Şimdi Ara

Xbox Series X / Series S Sipariş & Takip Konusu (ANA KONU) (536. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.719
Cevap
176
Favori
725.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 534535536537538
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Amazon tr prime varsa yaramaz hocam. Amazon de prime aldım öyle sipariş vermiştim.
  • byramacrblt B kullanıcısına yanıt

Onu biliyorum hocam kendi ülke sınırlari içinde prime avantajları geçerli diye biliyordum ondan oyle demiştim. Bekleyelim bakalim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • series x için amazon.de fiyatı 499 euroydu. vergiler ve kargo ile 719 euro oldu. bence çok bir avantajı kalmamış oluyor bu haliyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: yahonal

series x için amazon.de fiyatı 499 euroydu. vergiler ve kargo ile 719 euro oldu. bence çok bir avantajı kalmamış oluyor bu haliyle.

Kargo ve vergiler dahil 658 Euro'ya mal oldu. Ya siz fazla ödediniz ya da yanlış hatırlıyorsunuz.

• Merhaba arkadaşlar. Siparişin durumu bu şekilde görünüyor. Teslim tarihi göstermemesi içime kurt düşürdü. Acaba yeni stok gelene kadar bekletecekler mi ? Müşteri hizmetlerine bağlanıp durumu ilettim talep açtılar teslim tarihi bildirilmesi ile ilgili. Fikri olan var mı?

Xbox Series X / Series S Sipariş & Takip Konusu (ANA KONU)

Xbox Series X / Series S Sipariş & Takip Konusu (ANA KONU)

• promedyumx P kullanıcısına yanıt
    Dün 17:00 civarı sipariş geçtim hocam. Fotoğraftaki gibi görünüyor. Size bir dönüş yapacaklardır. Xbox Series X / Series S Sipariş & Takip Konusu (ANA KONU)
  • byramacrblt B kullanıcısına yanıt

Bakalım bekliyorum hocam. Ama içinden bir ses yeni stok bekleyeceğimi söylüyor. İnşallah öyle bir durum olmaz.

• ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _traveler_88 -- 24 Ocak 2021; 22:41:57 >
  • Pm bakabilir misiniz ?

• mcgoktug kullanıcısına yanıt
    Haklısınız ek kol dahil etmiştim onu yazmamışım 50 euro civarı fiyatı vardı. Yine de 6000 liraya denk geliyor. Yurtdışından getirtmedikçe veya gidip almadıkça ciddi bir kazanç olmayacak gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: yahonal

Haklısınız ek kol dahil etmiştim onu yazmamışım 50 euro civarı fiyatı vardı. Yine de 6000 liraya denk geliyor. Yurtdışından getirtmedikçe veya gidip almadıkça ciddi bir kazanç olmayacak gibi

Türkiye fiyatı daha belli değil. Muhtemelen 7500TL gibi bir rakam olacak. İlave vergi açıklanmadan önce belirlenen fiyat oydu. İlave vergi sonrası 9200 gibi bir rakama çıkarttılar, playstation 8300 olarak çıkınca xbox fiyatı düşürdü. Haliyle daha altında bir fiyat beklemez yanlış olur. Firmalar her zaman garanti tarafta kendini koruyacaktır.

Durum böyle olunca 1500TL fark yine de fazla.

Konuyu takip edenler bilir, ben online anket çözerek biriktirdiğim amazon kuponlarını kullandım ve Series X bana 2000TL'ye mal oldu. Şimdi 270 Euro birikmişim var, biraz daha biriktirip çıktığı zaman onunla da Playstation 5 digital edition almayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcgoktug -- 19 Ocak 2021; 18:5:0 >

• 18.01 tarihinde amazon.de üzerinden sipariş ettiğim xbox series s + kontrolcu dhl ile kargoya verilmiş görünüyor. 3 aylık gamepass üyelik indirim kodu da mail ile geldi ( her ne kadar kullanmak avantajlı mı bilmesem de ) Kargo varış tarihi 28 Ocak olarak görünüyor sistemde.

• nevermscxx kullanıcısına yanıt

Cok iyi gercekten. Benim daha ne zaman kargo yapilacagini belli degil

• quote:

Orijinalden alıntı: nevermscxx

18.01 tarihinde amazon.de üzerinden sipariş ettiğim xbox series s + kontrolcu dhl ile kargoya verilmiş görünüyor. 3 aylık gamepass üyelik indirim kodu da mail ile geldi ( her ne kadar kullanmak avantajlı mı bilmesem de ) Kargo varış tarihi 28 Ocak olarak görünüyor sistemde.

Oradaki fiyatlar bizden pahalıya geldiği için avantajlı değil. Zaten amazon.de digital kodları yalnızca ülke içine satıyor, almaya çalışsanız bile alamazsınız.

Ben de 18.01 de sipariş verdim benim üründe bugün kargoya verilmiş, 3 şubat teslimat tarihi görünüyor nasıl oluyor anlamadım😊
    Hocam bende dün sipariş geçmiştim. Bugün kargolanmış dhl ile. Game pass bi işe yaramaz sanırsam. 29 Ocak teslimat görünüyor bende de
  • Benim de dünkü sipariş dhl ile kargolanmış 1 haftaya kadar elimize ulaşır galiba

• Görünüşe göre kart probleminden dolayı benim sipariş stok kalmadığı için beklemede kaldı. Cok beklemeden kargolanir insallah

• promedyumx P kullanıcısına yanıt

tşkler hocam. Umarım sizin de en kısa sürede hallolur. Az önce telefonuma Dhl fen msj geldi. Bakalım süreç nasıl ilerleyecek ? Buradan bilgi paylaşırım yine.

AMAZON tarafindan gönderilen xxxxxxxxxxxm DHL Express gönderiniz gümrüge tabi olmadigi takdirde, tahmini teslimat tarihi Per Oca 21 2021. Imza gereklidir.

• mcgoktug kullanıcısına yanıt

Bilgi için tşkler hocam. Kullanmayı unutarak sıfırdan yıllık almaya çalışacağım ( sanırım 179 TL + 45 TL di en son )

• 
Sayfa: önceki 534535536537538
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.