane ara kablo kullanndııma inanamazsın onu sağlamak için.. nereden bulabileceğimie ya da adını bilen war mı arkadaşlar o aradaki aparatın ???

Alıntıları Göster
    O aparat logitech'in ses ürünleri ile geliyo normalde ama tek olarak satışı da mevcut.

Ben amerikada yaşayan bir arkadaşıma amazon üzerinden sipariş vererek getirttim tr'ye göndermiyolar çünkü.

Ürün bu adresde mevcut.

LOGİTECH KABLO

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: arnom

HDMI to DVI kablo ile ses bağlantısı yapılamaz.Bu durumda vga kablosunuda takıp ses çıkışı alabilirsiniz.Her ikik kablonunda takılı olması bir sorun teşil etmez.

• quote:

quote:

HDMI to DVI kablo ile ses bağlantısı yapılamaz.Bu durumda vga kablosunuda takıp ses çıkışı alabilirsiniz.Her ikik kablonunda takılı olması bir sorun teşil etmez.

Alıntıları Göster
    Tamamdır denedim hiç bi sorun yok teşşekürler

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    hocam peki vga kablo ile hdmi-dvi kablo ikisi birden sığıyor mu xbox a

• quote:

Orijinalden alıntı: cesarcan

hocam peki vga kablo ile hdmi-dvi kablo ikisi birden sığıyor mu xbox a

Alıntıları Göster
    Sığıyor bende yer bile kalıyo hatta öle sıkışma gibi bi durum yok.
  • quote:

Sığıyor bende yer bile kalıyo hatta öle sıkışma gibi bi durum yok.

Alıntıları Göster
    Resimde ki ses sistemi benim eski ses sistemimdi ah ah ne zamanlar geçirdik kaç yıl ama artık ayrıldım ondan başkasına kaptırdım gönlümü...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Queen Hentai

Resimde ki ses sistemi benim eski ses sistemimdi ah ah ne zamanlar geçirdik kaç yıl ama artık ayrıldım ondan başkasına kaptırdım gönlümü...

Alıntıları Göster

Bu çeviriciden elinde var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Father Gascoigne

Bu çeviriciden elinde var mı?

Alıntıları Göster
    Evet bende var şu an isteyen olursa getirtebiliriz.
  • quote:

Alıntıları Göster
    quote:

PM Attım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Father Gascoigne

quote:

PM Attım

Alıntıları Göster
    Amazon üzerinden xp passport firması bu ürünü Türkiye'ye yoluyo fakat amazon yolu ile alınıca 5 dolar onlarda göndermiyo tabi ancak diğer firmalar 2.50 fakat bu getiren firma da kargo ile 36 dolara çıkıyo sizin için bu kadar değerli ise bu şekilde alabilirsiniz ama en yakın gönderim tarihi bugün olarak hesaplarsak nisan'nın ilk haftası bilginize.

• quote:

Amazon üzerinden xp passport firması bu ürünü Türkiye'ye yoluyo fakat amazon yolu ile alınıca 5 dolar onlarda göndermiyo tabi ancak diğer firmalar 2.50 fakat bu getiren firma da kargo ile 36 dolara çıkıyo sizin için bu kadar değerli ise bu şekilde alabilirsiniz ama en yakın gönderim tarihi bugün olarak hesaplarsak nisan'nın ilk haftası bilginize.

Alıntıları Göster
    İnternette bakmadığım yer kalmadı ve hepsi Amerikada.İşin ilginci 3 tanesi 6$ ancak 35$ banka transferi ve 85$ dhl için alıyorlar.Toplamda 120$ gibi bir rakam yaptı 3 tane.Ebayde tek biryerde buldum o da sadece Amerikaya yolluyor.Şaka gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: myfranco

İnternette bakmadığım yer kalmadı ve hepsi Amerikada.İşin ilginci 3 tanesi 6$ ancak 35$ banka transferi ve 85$ dhl için alıyorlar.Toplamda 120$ gibi bir rakam yaptı 3 tane.Ebayde tek biryerde buldum o da sadece Amerikaya yolluyor.Şaka gibi.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: myfranco

Ben amazondaki firamanın 36 dolar verişine sevindim şu durumda daha neler görücez bakalım

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: myfranco

Ben amazondaki firamanın 36 dolar verişine sevindim şu durumda daha neler görücez bakalım

Alıntıları Göster
    bence ihtiyacı olan tüm arkadaşlar birleşelim paraları ortaya koyalım adam başı 20$ filan yollayalım aramızdan birini ABD ye 5 gün sonra alet elimizde :D

şaka bir yana gerçekten de benim de aramadıım yer kalmadı ama mahalesef hiçbir yerde yok..

bu arada arkadaşlar akşama bir foto upload edecem ve kopacaksınız gülmekten, bu aparat olmadıından elimde, aparatın işlevini bir kaç kablo vasıtasıyla yapayım demiştim 5 sene önce filan ama kablo sayısı abartı olmuştu :D akşamı bekleyin :D:D:D:D

• quote:

Orijinalden alıntı: renzokuken

bence ihtiyacı olan tüm arkadaşlar birleşelim paraları ortaya koyalım adam başı 20$ filan yollayalım aramızdan birini ABD ye 5 gün sonra alet elimizde :D

şaka bir yana gerçekten de benim de aramadıım yer kalmadı ama mahalesef hiçbir yerde yok..

bu arada arkadaşlar akşama bir foto upload edecem ve kopacaksınız gülmekten, bu aparat olmadıından elimde, aparatın işlevini bir kaç kablo vasıtasıyla yapayım demiştim 5 sene önce filan ama kablo sayısı abartı olmuştu :D akşamı bekleyin :D:D:D:D

Alıntıları Göster
    Bence hdmı ın ses sorununla uğraşmaktansa vga dan bağlamak daha mantıklı.hem VGA ve HDMI arasında ne kadar bi görüntü farkı var ki buna değsin?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.