Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (941. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Kuhleep , braveyours
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 12 Misafir - 13 Masaüstü1 Mobil
5 sn
76.320
Cevap
788
Favori
3.748.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
191 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
67. Sırada  bugün en iyi #17
Sayfa: önceki 939940941942943
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ea play niye gelmedi hala bilen var mi?
  • playstationcu bebeleri aglatacagiz beyler bu sene bizim senemiz
  • Arkadaşlar ben bu konsolda klavye mouse olayına baya karşıyım. Özellikle rekabetçi multiplayer oyunlarda ciddi haksızlık oluyor. "Xim Apex" tarzı aparatlar yeni nesilde engellenecek mi bununla ilgili bilgiye nasıl ulaşabilirim ? Ne sony nede xbox senelerde bu cihazlarla ilgili hiç bir açıklama yapmadı gizliden destek veriyorlar sanırım.
  • Bu cihazlar pcde de kullanılıyor oyun firmalarının engellemesi lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: Psfat

Rx 580 ryzen 2600 lü pc yi 4000 e satıp series s mi alsam kararsızım.

Geçen bf1 oynarken pc beni kanser etti eşleştirme hatası verip durdu.

Tv 4k ama hdr yok 2014 te alınma ilk 4k lardan philips 49pus7909/12
    Kabaca r5 2600, rx 5600 xt , 32 GB RAM Li bir PC im var fakat yazılım sıkıntılarından ve daha önceden hesabımda oyunlar olmasından dolayı series s alacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: TonyJunior

Arkadaşlar ben bu konsolda klavye mouse olayına baya karşıyım. Özellikle rekabetçi multiplayer oyunlarda ciddi haksızlık oluyor. "Xim Apex" tarzı aparatlar yeni nesilde engellenecek mi bununla ilgili bilgiye nasıl ulaşabilirim ? Ne sony nede xbox senelerde bu cihazlarla ilgili hiç bir açıklama yapmadı gizliden destek veriyorlar sanırım.
    donanımsal olarak engeleme çok nerdeyse imkansız gib bişey
    yazılımsal olarak engeleme yolu bula bilirler belki ama oda çok zor
    sen kol ile çok iyi analog kulanıyorsan yazılım bunu aparat sanma riskide var sonuç olarak.
    donanımsal olarak engelenemez zati bu yüzden pek fazla bişey yapamıyolar.
  • quote:

Arkadaşlar ben bu konsolda klavye mouse olayına baya karşıyım. Özellikle rekabetçi multiplayer oyunlarda ciddi haksızlık oluyor. "Xim Apex" tarzı aparatlar yeni nesilde engellenecek mi bununla ilgili bilgiye nasıl ulaşabilirim ? Ne sony nede xbox senelerde bu cihazlarla ilgili hiç bir açıklama yapmadı gizliden destek veriyorlar sanırım.
    Konsolda Modern Warfare oynamış arkadaşlara sormak lazım çünkü o oyunda klavyeyle oynayanların gamepad ile oynayanlarla eşleştirilmediği söylenmişti ne kadar doğru bilmiyorum. Gerçi bana farketmez sensivityi açtığım zaman klavye mouse gibi hızlı oynuyorum rainbowda ps4'e klavye mouse ile giren topları mahvettim çoğu kez

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A98986428

Konsolda Modern Warfare oynamış arkadaşlara sormak lazım çünkü o oyunda klavyeyle oynayanların gamepad ile oynayanlarla eşleştirilmediği söylenmişti ne kadar doğru bilmiyorum. Gerçi bana farketmez sensivityi açtığım zaman klavye mouse gibi hızlı oynuyorum rainbowda ps4'e klavye mouse ile giren topları mahvettim çoğu kez

Alıntıları Göster
    zati kol ile fps iyi oynamayı beceriyorsan klavye fare aramıyorsun. şahsi görüşüm konsolda kol ile daha iyi oluyor fps ler klavye fare takanlar filan aparat ile PC ile aynı deneyim vermiyor analo ları emule etiginden kütük gibi oluyor fare çapraz haraketler pc deki gibi olmuyor

• Anthropomancy kullanıcısına yanıt
    Ben sıfırdan başlıyorum.
    Hayatımda Hiç xbox kullanmadım bakalım nasıl olacak.

Gerçi pc dede fazla oyunum yok sadece bf1 ve amd nin bedava verdiği the division 2.

Gamepass ultimate aylık 6 liracık ve bunu alınca online oynamak için para istemiyor.İçine dahil olan Ea access le battlefield leri de oynayabiliriz. Elimin altında 100 lerce oyun. Bu bile pc sıkıntısız olsa bile geçiş için bir sebep.

• zartzurt456 kullanıcısına yanıt
    Abi dediğim aparat xim apex ismi gir bak pc ile hiç bir farkı yok ben de senin gibi düşünüyordum oyunlar konsola gore optimize edildiği için güzel performans vermez diyordum ama bi gün deneyimleme fırsatım oldu arkadaşımdan gözlerime inanamadım pc ile nasıl oynuyosan aynı performans ne gecikme ne sıkıntı. Yanı o yüzden karşıyım sen aylarca uğraşmışsınız analog aimini geliştirmek için adam hiç bir şey yapmadan uğraşmadan alıyor ve mükemmel aim ile oynamaya başlıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam bu dedigim şeyin bağlantısı gamepad üzerinden yapıldığı için yine kol ile oynuyomuşsun gibi görüyor cihaz asıl sıkıntı bu. Senin dediğin server ayırma bazı oyunlar destek veriyor ve direk konsola takiyosun klavye ve fareni

• quote:

Abi dediğim aparat xim apex ismi gir bak pc ile hiç bir farkı yok ben de senin gibi düşünüyordum oyunlar konsola gore optimize edildiği için güzel performans vermez diyordum ama bi gün deneyimleme fırsatım oldu arkadaşımdan gözlerime inanamadım pc ile nasıl oynuyosan aynı performans ne gecikme ne sıkıntı. Yanı o yüzden karşıyım sen aylarca uğraşmışsınız analog aimini geliştirmek için adam hiç bir şey yapmadan uğraşmadan alıyor ve mükemmel aim ile oynamaya başlıyor.
    ben zamanda ps4 için xim4 kulanmıştım ama hiç hoşuma gitmemişti ve fazla kulanmadım şimdi yılardın analog ile oynadıgımıza garip geldi birde 30fps olmasındanda kaynaklana bilir.
    ama kenarda duruyor alet kulanmıyorum hiç biraz tecrübeye baglı sen oyunu iyi biliyor ve oynuyorsan zati kolmuş klavyemiş aramasın fazla :D

Abi olsun ya yinede herkes eşit oynasin yani

• quote:

Abi olsun ya yinede herkes eşit oynasin yani
    işte olmuyor o olay :( önlem alamazlar donanımsal ve yazılımsal olarak engelemelri çok çok zor imkansız gibi bişey
  • quote:

Orijinalden alıntı: neco6791

ea play niye gelmedi hala bilen var mi?
    Holiday season diyordu yani Amerikalılar için kasımdan aralığa kadar noel zamanı falan oluyor.
    Isteseler bi yolunu bulurlar bence abi :D

• peki ea playi simdi alsam, üyeligi hemen iptal edebiliyor muyum? zorunlu bir abonelik sistemi yok di mi?
    1 aylik almayi düsünüyordum, fifa 21e erken erisebilmek icin
  • quote:

Isteseler bi yolunu bulurlar bence abi :D
    işte önüne geçseler bile nolcak remap olayı var yuş lara kablo takarak ayrıyeten mod chip gibi yine klavye fare takarlar
    yine klavye fare çalışır her türlü yolu bulunur yani engeleseler bile :D
    Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams

o zaman cihazı aldığında elindeki xim ile bir deneyip haber edersin çalışıp çalışmadığını :D
  • 
Sayfa: önceki 939940941942943
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.