Şimdi Ara

Xbox'ta Film İzlemek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
10.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bende yeni bir Xbox Slim var kırdırmadım orjinal takılıyorum hep live üyeliğimde var.Sorum şu; Xbox'ta film izleyebilir miyim?İzlersem dvd den mi(Dvd orjinal mı olacak) yoksa flash bellek yada harici hdd mi takmam gerekir?(Hdd 500 Gb ve 2 Tb var xboxa bağlanır mı?İzlersem hangi formatta izlemem lazım?Eğer hdd den film izlersem ban yermiyim?Teşekkürler.Saygılar.

• HDD'den izleyebilirsin, harici bağlayabilirsin fakat altyazı da problem var sadece. Altyazıyı görmüyor, ancak altyazı gömme programları ile altyazıyı filme gömüp öyle izleyebilirsin. Ban falan yok.
  • Harici harddisk en fazla kaç gb bağlanıyor bende 500 ve 2 Tb harici var bağlanabilir mi?Korsana falan girer mi harici bağlamak?Ban yemem değil mi kesin livedan.
    Not:Altyazı izlemicem.Saygılar.
  • WMV ve Avi formatında videoları HDD üzerinden izleyebilirsin. Ona göre istersen altyazı gömüp convert edersin öyle izlersin. Yaptığın uğraşa değer mi bu tartışılır.
  • Çok teşekkürler.Benim makinem 4 gb slim.Makinem Fwsiz ve Jtagsız kırdırmadım hep orjinal takılıyorum.Hdd bağlanır demişsiniz peki ban yer mi makinem ban riski varsa hiç uğraşmayacağım.
  • Ban riski yok neden olsun film izleme yüzünden. İçin rahat olsun.

WMV ve Avi'nin dışında MP4 formatında da film izleyebilirsin ayrıca. Yazmayı unutmuşum.
  • Yardımcı olduğunuz için çok teşekkürler.Diğer formatta izlemek için güncelleme gerekiyor mu acaba?Haricinin bir sınırlaması var mı boyut olarak?Ayrıca türkçe dublajda izlerim değil mi 1080 p de .Son olarak hariciden film izlemek korsana girmiyor mu acaba?

Not:Kusurumu bağışlayın ilk defa Xbox kullanıyorum acemiyim bu konuda.Anlayışınız için teşekkürler.
    Saygı ve sevgiler.
  • Korsana girmez HDD'den fizlm izlemek rahat ol bu konuda.

Avi izlemek için media update'i Live'dan yüklemen gerekir. Netten bulup atılmıyor, atılsa bile çalışmaz zaten.

Avi filmi açtığında Xbox Live'a bağlıysan zaten güncellemeyi otomatik uyarı verip yükleme seçeneğini sistem sana sunuyor.
  • Allah senden razı olsun çok yardımcı oldun gerçekten çok teşekkürler son sorum 2 tane harici var biri 500 Gb(3.0 usb) Diğeri 2 Tb(2.0 usb) hangisi bağlanır acaba ? bir de güncelleme yapmadan mp4 ve WMV güncelleme yaparsam AVI izlerim doğru anlamışım değil mi?
    Saygılar.
  • HDD'leri denemen lazım ama USB 2.0 HDD'lerin çoğu uyar sonuçta XBOX360 2005'de çıkan bir konsol USB 2.0 desteği üzerinde geliyor. USB 3.0 için kesin birşey söyleyemem ama her USB 3.0 HDD hazırda USB 2.0'a destek veriyor ama sorun XBOX360'ın USB 3.0 HDD'yi tanıyıp tanıyamayacağı.

Avi için gerekiyor güncelleme diye biliyorum. Daha konsolda bir kere bile Avi, divx vb. video izlemeye çalışmadım. WMV direk okuyor benim konsolda. Update gerekmedi. MP4 içinde gerekmez çünkü MP4'de izledim WMV formatı dışında.
  • avi formatında filmi DVD'den açabiliyor XBox. Bunun dışında USB'yi hiç denemedim televizyonda USB girişi olduğu için. O yüzden DVD oynatması yetiyor benim durumumda.
  • allok video joinner programı ile xbox360 hd mpeg4 720p altyazı gömerek izleyebilirsniz.
  • beyler amerika storeda 4k kiralayabileceğim filmler var. Fakat kredi kartı kabul etmiyor malesef. O filmleri nasıl kiralayabilirim yada satınalabilirim.
  • Xit kullanıcısına yanıt
    Amerika'da bir PayPal hesabı aç. Parayı oraya yolla ve o PayPal hesabı ile alışveriş yap.

Belki bu yol ile yapabilirsin ama yine de bir araştır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şöyle yaptım diğer arkadaşlara yardımcı olabilir sadece film değil usa hesabından oyunda alabilirler sadece gold üyeliği alınamıyor.www.mtcgame.com adresine girip ordan usa hesabı için xbox gift card alın.sonra xbox ayarlar kısmından bölge ayarlarınızı usa olarak seçin satın alma işleminde kredi kartı değil gift card var codu girin ve oyununuzu yada filminizi alın kiralayın. (denemek için isterseniz 5$ gift card alın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xit -- 20 Kasım 2017; 23:39:22 >
  • Xit kullanıcısına yanıt
    Evet. Gift card ile de olabilir. Amazon gibi yerlerden alınabilir gift card

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.