Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (932. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
17 Misafir - 17 Masaüstü
5 sn
76.321
Cevap
788
Favori
3.748.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
191 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 930931932933934
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Direkt ms tarafından türkçe gelse süper olurdu ya umarım halo fable stalker 2 vs türkçe gelir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sony cephesinde oyunların 80 Euro olma durumu var. Büyük olasılıkla Xbox dada bu böyle olacaktır ama GamePass sistemi özellikle ülkemizde ki oyuncular için rahatlatıcı olacaktır. Avrupa için bile 80 Euro ciddi bir rakam eğer Ms , Gamepass sistemine sağlam abanirsa çok büyük avantaj saglar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The_Rahip

Sony cephesinde oyunların 80 Euro olma durumu var. Büyük olasılıkla Xbox dada bu böyle olacaktır ama GamePass sistemi özellikle ülkemizde ki oyuncular için rahatlatıcı olacaktır. Avrupa için bile 80 Euro ciddi bir rakam eğer Ms , Gamepass sistemine sağlam abanirsa çok büyük avantaj saglar
    Jim Ryan, GamesIndustry.biz ile gerçekleştirdiği röportajda Sony'nin Xbox Game Pass tarzı bir sistem için ne düşündüğüne değindi. 100 milyon dolardan fazla para harcayıp uzun yıllar geliştirilen yeni bir oyunu ilk günden abonelik servisine koymanın firma için sürdürülebilir bir model olmayacağı belirtildi.

sony den böyle bir açıklama geldi.
    kısaca özeti microsoft ile rekabet edecek maddi durumumuz yok diyor.
    microsoft şu anda oyun piyasasının netflix i olma yolunda ilerliyor.
    kaba hesap ile adam başı ayda 1$ alsa 20milyon abone ulaşsa 5ay da 100milyon kazanıyor
    buda her yıl 2 tane 100milyon$ oyun yapcak para demek oluyor :D
    netflix de ilk çıktıgı zamanlar millet mantıksız bir sistem diyordu
    şimdi ne oldu bütün sinama flim leri netfilx çıkar seviyelere geldi
    burda klit nokta abone sayısı bu yüzden pc android konsol her yerde pazar
    payı alma derdinde game pass abone sayısı belli bir seviyeden sonra hiç şaşırmamak lazım
    call of duty fifa gibi hit oyunlarında game pass gelme ihtimali olduguna ilk günden

• quote:

Orijinalden alıntı: The_Rahip

Sony cephesinde oyunların 80 Euro olma durumu var. Büyük olasılıkla Xbox dada bu böyle olacaktır ama GamePass sistemi özellikle ülkemizde ki oyuncular için rahatlatıcı olacaktır. Avrupa için bile 80 Euro ciddi bir rakam eğer Ms , Gamepass sistemine sağlam abanirsa çok büyük avantaj saglar
    Koray abi yeni nesilde Xbox dasındır diye düşünüyorum yine doğru mu düşünüyorum: )
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeyazBüyü

Sorun yaşarsan PM at dostum, her zaman yardımcı olurum.
    Çok teşekkür ederim hocam yaklaşımın için
  • quote:

Orijinalden alıntı: zartzurt456

Son olarak, Jim Ryan, GamesIndustry.biz ile gerçekleştirdiği röportajda Sony'nin Xbox Game Pass tarzı bir sistem için ne düşündüğüne değindi. 100 milyon dolardan fazla para harcayıp uzun yıllar geliştirilen yeni bir oyunu ilk günden abonelik servisine koymanın firma için sürdürülebilir bir model olmayacağı belirtildi.

_
    sony görünüşe göre gamepass benzeri sistemlere sıcak bakmıyor. buda yeni nesilde terci ne yönde olacağını göstern başka bir yönlendirme oldu Türkiye için :D
    EA Access ile ilgili “oyuncular için yeterli değeri yok” cross-platform ile ilgili “bizim sunucularımız daha iyi olduğu için mümkün değil” cross-gen için “biz nesillere inanıyoruz, yeni donanım yapıyorsanız insanlara yeni şeyler vermelisiniz, yapımcılar yeni donanımdan sonuna kadar faydalanmalı” diyolardı.

Ne oldu? EA Access PS4’e geldi, cross-platform’a izin verdiler, Horizon 2 PS4’e çıkıyor.

Bu konuda da geri vites yapacaklar er geç.

• quote:

Orijinalden alıntı: gyulanemeth

EA Access ile ilgili “oyuncular için yeterli değeri yok” cross-platform ile ilgili “bizim sunucularımız daha iyi olduğu için mümkün değil” cross-gen için “biz nesillere inanıyoruz, yeni donanım yapıyorsanız insanlara yeni şeyler vermelisiniz, yapımcılar yeni donanımdan sonuna kadar faydalanmalı” diyolardı.

Ne oldu? EA Access PS4’e geldi, cross-platform’a izin verdiler, Horizon 2 PS4’e çıkıyor.

Bu konuda da geri vites yapacaklar er geç.

Alıntıları Göster

Şunu nereden okudum aklımdan çıkmıyor:

The last exclusive: Ghost of tsushima

A few moments later!

A number of big-name PS5 games are set to come to PS4 as well!

• dark dragon kullanıcısına yanıt
    Bu arada Minecraft Dungeons a laf söyletmem 2 defa bitirip son seviyeye kadar gelebildim.

Normalde oyunları bir kez bitirir bırakırım ama Minecraft Dungeons kendini oynatıyor. Özellikle arkadaşlarınızla oynarsanız çok keyifli bir oyun tavsiye ederim.

Bir de gamepass sadece Minecraft Dungeons ve State of Decay'den ibaretmiş gibi konuşmanız garip, içerisinde zibilyon çeşit çok kaliteli oyun var.

Duyurulan ve gelecek olan oyunlara bakmak bile yeterli, bununla da yetinmeyip içerisine ea play ekliyorlar. Duracaklarını da hiç sanmıyorum daha neler neler göreceğiz kim bilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hypnosis. -- 17 Eylül 2020; 19:53:39 >
  • game pass beyenmiyen tayfa her yıl aynı çıkan fifa ya 60$ verip üstüne birde 100$ fut alan konsolu fifa dan başka amaç ile kulanmayan pscafe zihniyetli
    kişiler :d bunlara istediğin kadar söyle kafa almaz :D
  • Playstation konusundada fikirlerimi paylaştım.

Sony oyun fiyatları 80 euro.

Sadece türkiye için söylüyorum.

Dar gelirli arkadaşlarımız için xbox 1. öncelik görünüyor.

ben oyunlara 750 tl veririm diyen arkadaşlar elbette ps5 seçebilirler.

şu an ülkemizdeki en ucuz oyunlar pc platformunda ve geçenlerde microsoft flight simulator gamepass ile deneme imkanım oldu muazzam 4K 50-55fps ile akıcı şekilde deneyimledim.

Sony tarafında god of war beklerken.

Microsoft tarafında beklediğim en büyük oyun özellikle age of empires 4 ardından halo infinite.

umarım 2021 age of empires 4 görebiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tdsi -- 17 Eylül 2020; 19:32:10 >
  • Siz de durum ne beyler ön sipariş veren oldumu Amazon dan?

• quote:

Orijinalden alıntı: tdsi

Playstation konusundada fikirlerimi paylaştım.

Sony oyun fiyatları 80 euro.

Sadece türkiye için söylüyorum.

Dar gelirli arkadaşlarımız için xbox 1. öncelik görünüyor.

ben oyunlara 750 tl veririm diyen arkadaşlar elbette ps5 seçebilirler.

şu an ülkemizdeki en ucuz oyunlar pc platformunda ve geçenlerde microsoft flight simulator gamepass ile deneme imkanım oldu muazzam 4K 50-55fps ile akıcı şekilde deneyimledim.

Sony tarafında god of war beklerken.

Microsoft tarafında beklediğim en büyük oyun özellikle age of empires 4 ardından halo infinite.

umarım 2021 age of empires 4 görebiliriz.
    ps fanboy ları dalga geçiyordu siz anca exc oyunları twitch seredersiniz diye
    bu fiyatlar ile bu fanboylarda ps5 lerinde anca twitch seredebilecekler god of war ları :D durum oraya kadar gitti.

• zartzurt456 kullanıcısına yanıt
    İnsider olanlar bilir, anketlerde türkçe altyazı ve dublaj için yapay zeka çevirisini ister misiniz gibi sorular soruluyor.

Google translate benzeri alt yazı sistemleri gelecek yani ileride, buna dublaj da dahil

İsteyenler kendi dillerinde yapay zekanın kalbur üstü çevirileriyle oynayabilecekler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hypnosis.

İnsider olanlar bilir, anketlerde türkçe altyazı ve dublaj için yapay zeka çevirisini ister misiniz gibi sorular soruluyor.

Google translate benzeri alt yazı sistemleri gelecek yani ileride, buna dublaj da dahil

İsteyenler kendi dillerinde yapay zekanın kalbur üstü çevirileriyle oynayabilecekler.
    evet güzel olur böyle bir sistemin gelmesi
    geri bildirim ile çeviride hatalar olsa bile düzeltmeler ile ileri doğru daha kaliteli çeviri gelebilir
    şahsen gelse denerim kulanırım bazı oyunlarda lazım oluyor
  • zartzurt456 kullanıcısına yanıt
    Hocam çok derin ingilizce bilmeyi gerektiren rpg oyunları var. İlaç gibi olur bu sistem kesinlikle türkçe altyazı çevirisi ile oynamak isterim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hypnosis.

Hocam çok derin ingilizce bilmeyi gerektiren rpg oyunları var. İlaç gibi olur bu sistem kesinlikle türkçe altyazı çevirisi ile oynamak isterim.
    aynen öyle fallout3 ingilizce ve Türkçe oynadım bitirdim.Türkçesi ile daha çok hoşuma gitti
    ingilizcem de iyi seviyede sayılır ama ana dilinde oynamak bi başka oluyor kafa yormuyorsun çeviri için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zartzurt456 -- 17 Eylül 2020; 19:50:53 >
  • Spartan 117 kullanıcısına yanıt
    Koray kim Ibrahim:))) Taksime don hatırla " tombalacı ve sigara kullanmıyorum:)) "

Konsollardan çok uzun zamandır uzağım ama olurda yeni nesile geçersem büyük olasılıkla Xbox olacak gibi görünüyor çünkü Gamepass büyük avantaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_Rahip -- 17 Eylül 2020; 19:56:47 >
  • Hypnosis. H kullanıcısına yanıt
    Şu bir gerçek: son konsolları alıyoruz.

Bir sonraki nesil diye bir şey olmayacak. Bir sonraki dönem servislerden ibaret olacak. Ve Microsoft bu planı yıllardır yapıyor. Belki yine cihazlar satılır ama bu cihazların pc'den bir farkı olmayacaktır. Konsol/PC ayrımı kalmayacak.

Google, geforce, ubisoft, EA, steam, epic Games hepsi bunun farkında ve buna göre yatırımlarını yapıyorlar. Tek karşı duran PS ise yavaş yavaş anlamaya başlıyor.
    Pc/konsol exclusive + PS4 için ghost of tsushima son exc deyip 3-4 yıl boyunca çoğu oyun(exc.ler dahil) gelecek demeleri + PS now ile sadece PS exc. bile oynatmaları + geriye uyumluluk getirmeleri(remasteredstation diye lakabı vardı geçen nesil) + EA olayı reddedip sonunda eklemeleri + Bethesda modlarina karşı gelip eklemeleri...

• Amazon ispanya xsx oyunlarını 63 euro'dan, ps5 oyunlarını 80 euro'dan listelemiş. Ne oluyor?

https://www.reddit.com/r/XboxSeriesX/comments/iumnvh/amazon_spain_is_listing_some_xbox_series_games_at/?utm_medium=android_app&utm_source=share

• quote:

Orijinalden alıntı: SultanApex

Amazon ispanya xsx oyunlarını 63 euro'dan, ps5 oyunlarını 80 euro'dan listelemiş. Ne oluyor?

https://www.reddit.com/r/XboxSeriesX/comments/iumnvh/amazon_spain_is_listing_some_xbox_series_games_at/?utm_medium=android_app&utm_source=share
    microsoft diyer oyunlardada bu yolu izler ise zararına satış taktigini yada komisyon almıyor oyunlardan
    sony için karanlık günler yakın demek olur böyle fiyat farkları oyunlardada olacaksa ps5 almanın ne numarası kaldı yılda 1-2 çıkan exc oyun için
    her oyuna 20€ fazla paramı vermek mantıklı

• 
Sayfa: önceki 930931932933934
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.