Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (778. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
76.318
Cevap
788
Favori
3.748.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
191 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 776777778779780
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Phil Spencer gerçekten oyun dünyasında köklü değişikliklere yol açmış olabilir, bunu şu aralar anlayamayabiliriz ama zaman ilerledikçe dönüp arkaya baktığımızda hakikaten yapılan politikaların büyüklüğünü anlayacağız gibi. Geleneksel kurallar yavaştan gidiyor, kapalı cihazların devri yavaştan değişiyor. Değişimin tam içindeyiz bunun henüz farkında değiliz. Özellikle oyun dünyasıyla yeni yeni tanışan nesil bu değişimi daha da hızlandıracak. Bir tek bizim gibi eski konsol geleneğinden gelen insanlar var zaten biz de gittikçe küçülen bir azınlığın parçası olacağız. :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 5 Ağustos 2020; 18:41:15 >
  • broodofqueen kullanıcısına yanıt
    Merhaba, anladığım kadarıyla Xbox tarafında bir memnuniyetsizliğiniz var. Aslında sizi aldığınız abonelik biraz düşündürüyor gibi, ama memnun değilseniz aldığınız fiyata çok rahat bir şekilde Gamepass Ultimate üyeliğinizi forumda satabilirsiniz. Sırf üyeliğiniz devam ediyor diye kendinizi mecbur hissetmeyin sonra çok pişman olursunuz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hypnosis. H kullanıcısına yanıt
    Sorun şu ki, 15 yıllık şahsi hesabıma aldım üyeliği. Tavsiye için teşekkürler.

• veteran_gamer kullanıcısına yanıt
    Aynen dostum bende aynı fikirdeyim, eğer kalite düşecekse hiç değiştirmesinler sistemi. Kaş yapalım derken göz çıkarırlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Şuan kesilmedi ama kesilecek. Lansman da duyurulan oyunların sanırım %70'i bu nesile çıkmayacak.

Sizi bilmem ama One X'i ilk gün aldım 3 yıldır aktif kullanıyorum ve ben doydum artık. Konsolu yeni alanlara çok pis koyar ama. En güçlü konsolu alıyorsun ama yeni oyunları oynayamayacaksın abovv

Alıntıları Göster
    aynen hocam insan fanatik olmayınca; durumu dürüstçe analiz edebiliyormuş

• quote:

Orijinalden alıntı: Kankkunen

Ds4 denilen o berbat kontrolcüyü kim, neden PS5’de kullansın ki? Gereksizlik abidesi pavyon ışığı ve dokunmatik, berbat batarya, kötü ergonomiye bayılmak lazım herhalde buna kontrolcü demek için.
    Pavyon ışığı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AEF248198

Beyler şimdi biz bu Xbox-Pc özel oyunlarını Gamepass'le aylık düşük bir ücrete mi oynayacağız? Şu özelliğe bak arkadaş ya, her şeyi geç gerçekten geç, konsola vereceksin 5-6 bin tl para birde bu oyunların tanesine 400 falan verdiğini düşünsene abi ne anlamı kalır ki o zaman? Microsoft gerçekten çok iyi işlere imza atıyor bu nesil.

5-6 bine razıyız hocam böyle giderse 9- 10 bin teleleri konuşmaya başlıcaz

Şu an ne kadar sürelik bir üyeliğiniz var bilmiyorum ama diyelim ki kardeşlik yapmadınız ve 2 yıllık üyelik aldınız 360 liralık bir bedel ödediniz. Yani 1 oyun parası bile değil, yeni nesil konsolların fiyatını da düşündüğümüzde bu sizin konsol tercihinizi değiştirmemeli diye düşünüyorum.
    Kendinizi mecbur hissetmeyin iyi forumlar.

• Obsidian'ın parayı bulunca akıllarında ne var ne yok yapmaya başlamışlar. Yürrü bee aslanlar gösterin bakalım piyasaya Rpg nasıl yapılır. Öyle birbirinin çakması açık dünya aksiyon oyununa benzemez Obsidian oyunları.

https://twitter.com/jesawyer/status/1290867551711268864

• Darkland mi yapıyor acaba :) yalnız josh ın ekibi çok küçük dostum 5 , 10 kişi civarı büyük bir oyun çıkmaz , bir ara bloğunda historical rpg yapmak istiyorum demişti

Hocam oyle bir feveran ettin ki insanlar seni bir an once Xbox'dan kurtarmaya calisiyor : D

Saka bir yana gonlunuz hsngi konsoldaysa oradan devam etmek onemli. Tabi dunyanin gerceklerinden kopmadan

• Ms in Xbox Live ı durdurmak için bir planı yokmuş

https://www.theverge.com/2020/8/5/21355756/microsoft-xbox-live-rename-gold-free-rumors

• Microsoft firmalara acaba "Para köpeğiniz olsun, 3er 5er tane oyun geliştirin." falan mı dedi aga, bu ne gaz . Obsidian böylelikle 4 oyun üzerinde aktif olarak çalışıyor. O zaman bizim bazı firmalardan daha fazla beklenti içinde olmalıyız. Örneğin inXile sadece Wasteland 3 üzerinde çalışmıyordur bana göre. Mesela Playground Games sadece Fable üzerinde değil, belki de bir taraftan Forza Horizon 5 için çalışıyor. Bakalım, başka bir sunum daha olacak mı, o sunumda neler göreceğiz.
  • YildirimBuyucusu kullanıcısına yanıt
    Ben Obsidian'ın bu kadar çok oyun üzerinde çalışmasını yadırgadım açıkçası. Bu kadar çok bölünmeleri doğru değil özellikle büyük çaplı bir proje üzerinde çalışırken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan0101

Darkland mi yapıyor acaba :) yalnız josh ın ekibi çok küçük dostum 5 , 10 kişi civarı büyük bir oyun çıkmaz , bir ara bloğunda historical rpg yapmak istiyorum demişti
    Yapsınlar abi küçük büyük demeden hurraaa.
  • FarklıAkıl F kullanıcısına yanıt
    Ciddi finansal yük getirecek bir satın alma, doğru karar vermek için ince eleyip sık dokuyoruz, nede olsa donanımhaber ölücüsüyüz. Ama yine de "dünya gerçekleri" diyerek abartmayalım, altı üstü eğlence cihazı.

• Obsidian yetkilisi: Abi şu projeler var ama biraz yüklü olabilir
    Phil Spencer: Olm size para diyen oldu mu yapın lan oyunları al bu çeki istediğin kadar sıfır at

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 5 Ağustos 2020; 21:10:26 >
    Bu tabloya gore series X biraz dusuk kalmis 450$ dan daha dusuk olacagini zannetmiyorum

• Sheva24 kullanıcısına yanıt
    Haklısınız düşününce bende farkettim. Ümidim 500 dolar altı çıkması ama 500 dolar bile iyi donanıma göre. F/p açısından çok iyi bir cihaz.

Tabi ben bilgisayar mı Xbox mı arasında gidip gelen biri olarak fiyat kararımı ciddi biçimde etkileyecek. O yüzden burada takipteyim.
    Avowed ve diğer oyunlarda çalışan sayısı ve özen bir olmaz , diğer projeler ufak çaplı oyunlar , grounded üzerinde 12 kişi civarı kişi çalışıyor , bu Josh ın ekibi 5 kişi civarı , önemli olan bu projeleri geri çevirmemeleri , hem adamlar yapmak istediği oyun üzerinde çalışmış oluyor , tabi bu süreçte işe alımlarda olacaktır ihtiyaca göre , stüdyoların hemen hemen hepsinin ilanları mevcut

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaan0101 -- 5 Ağustos 2020; 21:33:27 >
  • 
Sayfa: önceki 776777778779780
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.