Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (1493. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
76.321
Cevap
788
Favori
3.748.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
191 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14911492149314941495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Çözüm önerileri daha güzel tv'nin sesini arttırın yada kulaklık ile oynayın çözüme bak be muhteşem  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Dark Poison-

Bende anlamiyorum.Kullandigi konsol 5 fps dusuk performans verse hayata mi kusecek insan ,camdan asagi mi atacan cihazi cozemedim 

Adamlar yuzde 400 zoomla ancak gosteriyor farki.Insan gozuyle hele ki oyun oynarken anlamana imkan yok.2 texture eksik diye hayata kusup depresyonami gireyim 

Gunumuz haz odakli tuketim toplumlarinin oyun dunyasina yansiyan doyumsuzluk noktasi iste...

Önümüzdeki incelemelerde Xbox iki kat fark atsa ne yazar, fark yese ne yazar. Almışız artık tepe tepe kullanacağız.(Gerçi dokunmaya kıyamıyorum  bez ile etrafını siliyorum. Eşim ömründe yapmadığım temizliği şunun için yapıyorsun diye atarlanıyor. Kuma muamelesi görüyor şuncacık alet. Forumu okutayım biraz da empati yapsın cihazla  )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uğur37 -- 22 Kasım 2020; 18:21:56 >

• Revrains R kullanıcısına yanıt

Gene de ne olursa olsun iyi niyetimden ödün vermeden Allah düşmanımın bile başına böyle tatsız olaylar vermesin demek istiyorum sadece. Çünkü ben o coil whine illetini yaşadım ps4 de ve çok tatsızdı.

• kaan0101 K kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın :) ben en son X'e karar vermiştim ssd yükseltmektense daha mantıklı geliyor, ama şimdilik biraz daha bekleme kararı aldım. Donanımın hakkını verecek birkaç oyun çıksın, sorunlar da giderilsin öyle alacağım nasipse :)

• uğur37 kullanıcısına yanıt
    Her iki konsoluda erken alanlar ben series x aldım zar atmış olduk. Sorun da olur eksik de olur yeter ki fiziksel hatalar olmasın. Ben ps2 xbox 360 xbox one kullandım. Xbox one updateler ile nerden nereye geldi cihaz. Devir değişti yoksa xbox 360 eliti bile 70 ekran arçelik de kullandığım zaman oldu.

Değişken çok fazla internetinden tut kullandığın tv ye göz sağlığına kadar değişiyor.

Şimdiye kadar canavar gibi çalışıyor. Maşallah.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Phoneix-34

Bu mesaj silindi.

Yok ben eğleneceğim, biliyorsunuz virüs falan durumlar çok iyi değil bu aralar eğlenip gülmem lazım biraz. :D:D

• Revrains R kullanıcısına yanıt
    Call of duty 2 de de online oynamak için mikrofon takılı olması gerekiyordu. :)

• Phoneix-34 kullanıcısına yanıt
    Çökmeler konusunda haklısınız da coil whine bugün ekran kartı PSU firmaları bile normal kabul edip iade almıyorlar.
    Ufak ses coil whine sorun olarak kabul edilmez.
    Ayrıca one x dede ufak cw sesi vardı keza PS4 dede olabilecek birşey bunlar , donanımda performans arttıkça bu tarz sesler olabiliyor,tabi bobinler çok kalitesizse de olabiliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O fotoğraf çok gerilerde kaldı Xbox'ın coil whine sesi için özel önlem almasyle ilgiliydi o fotoı, bu kadar ince işcilik yapmaları işte bu gerçekten kaliteyi gösterir. Zaten insanlarda bu kalitenin farkında oldukları için Xbox tarihinin en iyi çıkışını yaptı, talep patlaması yaşadı. Herkes biliyor ki Microsoft oyunları göstermeye başlayınca olay büyük gövde gösterisine dönüşecek ve umuyorum Microsoft'la rekabet etmeyi başarabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kosmos1 -- 22 Kasım 2020; 17:58:46 >
  • Burda Digital Foundry de biraz erken bir inceleme yaptı diyebilir miyiz o zaman? Bu kadar tecrübeli bir ekibin bir yerde bir hata veya eksiklik olduğunu anlaması ve bilgi alması gerekmez miydi oyun yapımcılarından?

• quote:

Orijinalden alıntı: Shelby_1967

“En Güçlü Konsol” kısmını silebilirsiniz. Burada yapılan yorumlara bakıp Xbox almamışım iyi ki. Önceden nasılsa şu an da o şekilde ilerliyor. Gamepass olayı dışında artısı yok, yakında Sony de buna benzer bir üyelik sistemi yaparsa kimse Xbox almaz.

Git al kardeşim

fiyatından dolayı oynayamadığın oyunlarla kendini tatmin edersin.ps de var Xbox da yok diye.

son yorumları okuyorum sırf ps karşılaştırması aradığım bir şeyi bulamıyorum

burda insanlar Xbox almasının nedeni gamepass

yılda 2 3 oyun + gamepass ile konsolu kullanmak amaç.

dirt 5 alıp kaç kişi oyuncak çok merak ediyorum bu kadar tantanası oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dwimmerlaik -- 22 Kasım 2020; 19:18:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ClaymoreCountry

Çökmeler konusunda haklısınız da coil whine bugün ekran kartı PSU firmaları bile normal kabul edip iade almıyorlar.
    Ufak ses coil whine sorun olarak kabul edilmez.
    Ayrıca one x dede ufak cw sesi vardı keza PS4 dede olabilecek birşey bunlar , donanımda performans arttıkça bu tarz sesler olabiliyor,tabi bobinler çok kalitesizse de olabiliyor.

Benim cihaz da ses yapıyor. Bu normal mi?

(Cihazında ciddi sorun çıkan arkadaşlar alınmasın. Espri amaçlı bir videodur.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uğur37 -- 22 Kasım 2020; 19:15:10 >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonic.Storm kullanıcısına yanıt

Seçimin ne olursa olsun , şimdiden hayırlı olsun hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: kaan0101

Kahkahalarımı hazırladım yamayı bekliyorum. :D:D

• C2077 PC başlığında takılıyorum da PS forumu ile ilgili yorumlar yapmışlar gül gül öldüm..  

Adamların tek derdi Xbox değilmiş... Ona anladım...

"Sıkıntıları" ise kesinlikle Xbox değil...

• kosmos1 K kullanıcısına yanıt
    Xbox ın içini açtıkları videoları ilk izlediğimde bazı chipleri niye sansürlemişler dedim mehersem yalıtımmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kamikaze_TR_ -- 22 Kasım 2020; 19:37:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kamikaze_TR_

Xbox ın içini açtıkları videoları ilk izlediğimde bazı chipleri niye sansürlemişler dedim mehersem yalıtımmış.

Ben ilk defa bir firmanın buna özel önlem aldığını görüyorum.

• 
Sayfa: önceki 14911492149314941495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.