Şimdi Ara

Xbox Series X / Series S Sipariş & Takip Konusu (ANA KONU) (460. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.719
Cevap
176
Favori
725.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 458459460461462
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: haqoco

Bir de ben YKB nin gazabına uğradım. Adamlar yüzde 3 yüksekten hesaplıyor kuru.

%3 yüksekten hesaplamıyorlar kur zaten piyasanın biraz üzerinde oluyor bide dövizli işlemlerde ne olduğu belli olmayan %3 bir haraç geçiriyorlar çok tartıştım ykb ile bu konuyu xbox store , steam vs gibi yurtdışına akan hesaplarda tr deki tl üzerinden yapılan işlemlerde bile %3 ekleme yapıyorlar, bunun önüne geçmek içi ykb kartınıza dolar ve euro ekstresi isteyin kendiniz döviz alıp öderseniz daha makul olur .

• Amazondan mail olarak gelen 3 aylık Gamepass kodu tam olarak ne işe yarıyor ben çözemedim onu? İndirim mi yapıyor yoksa 3 ay hediye mi ediyor? Hesabımda zaten 2022 yılına kadar Gamepass var ben nasıl kullanabilirim kodu kullandıktan sonra peki? Yeni hesap mı açmam lazım yoksa mevcut hesaptan 3 ay daha eklememi yapıyor?

Bi de cihazın garantisini şimdiden eklemek mi lazım microsofta yoksa sorun yaşadığımız zaman mı eklesek?

• Anladım hocam saolun bilgi için. En az komisyon alan banka hangisi acaba? Enpara kullanan arkadaşlar memnun mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uguroz89

Amazondan mail olarak gelen 3 aylık Gamepass kodu tam olarak ne işe yarıyor ben çözemedim onu? İndirim mi yapıyor yoksa 3 ay hediye mi ediyor? Hesabımda zaten 2022 yılına kadar Gamepass var ben nasıl kullanabilirim kodu kullandıktan sonra peki? Yeni hesap mı açmam lazım yoksa mevcut hesaptan 3 ay daha eklememi yapıyor?

Bi de cihazın garantisini şimdiden eklemek mi lazım microsofta yoksa sorun yaşadığımız zaman mı eklesek?

İndirim hocam bende bedava 3 ay sandım ama malesef değilmiş. Canlı sohbete sordum.

• Amazon.de ile gorusen varmi arkadaslar siparisleri ne zaman gondereceklerine dair bilgi varmı ayın 16 sında siparis vermistim

• Hocam ben de 16 Kasım'da sipariş vermiştim bugün gümrük işlemleri bitti yarın teslim edilecek sorun bir isterseniz müşteri hizmetlerine benim işlemleri hızlandırdı onlar. Takip kodları girilmemişti müşteri hizmetleri ile konuştuktan sonra 15 dakikada kodlar geldi ve kargoya verildi.

• KeLepChe57 kullanıcısına yanıt
    Nasil takip ediyorsunuz hocam, bana amazondan bildirim gelmiyor ne yaptıysam.

• Neden böyle anlık ön sipariş açıp kapatıyorlar anlamıyorum. Böyle yaparak sadece scalperlere para kazandırıyorlar. 5000 TL'ye ön sipariş robotuyla alıyor, eline geçince kutusunu açmadan 8000'e satıyor. Gerçekten kullanmak için almak isteyen bunların eline düşüyor.

Onun yerine sınırsız ön sipariş alınsın, ön sipariş esnasında parayı çeksin, siparişe göre üretim yapıp teslim etsin. Hem firma ne satacağını bilerek üretim yapmış olur, elinde fazladan mal kalmaz hem de tüketici sipariş kovalamakla uğraşmaz, parayı verip beklemeye geçer. Neden bu model tercih edilmiyor bilen varsa anlatırsa güzel olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi board728 -- 19 Kasım 2020; 19:3:57 >
  • Series s için en uygun ne kadara geliyor ve hangi siteden

• quote:

Orijinalden alıntı: board728

Neden böyle anlık ön sipariş açıp kapatıyorlar anlamıyorum. Böyle yaparak sadece scalperlere para kazandırıyorlar. 5000 TL'ye ön sipariş robotuyla alıyor, eline geçince kutusunu açmadan 8000'e satıyor. Gerçekten kullanmak için almak isteyen bunların eline düşüyor.

Onun yerine sınırsız ön sipariş alınsın, ön sipariş esnasında parayı çeksin, siparişe göre üretim yapıp teslim etsin. Hem firma ne satacağını bilerek üretim yapmış olur, elinde fazladan mal kalmaz hem de tüketici sipariş kovalamakla uğraşmaz, parayı verip beklemeye geçer. Neden bu model tercih edilmiyor bilen varsa anlatırsa güzel olur.

aynen adam gibi siparişi geçelim ne kadar süreyse bekleyelim....

• saintmedic kullanıcısına yanıt
    Gorustum hocam stok olmadigini beklediklerini tedarik edilir edilmez gondereceklerini soylediler bekleyecegiz anlasilan gamepad siparis etmistim o bugun geldi

• moztin kullanıcısına yanıt

En son konuşmamdan 6-7 saat önce de bana böyle dediler hocam. Tahminim bu haftasonu veya pazartesi kargoya verilir ayrıca kargo ülkeye girince ertesi gün teslim ediliyor yaklaşık.

• saintmedic kullanıcısına yanıt
    Daha deposu belli olmamış dedi valla umarım verirler hocam 22 eylulde fransadan verdigim siparisim 9 kasımda sebepsiz iptal olmustu tekrar almanyadan stok yakalayınca siparis verdim bayadır bekliyorum

• An itibari ile series x satan herhangi bir yurtdisi kaynak varmidir? Bu isi takip etmenin yakalamanim en kolay yolu nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Series s ne zaman Amazon stoklarında olur. Amazon.de yada UK olur farketmez birinden alacağım. Ps5 alıcaltm çok pahalıya geliyo.

• Değişen bir şey olmaz. Karaborsacılar yine botlarla ön sıradan sipariş verir. İlk onlar alır ve beklemek istemeyene satar.
    Zaten beklemeyi göze alan için sorun yok. Şu an 1-1,5 ay daha beklerseniz stok sorunu kalmaz ve rahatlıkla istediğiniz yerden alırsınız.
    İlk etapta yeterli sayıda üretmemek bir pazarlama stratejisi. Stoklar tükenip insanlar kuyruğa girince ürüne aşırı talep varmış algısı oluşur. Arz sınırlı talep aşırı gibi olunca da fiyat sorgulanmaz. Ayrıca ürünün namı dilden dile yayılır. Reklam olur.

• Amazon.co.uk üzerinden aldığım series s kolunun jak girişi bozuk çıktı. 4 tane ayrı kulaklık denedim hepsinde sesim yanki yapıyor. Üzdün beni xbox

• quote:

Orijinalden alıntı: Alpheratz

Amazon.co.uk üzerinden aldığım series s kolunun jak girişi bozuk çıktı. 4 tane ayrı kulaklık denedim hepsinde sesim yanki yapıyor. Üzdün beni xbox

Xbox tuşuna basınca solda çıkan menüde sağ alt köşede ses ayarları var oradan mikrofon dinleme gibi birşey var onu kapattınız mı?

• Herlebauld kullanıcısına yanıt
    Denedim herseyi jacki takinca cizirti yapiyor. Birebir ayni ayarları dahi yaptim gruptaki arkadaslarimla. Aynı kulaklığı dahi denedim, faydasız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alpheratz

Nasil takip ediyorsunuz hocam, bana amazondan bildirim gelmiyor ne yaptıysam.
    Amazon uygulamasından fr açıktı bildirim geldi direkt tıkladım.

• 
Sayfa: önceki 458459460461462
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.