Şimdi Ara

XBOX'TA OYNANABİLEN TÜRKÇE OYUNLAR - LİSTE GÜNCELLENECEK (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
413
Cevap
138
Favori
130.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mertismet

UP UP Yok mu başka türkçe oyun beylerr
    Gece, gündüz her kaynağa bakıp listeyi arttırmaya çalışıyorum. Daha çok destek lazım
  • Ellerinize sağlık. Çok iyi bir konu başlığı olmuş. Yüzlerce oyuna sahip bir platformda, Türkçe oyunların azlığı düşündürücü 😥
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuning07

Ellerinize sağlık. Çok iyi bir konu başlığı olmuş. Yüzlerce oyuna sahip bir platformda, Türkçe oyunların azlığı düşündürücü 😥
    Maalesef öyle. Ben hala kıyıda, köşede bilmediğimiz Türkçe oyunların olabileceğine inanıyorum ve ümitle bekliyorum
  • battlefield hardline indirdim. Tam istediğim oyundu ama türkçe altyazı yokmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marmaratic

battlefield hardline indirdim. Tam istediğim oyundu ama türkçe altyazı yokmuş.
    Bildiğim kadarıyla sadece battlefield 1'de Türkçe dil desteği var. Gerisinde olmaması üzücü ama en azından serinin en iyi oyunlarından birini Türkçe oynayabiliyoruz. Büyük ihtimal Türkiye satış grafikleri kötü olunca bir daha uğraşmadılar.
  • Hikaye odaklı olup dil desteği olmayan oyunların tr piyasasına girmesi yasaklansın arkadaş. Benim dilimi önemsemeyenin oyununı niye oynayayım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Hikaye odaklı olup dil desteği olmayan oyunların tr piyasasına girmesi yasaklansın arkadaş. Benim dilimi önemsemeyenin oyununı niye oynayayım?
    Bu konu çok tartışıldı, gündeme getirildi. Ben kısa zaman içerisinde daha fazla Türkçe oyuna erişebileceğimizi düşünüyorum. Zamanında maalesef orjinal oyunlara yönelmedik, Türkiye pazarının önemini yayıncılara gösteremedik. Son dönemlerde gerek fiziki gerek online oyun satışları Türkiye'de çok arttı. Bunun geri dönüşünün olacağına inanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Layenkati

Bildiğim kadarıyla sadece battlefield 1'de Türkçe dil desteği var. Gerisinde olmaması üzücü ama en azından serinin en iyi oyunlarından birini Türkçe oynayabiliyoruz. Büyük ihtimal Türkiye satış grafikleri kötü olunca bir daha uğraşmadılar.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler indirdim başladım. Dil desteği çok önemli gerçekten. Zor bir şey değil.

İlk kez konsol kumandasından silahlı oyun oynuyorum. Umarım alışabilirim :)
  • quote:

Teşekkürler indirdim başladım. Dil desteği çok önemli gerçekten. Zor bir şey değil.

İlk kez konsol kumandasından silahlı oyun oynuyorum. Umarım alışabilirim :)

Alıntıları Göster
    Kısa zamanda alışırsın. Evet Türkçe hikayeli oyunlar için büyük kolaylık. Mesela Witcher 3. Bu oyun Türkçe olmasa hikayenin bütününü anlayamayız.
  • Layenkati L kullanıcısına yanıt
    Sana yeni oyun buldum hocam artık ismimi baş köşeye alırsın

Bu oyunu nasıl gözden kaçırmışız anlamıyorum

Efsane Türk yapımcılardan efsane oyun. İnşallah Bannerlord da yakın zamanda (Mart 2020) çıkış yapacak ve xbox one a gelecek

Mount & Blade: Warband
    https://www.microsoft.com/tr-tr/p/mount-blade-warband/bqxn1s3v3fn9#activetab=pivot:reviewstab

Şuanda indirimde son 4 gün ve sadece 12 tl %100 TÜRKÇE hala bu oyunu oynamayan arkadaşların kesinlikle oynaması lazım saatlerini aylarınızı hatta yıllarınızı alabilecek bir oyun

• mertismet kullanıcısına yanıt
    Ekstra olarak Oyun RPG oyunu (eski çağ temalı) simülasyon savaş hepsi var kısacası uzun soluklu bir oyun

-Bitmek bilmeyen savaşlarla paramparça olan bir diyarda kendi pişkin savaşçı grubunu bir araya getirip mücadeleye başlama zamanı. Adamlarına savaşta önderlik et, hakimiyet alanını genişlet ve en büyük ödülü kazan: Calradia tahtı!
  • Warframe e ek bir düzeltme talep ediyorum ;

Oyun gamepass de mevcut değildir.

Tamamiyle ücretsizdir. Gamepass olsun olmasın hemen indirip oynamaya başlayabilirsiniz . Tavsiye ederim
    Çok teşekkürler. Hemen ekliyorum liste bay elle tutulur bir hal aldı sayenizde
    Haklısın, o kısmı düzenliyorum
  • Tam emin değilim baldurs gate türkçe olacak araştırmak lazım
  • kayzer-soze K kullanıcısına yanıt
    Netleştirdikten sonra ekleyeceğim. Teşekkürler
  • Need for speed veya rally serisinden türkçe olan var mı.
  • Birde forza motorsport 6 bilgisyara ücretsizdi bir ara. Baktımda göremedim şuan. Xboxa mı yok acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Layenkati

Çok teşekkürler. Hemen ekliyorum liste bay elle tutulur bir hal aldı sayenizde
    Dahada fazlası olacak inşallah gün geçtikce . gözden kaçırdığımız oyunlar illaki vardır
  • quote:

Need for speed veya rally serisinden türkçe olan var mı.
    Ea access aldım. Müsait zamanda kontrol edeceğim
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.