Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (1089. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
17 Misafir - 17 Masaüstü
5 sn
76.321
Cevap
788
Favori
3.748.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
191 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10871088108910901091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler Kıbrıs veya Gürcistan fiyatları az çok belli mi? Bizde fiyatı 9k oldu yurtdışından alıp getirmek daha mantıklı. Saçma birşey 500 dolarlık ekran kartı 6-7k ama konsol 9k burda verginin gücünü anlıyoruz. Ayrı olarak kara cuma gibi Kıbrıs veya Gürcistan turu yapacağım günü birlik umarım fiyatlar makul olur. Yoksa pc devam olacak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • formw3 F kullanıcısına yanıt
    Bende Gürcistan veya Kıbrıs yapmayı planlıyorum ama Gürcistan için dilim fazla yeterli değil ve çok çakal olduğu için korkuyorum 2 kişi gideceğiz masraf + konsol 5k etmiyor bile.

• bu konuda bile bu fiyata alan adam varsa stoklar anında tükenir zaten, yılbaşında %50 vergiyi bireysel işlemlerde geçerli hale getirecekler büyük ihtimal, o zamana kadar amazon'dan almaya bakın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FR13NDSLX

Bende Gürcistan veya Kıbrıs yapmayı planlıyorum ama Gürcistan için dilim fazla yeterli değil ve çok çakal olduğu için korkuyorum 2 kişi gideceğiz masraf + konsol 5k etmiyor bile.

ne konuda çakallık hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9300tl edecek alet değil delenmeyin alınmaz bu fiyata bu konsol
    aklınızı başınıza alın :D
    9300tl ye şuan PC toparlasan konsoldan kat ve kat daha güçlü olacak şekilde olur.
    konsol lun espirisi pc göre fiyatının ucuz olması nedeni ile avantajlı ama bu fiyat ile
    PC karşısında hiç bir şansı yok alınmaz açık ve net 9300tl ye.
  • Çingeneler ve bazı turist çarpmaya çalışan gürcü ve türkler varmış.

• quote:

Çingeneler ve bazı turist çarpmaya çalışan gürcü ve türkler varmış.

hocam teknoloji marketlerinden alırsanız böyle sorunlarla karşılaşmazsınız

• Bildiğiniz bir market var mı peki karacuma da sınırdan girdiğim gibi otobüsle o mağazaya gidip geri dönerim 😄

• Turkiye tam bir keriz cenneti, satici da devlet de boyle sokmaya devam edecek bosuna aglamayin.
    Fiyat 7500 olarak aciklandiginda bu fiyata alinmaz bekleyip gecici vergi bitince alalim diyenler vardi.
    Sonra vergi uzatildi, talep de yuksek gorununce daha satislar baslamadan fiyat zamlandi.
    Simdi millet diyor ki 7500'e gozu kapali alirim, on siparisi simdi gectim falan filan.
    2 haftada herkes firildak gibi dondu gercek yuzunu belli etti.
    Kimse kusura bakmasin 500 birimlik fiyatlari haketmiyoruz. Bu cihaz 500 birim olsa, 500 birim vergi olsa, 500 birim de satici kar koysa benim maas 3000 birim alir gecerim adamlar hakediyor diyen cok olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bildiğiniz bir market var mı peki karacuma da sınırdan girdiğim gibi otobüsle o mağazaya gidip geri dönerim 😄

hocam bi ara googledan bakmıştım batumda avm içinde bi mağaza vardı ama ismini unuttum. websitesi de vardı mağazanın. google'a bi bakın çıkar karşınıza

• Birkaç mağaza var aslında en ucuzunu bulmak istiyorum karacuma da series x i 400 euro altına alırsam benden mutlu kimse olamaz. Kötü taraf bunun birde dönüşü var çantaya sığmaz bavula olmaz 😄

• quote:

Beyler Kıbrıs veya Gürcistan fiyatları az çok belli mi? Bizde fiyatı 9k oldu yurtdışından alıp getirmek daha mantıklı. Saçma birşey 500 dolarlık ekran kartı 6-7k ama konsol 9k burda verginin gücünü anlıyoruz. Ayrı olarak kara cuma gibi Kıbrıs veya Gürcistan turu yapacağım günü birlik umarım fiyatlar makul olur. Yoksa pc devam olacak

1- Ekran kartları 6-7k değil 9-10k.

2- Kurun yılbaşına kadar bu seviyede kalabileceğine emin misin?

• quote:

Birkaç mağaza var aslında en ucuzunu bulmak istiyorum karacuma da series x i 400 euro altına alırsam benden mutlu kimse olamaz. Kötü taraf bunun birde dönüşü var çantaya sığmaz bavula olmaz 😄

hocam hepsinde fiyatlar aynı olur sonuçta resmi satış mağazaları. yalnız satın aldıktan sonra tax free belgesi isteyin. sınır kapısından vergi iadesi alırsınız.

• Bu urunun hakettigi fiyat 7500 tl dir tr de ayıp yapmışlar cok yuksek

• Arkadaşlar yılbaşında Türkiye'ye dönüş yapıcam. Ankara'ya gelicem. İsteyen varsa xbox series x veya ps5 alabirim. Özelden yazabilirsiniz.

• LinkX kullanıcısına yanıt
    öyle demeyeydin iyiydi. aramıza alanlar var. ayıp.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LinkX

Bu mesaj silindi.
    bu fiyata "oyun" konsolu alsam babam beni evlatlıktan reddeder.
  • 
Sayfa: önceki 10871088108910901091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.