Şimdi Ara

XBOX360 5.1 Kulaklık Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
2.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Xboxta kullanmak üzere 5.1 kulaklık arıyorum.. Sizin kullandığınız ya da tavsiye edebileceğiniz bir ürün var mı? Yurtdışında görmüştüm ama 150 euro idi, kıyamadım o kadar parayı nakit vermeye...

Teşekkürler..

• quote:

Orijinalden alıntı: xarmaster

Arkadaşlar,

Xboxta kullanmak üzere 5.1 kulaklık arıyorum.. Sizin kullandığınız ya da tavsiye edebileceğiniz bir ürün var mı? Yurtdışında görmüştüm ama 150 euro idi, kıyamadım o kadar parayı nakit vermeye...

Teşekkürler..

hmmm, keşke alsaymışsın, burada 5.1 kulaklıklar maalesef en az 400 tl den başlıyor şu an.

nerede kullanacağına bağlı olarak, tritton ax 720, turtle beach ve razer chimera önerebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buyukbaba -- 23 Kasım 2011; 15:11:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: apeksss

sharkoon x-tatic olabilir, sanalmarketimde 380 lira

http://www.sanalmarketim.com/urun/c33c8bcd40448db5a5fed3fa34466915/SHARKOON-X-Tatic-Digital-Kulaklik-V2

şu an senin için en makul çözüm görünüyor bu.
  • Turtle beach eax41 kullaniyorum oldukca memnunum
  • arkadaşlar teşekkür..

şu sharkoon marka 78 pound yurtdışında yaw.. soygun resmen buradaki para... keşke alsaymışım yurtdışından dediğiniz gibi.. daha uygun bi çözüm yok mu acaba?? 150-200 tl civarı??
  • turtle beach nerden bulabilirim??
  • quote:

Orijinalden alıntı: maviyolcu

5.1 değil ama Xbox 360 a özel bir kulaklık.

http://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/sharkoon-x-tatic-sx-gaming-headset-xbox360-pc-38365799

Dizaynı cidden çok iyiymiş. Sharkoon'dan bile iyi tasarımı varmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maviyolcu

5.1 değil ama Xbox 360 a özel bir kulaklık.

http://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/sharkoon-x-tatic-sx-gaming-headset-xbox360-pc-38365799

Sharkoon X-Tatic SP Gaming Headset bu da o göstermiş oldugunz ürürnün pc ps3 xbox360 konsolalrına bağlanan bi modeli....3 tane sattım bu ürürnden hiç bi sikayetçi olan olmadı kulaklıgı bende kullandım...güzel bi kulalklık malzemei olsun harbi sağlam bi ürün.....ürün biraz araşrırsanız 10 üzerinden 9 almış bi kulaklık ve bir çok ödülü var...kısaca tavsiye ederim..;);):.....
  • ürün güzele benziyor ama benim istediğim 5.1 ne yazık ki.. çünkü eve 5.1 kuramıyorum, hanım ve oğlan yattığı zaman tv nin normal sesini bile adam gibi açamıyorum.. normal kulaklığım var zaten, amaç 5.1 olayını yaşayabilmek..
  • quote:

turtle beach nerden bulabilirim??

Ben sahibinden sitesinden almistim bir bakin isterseniz gerci benim bayagi uyguna geldi 150 tl gibi komik bir rqkama aldim
    Urunun en buyuk artisi xbox ile tanimli olmasi kablosuz olmasi tek begenmedigim oElligi pil omru cok kisa 16-17 saat gibi
  • quote:

ürün güzele benziyor ama benim istediğim 5.1 ne yazık ki.. çünkü eve 5.1 kuramıyorum, hanım ve oğlan yattığı zaman tv nin normal sesini bile adam gibi açamıyorum.. normal kulaklığım var zaten, amaç 5.1 olayını yaşayabilmek..

Hocam siz @apeksss in verdiği tavsiyeden sakın caymayın, ucuza getirmek adına 2. ele bakın forumda arada sırada satıldığını görüyorum.
  • Benim Sharkoon X-tatic bozuldu,onun yerine Tritton AX720 aldım,Sharkoondan çok daha iyi 5.1 surround aldığımı söyleyebilirim,tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JOELLAMBERT -- 25 Kasım 2011; 2:18:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JOSEPH_STALin

Benim Sharkoon X-tatic bozuldu,onun yerine Tritton AX720 aldım,Sharkoondan çok daha iyi 5.1 surround aldığımı söyleyebilirim,tavsiye ederim.

haydaa bizde senden esinlenerek aldik iyimi kulaklik ne kadar zamanda bozuldu dostum yani garantisi falan yokmuydu?

Birde yeni kulakligi nereden ve kaca aldin acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende Tritton Ax-Pro var ve gayet memnunum. On numara ses veriyor. Kulağımda uzun süre durmasına rağmen ağrı yapmıyor. Ax-720 ile arasında 40 dolar fark var yurtdışı fiyatında ancak kesinlikle değer. Sharkoon'a göre daha iyi bir kulaklık olduğunu söyleyebilirim.

Axpro'da aşağıda görüleceği gibi 4 bir yerde 4 bir yerde olmak üzere 8 tane speaker var ve 5+1'i gerçekten hakkıyla veriyor. Ancak Ax720'de sadece 2 tane speaker var bu yüzden sanal bir surround hissi veriyor. Şuan Türkiye'de Ax pro yok ama yurtdışı imkanınız varsa 40 dolar fazla verip ax 720 yerine ax pro alın derim.

Sharkoon'dan bahsetmiyorum bile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShalafiTr -- 25 Kasım 2011; 10:16:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pape

quote:

Benim Sharkoon X-tatic bozuldu,onun yerine Tritton AX720 aldım,Sharkoondan çok daha iyi 5.1 surround aldığımı söyleyebilirim,tavsiye ederim.

haydaa bizde senden esinlenerek aldik iyimi kulaklik ne kadar zamanda bozuldu dostum yani garantisi falan yokmuydu?

Sharkoonu 2-3 sene oldu herhalde kullandığım,yurtdışından getiren bi arkadaştan almıştım bu yüzden garantili değildi.

Trittonı da yurtdışından almış ve temiz kullanmış bi arkadaştan aldım GG üzerinden 250 liraya.Sharkoon da gerçek 4 speaker olmasına rağmen surround ses konusunda AX720 çok başka bi yerde.Sharkoonda ses sona dayandığında gürültü seviyesine gelip rahatsız etmeye başlıyordu,AX720 ise çok yüksek seslerde dahi rahatsız etmiyor.Malzeme kalitesi ve rahatlık olarak da Sharkoondan daha iyi olduğunu söyleyebilirim.

Sharkoonun AXe göre tek bir olumlu yanı vardı,o da bassları daha iyi vermesiydi açık konuşmak gerekirse.

Gönül ister ASTRO A40 almak tabiKeşke Türkiyede olsa,dünyanın en iyi oyuncu kulaklığı olarak gösteriliyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: pape

quote:

Sharkoonu 2-3 sene oldu herhalde kullandığım,yurtdışından getiren bi arkadaştan almıştım bu yüzden garantili değildi.

Trittonı da yurtdışından almış ve temiz kullanmış bi arkadaştan aldım GG üzerinden 250 liraya.Sharkoon da gerçek 4 speaker olmasına rağmen surround ses konusunda AX720 çok başka bi yerde.Sharkoonda ses sona dayandığında gürültü seviyesine gelip rahatsız etmeye başlıyordu,AX720 ise çok yüksek seslerde dahi rahatsız etmiyor.Malzeme kalitesi ve rahatlık olarak da Sharkoondan daha iyi olduğunu söyleyebilirim.

Sharkoonun AXe göre tek bir olumlu yanı vardı,o da bassları daha iyi vermesiydi açık konuşmak gerekirse.

Gönül ister ASTRO A40 almak tabiKeşke Türkiyede olsa,dünyanın en iyi oyuncu kulaklığı olarak gösteriliyor

Tesekkurler bilgi icin. Su anda sharkoon bana fazlasi ile yetiyor diyebilirim, cunku kulaklik hem ses kalitesi acisindan yeterli hemde cok fazla kulaklik ile oyun oynayan birisi degilim. Sadece ev halki yattiginda ara sira kullaniyorum kulakligi o yuzden umarim bozulmaz ve uzun sure goturur beni :)
  • quote:

sonunda sharkoon gerçek 5.1 ile tritton sanal ax720 mukayese edecek birini buldum :)

bende de tritton black ops edition ax720 var ve sharkoon almadığım için içimde hep uhde kalmıştır...

sanal ve gerçek ses konusunda tam randımanlı hiçbir ineleme yok adam gibi yapılan...

gerçekten sanal ses, gerçek sese oranla çok daha iyi mi?

bas konusunda, ps3 e bağlıyken basların orta derecede, ama xbox a bağlıyken bass ların çok çok iyi derecede olduğunu gördüm...
  • Tekrardan bir 5.1 kulaklık alıcam gibi.

Amazon.com yolu göründü sonra gümrükçüler ile telefonda sohbeti özledim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.