Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (970. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: agms91
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir - 8 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
76.321
Cevap
788
Favori
3.748.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
191 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 968969970971972
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çıkar büyük ihtimal. böyle büyük bir şirket alımı biraz "anti-consumer" olarak görülüyor zaten şu an, riske gireceklerini sanmıyorum. bundan sonra duyurulacak oyunlar console exc olabilir (pc + xbox yani)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 21 Eylül 2020; 16:44:24 >
  • Rekabet iyidir hocam... ps4 pro kullanırken de bunu diyordum, XSX alma arifesinde de bunu söylüyorum. Ps4 120 milyon satmış diye değil, diğeri iyi iş yapınca sevinmek lazım ;)
  • Büyük ihtimalle duyrulmus oyunlar multi-platform olur gibime geliyor ya da timed exc yaparlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: broodofqueen

7,5Melyar dollars nedir? Bethesda nedir, nasıl satın alınır? Deli lan bunlar, bidiğin deli. Aklıllı adamın işi değil bu. Kafaya koymuşlar konsol piyasasını yeniden düzenleyecekler.
    Bethesda sadece ESO'dan senelik 300 400 milyon dolar kazanıyor. Çıkaracakları single oyunlardan kazanacaklarına girmiyorum bile. Doom, Prey, Dishonored, Elder Scrolls, Fallout, Wolfstein... Markalara baksana say say bitmiyor. Hepsi de köklü ve kaliteli seriler.

Asıl soru Microsoft nasıl aldı bunları, ben ucuza gittiklerini düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: neco6791

Aga su haftalik görevleri yapmaya calisiyorum volvo 850 ile
    Ama bir türlì beceremedim 4 tane yaris kazanmami istiyor
    Ama kabul görmüyor yaptigim yarislari
    Bir fikrin var mi bu konuda?
    kardo baya oldu oynamayalı akşam haber verim
  • Onvious kullanıcısına yanıt
    Ps5'e gelip gelmemesi zerre kadar önemli değil. Bütün Bethesda oyunlarını Ps5'e çıkarsınlar 80 euro'ya.

Bizim için önemli olan bütün bu oyunların ilk gün ücretdsiz GAMEPASS'e gelecek olaması !

Ps5 kullanıcılarına düşman falan değilim, onlarda oynasınlar fakat 80 euro vermek varken artık oyunun çıkıp çıkmaması anlamını yitiriyor orada...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SultanApex

Rekabet iyidir hocam... ps4 pro kullanırken de bunu diyordum, XSX alma arifesinde de bunu söylüyorum. Ps4 120 milyon satmış diye değil, diğeri iyi iş yapınca sevinmek lazım ;)
    Umarım sevdiğim serileri kötü etkileyen bir şey olmaz bu. Kalite anlamında düşmedikleri sürece sıkıntı yok. Bethesda buglardan çok küfür yese de her zaman belli kalitenin üstünde oyunlar yapardı.

Bir de Microsoft Türkçe dil desteğini artırırsa çok şahane olur. Yeni TES, Fallout Türkçe dil desteğine sahip olsa aşırı tatlı olurdu

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DBF37AF64

Bu mesaj silindi.

• Kim bizim avantajımıza iş yaparsa ordayız , tüketiciyiz biz.Bu nesil başında Ms'in saçmalıkları yüzünden nasıl Ps4'e sarıldıysak şu an da Xbox'a sarılıyoruz şu ekonomik koşullarda.Tabi Ps5 exc oyunları için de mutlaka 2. el falan bir Ps5 almalı mecburen ilerde.
  • Aykan19o3 A kullanıcısına yanıt
    Herkesi kendi gibi sanıyorlar, Microsoft'u da eleştiriyorum Sony'i de, övmesini de bilirim yermesini de, bu nesilde iki cihazı da alırım, kimseye hesap sormam :)

"Sony bebeleri" diyenler Ps5 konusuna gelip Game Pass öven MS hissedarları.

Bu konuya kaç haftadır ilk defa girdim ve Microsoft'u takdir ettim şimdi çıkıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Forza, Halo, SoT, GeoW PS'e çıkmış mı ki Bethesda'nın bundan sonraki oyunları PS'e çıksın. Bu oyunlar artık 1. parti Xbox'ın kılıç hakkıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HAJAJ80 -- 21 Eylül 2020; 16:48:10 >
  • xbox, güney amerika, ortadoğu ve doğu avrupada satış rekorları kıracak.

an itibariyle ps yöneticileri: phil yavaş ciğerimizi söktün.

• Starfield ilk günden gamepass'te... MS bu oyunlarda da aynı çizgide devam edecek.

quote:

This includes Microsoft’s intent to bring Bethesda’s future games into Xbox Game Pass the same day they launch on Xbox or PC, like Starfield, the highly anticipated, new space epic currently in development by Bethesda Game Studios.

https://bethesda.net/en/article/1iLtcvwY6Nb1GeKADyDUEX/why-microsoft-is-the-perfect-fit?utm_medium=Social&utm_source=Community

• Yarın ön sipariş başlıyor beyler. Kartları hazırlayın

• Satın alımlarla 15 stüdyomuzdan çıkacak yeni oyunlar yetmedi mi?

Warhammer, The Medium, Stalker 2 ve Destiny 2 gibi birçok kaliteli oyunu da ilk günden gamepass sistemine ekleceyeceğiz.

Onlar da mı yetmedi ea play ile fifa, nfs, star wars gibi kült serileri de çıkışından itibaren 6-12 ay sonrasında size bedava vereceğiz.

Durun durun bitti mi sandınız, bunlar yetmez

Size yeni stüdyo alımları olacak derken şaka yapmıyorduk. Bethesda markaları da dahil tam 8 adet yeni stüdyo alarak stüdyo sayımızı da 23'e çıkarıyoruz.

Bitti sanıyorsanız yanılıyorsunuz, daha neler göreceğiz neler bunlar daha başlangıç

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 968969970971972
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.