Şimdi Ara

Xbox Series X [ANA KONU] | Dünyanın En Güçlü Oyun Konsolu|

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Antifriz_ , bulkan Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 12 Misafir (2 Mobil) - 10 Masaüstü4 Mobil1 iOS
5 sn
37.189
Cevap
359
Favori
1.571.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 29 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1565
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 389
  • Ortalama Mesaj Aralığı 28 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 7
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 219
  • Favoriye Eklediklerim 364
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Guest-AEF248198 (1978 mesaj) Periah (1069 mesaj) kaan0101 (1003 mesaj) BlackTower_35 (964 mesaj) SultanApex (913 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (19512 mesaj) Mobil (10360 mesaj) Mini (2979 mesaj) Uygulama (3917 mesaj) (421 mesaj)
  • @
96 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
10. Sırada  bugün en iyi #3
Tüm Forumlar >> Oyun >> Xbox >> Xbox Genel Bölümü >> Xbox Series X [ANA KONU] | Dünyanın En Güçlü Oyun Konsolu|
Giriş
    902 Mesaj

Çözüm önerileri daha güzel tv'nin sesini arttırın yada kulaklık ile oynayın çözüme bak be muhteşem  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Phoneix-34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    634 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: -Dark Poison-

Bende anlamiyorum.Kullandigi konsol 5 fps dusuk performans verse hayata mi kusecek insan ,camdan asagi mi atacan cihazi cozemedim 

Adamlar yuzde 400 zoomla ancak gosteriyor farki.Insan gozuyle hele ki oyun oynarken anlamana imkan yok.2 texture eksik diye hayata kusup depresyonami gireyim 

Gunumuz haz odakli tuketim toplumlarinin oyun dunyasina yansiyan doyumsuzluk noktasi iste...

Önümüzdeki incelemelerde Xbox iki kat fark atsa ne yazar, fark yese ne yazar. Almışız artık tepe tepe kullanacağız.(Gerçi dokunmaya kıyamıyorum  bez ile etrafını siliyorum. Eşim ömründe yapmadığım temizliği şunun için yapıyorsun diye atarlanıyor. Kuma muamelesi görüyor şuncacık alet. Forumu okutayım biraz da empati yapsın cihazla  )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uğur37 -- 22 Kasım 2020; 18:21:56 >

• Yüzbaşı
    947 Mesaj

Gene de ne olursa olsun iyi niyetimden ödün vermeden Allah düşmanımın bile başına böyle tatsız olaylar vermesin demek istiyorum sadece. Çünkü ben o coil whine illetini yaşadım ps4 de ve çok tatsızdı.

|
    |
    Revrains kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4554 Mesaj

Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın :) ben en son X'e karar vermiştim ssd yükseltmektense daha mantıklı geliyor, ama şimdilik biraz daha bekleme kararı aldım. Donanımın hakkını verecek birkaç oyun çıksın, sorunlar da giderilsin öyle alacağım nasipse :)

|
    |
    kaan0101 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    962 Mesaj

Her iki konsoluda erken alanlar ben series x aldım zar atmış olduk. Sorun da olur eksik de olur yeter ki fiziksel hatalar olmasın. Ben ps2 xbox 360 xbox one kullandım. Xbox one updateler ile nerden nereye geldi cihaz. Devir değişti yoksa xbox 360 eliti bile 70 ekran arçelik de kullandığım zaman oldu.

Değişken çok fazla internetinden tut kullandığın tv ye göz sağlığına kadar değişiyor.

Şimdiye kadar canavar gibi çalışıyor. Maşallah.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    uğur37 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: Phoneix-34

Bu mesaj silindi.

Yok ben eğleneceğim, biliyorsunuz virüs falan durumlar çok iyi değil bu aralar eğlenip gülmem lazım biraz. :D:D

|
    |
  • Yüzbaşı
    962 Mesaj

Call of duty 2 de de online oynamak için mikrofon takılı olması gerekiyordu. :)

|
    |
    Revrains kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1916 Mesaj

Çökmeler konusunda haklısınız da coil whine bugün ekran kartı PSU firmaları bile normal kabul edip iade almıyorlar.
    Ufak ses coil whine sorun olarak kabul edilmez.
    Ayrıca one x dede ufak cw sesi vardı keza PS4 dede olabilecek birşey bunlar , donanımda performans arttıkça bu tarz sesler olabiliyor,tabi bobinler çok kalitesizse de olabiliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Phoneix-34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

O fotoğraf çok gerilerde kaldı Xbox'ın coil whine sesi için özel önlem almasyle ilgiliydi o fotoı, bu kadar ince işcilik yapmaları işte bu gerçekten kaliteyi gösterir. Zaten insanlarda bu kalitenin farkında oldukları için Xbox tarihinin en iyi çıkışını yaptı, talep patlaması yaşadı. Herkes biliyor ki Microsoft oyunları göstermeye başlayınca olay büyük gövde gösterisine dönüşecek ve umuyorum Microsoft'la rekabet etmeyi başarabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kosmos1 -- 22 Kasım 2020; 17:58:46 >
  • Yüzbaşı
    449 Mesaj
    Burda Digital Foundry de biraz erken bir inceleme yaptı diyebilir miyiz o zaman? Bu kadar tecrübeli bir ekibin bir yerde bir hata veya eksiklik olduğunu anlaması ve bilgi alması gerekmez miydi oyun yapımcılarından?

|
    |
  • Yüzbaşı
    709 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Shelby_34

“En Güçlü Konsol” kısmını silebilirsiniz. Burada yapılan yorumlara bakıp Xbox almamışım iyi ki. Önceden nasılsa şu an da o şekilde ilerliyor. Gamepass olayı dışında artısı yok, yakında Sony de buna benzer bir üyelik sistemi yaparsa kimse Xbox almaz.

Git al kardeşim

fiyatından dolayı oynayamadığın oyunlarla kendini tatmin edersin.ps de var Xbox da yok diye.

son yorumları okuyorum sırf ps karşılaştırması aradığım bir şeyi bulamıyorum

burda insanlar Xbox almasının nedeni gamepass

yılda 2 3 oyun + gamepass ile konsolu kullanmak amaç.

dirt 5 alıp kaç kişi oyuncak çok merak ediyorum bu kadar tantanası oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dwimmerlaik -- 22 Kasım 2020; 19:18:1 >
  • Yüzbaşı
    634 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ClaymoreCountry

Çökmeler konusunda haklısınız da coil whine bugün ekran kartı PSU firmaları bile normal kabul edip iade almıyorlar.
    Ufak ses coil whine sorun olarak kabul edilmez.
    Ayrıca one x dede ufak cw sesi vardı keza PS4 dede olabilecek birşey bunlar , donanımda performans arttıkça bu tarz sesler olabiliyor,tabi bobinler çok kalitesizse de olabiliyor.

Benim cihaz da ses yapıyor. Bu normal mi?

(Cihazında ciddi sorun çıkan arkadaşlar alınmasın. Espri amaçlı bir videodur.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uğur37 -- 22 Kasım 2020; 19:15:10 >

• Yarbay
    9396 Mesaj

• Yarbay
    9396 Mesaj

Seçimin ne olursa olsun , şimdiden hayırlı olsun hocam

|
    |
    Sonic.Storm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: kaan0101

Kahkahalarımı hazırladım yamayı bekliyorum. :D:D

|
    |
  • Yarbay
    5308 Mesaj

C2077 PC başlığında takılıyorum da PS forumu ile ilgili yorumlar yapmışlar gül gül öldüm..  

Adamların tek derdi Xbox değilmiş... Ona anladım...

"Sıkıntıları" ise kesinlikle Xbox değil...

|
    |
  • Yüzbaşı
    962 Mesaj

Xbox ın içini açtıkları videoları ilk izlediğimde bazı chipleri niye sansürlemişler dedim mehersem yalıtımmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kamikaze_TR_ -- 22 Kasım 2020; 19:37:34 >
    |
    |
    kosmos1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: kamikaze_TR_

Xbox ın içini açtıkları videoları ilk izlediğimde bazı chipleri niye sansürlemişler dedim mehersem yalıtımmış.

Ben ilk defa bir firmanın buna özel önlem aldığını görüyorum.

|
    |
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Sohbet
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,719
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.