Şimdi Ara

★★★ XBOX STORE İNDİRİMLERİ [ OYUN İNDİRİMLERİ | HAZİRAN 2023 GOLD OYUNLARI] | ANA KONU | ★★★ (46. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
1.632
Cevap
153
Favori
158.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

WRC 8 FIA World Rally Championship (1-31 Temmuz)
    Dunk Lords (16 Temmuz-15 Ağustos)
    Saints Row 2 (1-15 Temmuz)
    Juju (16-31 Temmuz)

https://www.youtube.com/watch?v=pIvM9QYt3KI
    https://www.purexbox.com/news/2020/06/here_are_your_xbox_games_with_gold_for_july_2020

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Merhaba
    Ps4 den Xbox one x cyberpunk 2077 edition’a geçiş yaptım dün itibariyle bakalım pişman mı olacağız mutlu mu?

• Xbox One S alarak aranıza katılmuş bulunmaktayım.

İlk defa xbox kullanıyorum hatta biraz da araştırdım ama birinci kullanıcılar olarak tavsiye edeceğiniz ya da düşünmeden al diyeceğiniz oyunlar var mı ?

Gamepass aldım. (Direkt Forza ve Red dead'i indirdim. İlave olarak Batman arkham)
  • GGGA kullanıcısına yanıt
    Halo ve geow serisi indirin hocam onlar hariç Quantum break fena oyun değildir zaten cihaza özel oyun sayısı bayağı az bu serileri bitirince gamepassten size ne hitap ediyor ise onları indirin mesela bende üçüncü defa xbox a geçtim devil my cry 5 ve metro exodus un başından kalkamıyorum

• Metro Exodus oynuyorsanız önce ona odaklanın ve bitirin.Ay sonu yani 5 gün sonra sistemden kalkıyor oyun bilmiyorsanız.
    Hocam sizde mi ps4 den transfer ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Bir oyundan zevk almak kişisel bir durum, yani direkt aklimiza gelen oyunları önermek pek doğru olmaz çünkü sizin ne tür oyun sevdiğinize de bağlı, şimdilik game pass ile başlayın ve oyun takas ve satış konusunu takip edin, hoşuna gidecek oyun varsa ve fiyatı uygunsa oradan hesap alın,game pass'in yanina dilerseniz ea access de alabilirsiniz (senelik 65 lira), battlefield, need for spees ve FIFA serisi oynayabilirsiniz böylece.

• quote:

Orijinalden alıntı: Serkan Sarı

Hocam sizde mi ps4 den transfer ?
    Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Evet hocam Ps4'den geçiş yaptım. Ps1/Ps2/Ps3/Ps4 serüvenimi One S ile bitirmiş oldum.
    Aynı fikirdeyiz o zaman ps4 den one x’e geçtim.
    İlk izlenimlerin çok iyi hele son zamanlarda PlayStation Türkiye’nin yapmış olduğu yanlışlar,daha çok müşteri kaybettirecektir.

• https://www.trueachievements.com/n42259/xbox-one-sale-roundup-june-30th-2020

30 Haziran indirimleri

• LinkX kullanıcısına yanıt
    54 TL ye inmiş, kararsız kaldım, forumda da sizin şu yorum haricinde yorum yok :) nasıl ilerlediniz mi oyunda? halen çok güzel mi diyorsunuz :) alınır mı 54 TL ye :)
  • 7 temmuz indirimleri:https://www.trueachievements.com/n42341/xbox-one-sale-roundup-july-7th-2020

Ortak borderlands handsome collection almak isteyen iletişime geçebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Artizt -- 7 Temmuz 2020; 4:48:27 >
  • Artizt kullanıcısına yanıt
    selam hocam yaz indirimleri hangi tarihte başlıyor acaba bir bilgin varmı

• NusretSamanci kullanıcısına yanıt
    Xbox her hafta ya da 10 günde bir indirim yaptığı için steam tarzı toptan geniş çaplı bir indirim gelir mi bir fikrim yok, belki 23 temmuzda yapılacak series x sunumuna yakın bir indirim gelir?

• 12 aylık live gold göremiyorum satın alamıyorum nedendir arkadaşlar ? Sadece 3 ay gorunuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • murcie kullanıcısına yanıt
    Sistemsel sıkıntı olduğu söylenmiş. Müşteri hizmetlerini arayınca 12 aylık üyelik yaptırılabiliyormuş.

• Bu hafta indirimlerden dikkatimi çekenler : Blasphemous, Mable and the Wood ve Yooka-Laylee and the Impossible Lair oyunları indirimde. Bu oyunlara ortak arıyorum arkadaşlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: DakotaFred

Sistemsel sıkıntı olduğu söylenmiş. Müşteri hizmetlerini arayınca 12 aylık üyelik yaptırılabiliyormuş.
    Bende bunu merak ediyordum.12 ay gold alacaktim.Bir kac gundur yoktu.Bir kac haftaya , yaz indirimleri oncesi duzelir tahminim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, bu indirim günlerinde ne oynasam diye düşünenlere tavsiyem şunlar olacaktır. Şu anda, Ben kendim aşağıdaki oyunları aldım Xbox store indiriminden. Ve aşağıdaki belirttiğim sırada da oynarsanız sıkılmazsınız. Ayrıca 4 oyun 282,55TL yapıyor, tek oyun fiyatına 4 oyun oynarsınız;

1. Witcher 3 GOTY (Heart of Stones ve Blood and Wine hikayeleri için) - 57 TL

2. Far Cry New Dawn - 67,50TL

3. Assassin’s Creed: Origins - 63,50TL

4. Ghost Recon: Breakpoint - 94,55TL (MTC)

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.