Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (772. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Rolentooo , Rolentooo
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 14 Misafir (1 Mobil) - 14 Masaüstü2 Mobil
5 sn
76.311
Cevap
790
Favori
3.747.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
191 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 770771772773774
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

PS5 de Dual Shock 4 çöpünü kim niye kullansın ki kesinlikle doğru bir karar.

Alıntıları Göster
    O konuya ben de katılıyorum. Analoglar elden kayıyor, sol başparmak felç oluyor FPS oynarken. Tuhaf bir ergonomisi var. Hatları bu sefer biraz daha Xbox'a benzetmişler.
  • 15 Eylülde Cloud Gaming geliyor, fakat çıkacak 22 ülke arasında Türkiye yok ne yazık ki.
    Game Pass Ultimate'ın bir parçası olacak, ekstra ücret yok. Şimdilik sadece Android cihazları ile uyumlu.
    PlayStation Dualshock 4 kollarıyla bile uyumlu :D Sony'ye kapak olsun. :)

Cloud Gaming için geliştirilen ve uyumlu cihazlar:https://news.xbox.com/en-us/2020/08/04/introducing-designed-for-xbox-mobile-gaming-accessories/
    https://news.xbox.com/en-us/2020/08/04/xbox-game-pass-ultimate-cloud-gaming-on-september-15/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Artizt -- 4 Ağustos 2020; 16:33:36 >

• Neden Microsoft-Xbox övüyorum?

- Gamepass gibi harika bir sistem getirdiler

- Pc oyuncularını kenara bırakmadan her oyunlarını Pc'ye getirdiler

- Akıllı teslimat getirip bu nesilde aldığın oyunu sonra ki nesilde ücret vermeden oynamaya öncülük ettiler

- İlk Xbox'a kadar geriye uyumluluk getirdiler, kol uyumluluğu bile var

- En güçlü konsolu yaptılar

- Bu nesli bir süre daha geride bırakmayı düşünmüyorlar.

- Stüdyo sayılarını 15'e çıkartıp her ürettikleri oyunu Gamepass'e getiriyorlar, yetmiyor üçüncü parti güzel oyunları da getiriyorlar.

- Birbirinden çeşitli oyunlar yapıyorlar. Platform-indie tarzı oyunlardan tutun, yarış, fps, tps'den çıkın şimdi bunlara bol bol rpg de ekleyecekler

- Halo Infinite multipayer modunu bile free-to-play yaptılar.

- Eğer söylentiler doğru çıkarsa online sistem ücretsiz olacaksa zaten artık Microsoft yeni nesli at başı götüreceği belli olmuştur.

- İster Pc'de oyna ister konsolda oyna o tercihi tamamen sana bırakmışlar merkez de oyuncu var konsol yok. Eğer amaçları konsol satmak olsaydı o sunumda duyurdukları her oyunu özel yapıp konsolu dibine kadar satarlardı ama burada amaç olabildiğince herkese hitap etmek.

Gördüğüm en kullanıcı dostu politikaları şu an Microsoft yapıyor. Bu tip şeyleri başka firma yapsın onu da överiz sabah akşam. Hiç sorun değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 4 Ağustos 2020; 16:37:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackTower_35

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    İşte bunu beceremem.
  • İyi izleyin, konu artık flood makinesine dönüşecek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ps5 te ilgimi çeken bir tane detay yok. Ne oyunlarını, ne kumandasını ne de topluluğunu seviyorum. O yüzden konusuna uğramıyor, haberlerini takip etmiyorum.
    Xbox tamamen gereksiz diyen arkadaşlar neden yazıyor peki halen konuya ? Bunu yapan insan bence Xbox almamak için kendini ikna etmeye çalışıyordur, ters psikoloji aslında. Zira yeni nesilde Xbox çok sağlam bir alternatif olarak geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Artizt kullanıcısına yanıt
    Ülkemizin olmaması fena üzücü ya .Şimdi izledim buraya girmeden acayip sevindim şimdi öğreniyorum ki TR de olmayacak Allah bilir ne zaman gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Press a Key

İyi izleyin, konu artık flood makinesine dönüşecek.
    Sana ne? Buranın yetkilisi, admini, yöneticisi sen misin? Biz sana gelip akşama kadar "neden Last of Us 2 övüyorsun" diyor muyuz "neden Tsushima övüyorsun diyor muyuz" "neden Ps övüyorsun" diyor muyuz? Xbox alacak mısın tabi ki almayacaksın neden ilgilenmediğin konsolun konusundasın? Birde bunlar çıktı ortaya sana ne kardeş?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 4 Ağustos 2020; 17:17:51 >

• Güzel derleme oldu bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AEF248198

Sana ne? Buranın yetkilisi, admini, yöneticisi sen misin? Biz sana gelip akşama kadar "neden Last of Us 2 övüyorsun" diyor muyuz "neden Tsushima övüyorsun diyor muyuz" "neden Ps övüyorsun" diyor muyuz? Xbox alacak mısın tabi ki almayacaksın neden ilgilenmediğin konsolun konusundasın? Birde bunlar çıktı ortaya sana ne kardeş?

Alıntıları Göster
    :)) Tahrik amaçlı burdalar dostum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 4 Ağustos 2020; 17:24:33 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 15 Eylül xCloud çıkışından sonra mobil cihazlarda 100'den fazla oyun oynanabilecek.

https://news.xbox.com/en-us/2020/08/04/xbox-game-pass-ultimate-cloud-gaming-on-september-15/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 4 Ağustos 2020; 18:12:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Funder

Ps5 te ilgimi çeken bir tane detay yok. Ne oyunlarını, ne kumandasını ne de topluluğunu seviyorum. O yüzden konusuna uğramıyor, haberlerini takip etmiyorum.
    Xbox tamamen gereksiz diyen arkadaşlar neden yazıyor peki halen konuya ? Bunu yapan insan bence Xbox almamak için kendini ikna etmeye çalışıyordur, ters psikoloji aslında. Zira yeni nesilde Xbox çok sağlam bir alternatif olarak geliyor.
    oha bu kadar abartmayın be. xbox sanki babasının oğlu gibi sahip çıkmış:) Bende ikiside var İkisinde de oynarım.Aklımdan geçmez bu yazdıkların.
  • Havan dövücünün hınk deyicisi diye bir deyim vardır. Öyle sebepsiz aklıma geldi, paylaşayım dedim. İyi forumlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

15 Eylül xCloud çıkışından sonra mobil cihazlarda 100'den fazla oyun oynanabilecek.

ülkemiz gene yok:(((şaşırdık mı hayır:)

• Adamdaki Halo aşkına bakın.

• quote:

Orijinalden alıntı: SultanApex

Yeni teknoloji tabiki iyidir. Ama yeni özellikleri kullanmadan ds4'ü ps5'de kullanmakta iyidir. Ekstra ds4 var, arkadaşın misafirin gelince açar beraber fifa atarsın; fifa da ne eksik kalacak ki? MS xcloudda ds4 desteğine devam diyor, sen ps5 de destek yok diyorsun. Bu bana çokta oyuncu dostu gelmiyor.
    yazında; yanlış örnek seçimi var, yönlendirme var, hafif populist dokunuşlar var. Kusura bakma cevap yazmayacağım o yüzden. siyaset yapmıyoruz
    Hepimiz akıllı adamlarız. yazımda ki "niyet" belli. almak istersen al, yok inadım inat diyorsan o zaman seni senle bırakayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: console-master

ülkemiz gene yok:(((şaşırdık mı hayır:)

Alıntıları Göster
    Zaten 22 ülke yazıyor bizden önce ne ülkeler vardır öncelikli. Bence TR gibi her konuda geri bir ülkeye gelmesi çok uzun zaman alabilir.

• quote:

Neden Microsoft-Xbox övüyorum?

- Gamepass gibi harika bir sistem getirdiler

- Pc oyuncularını kenara bırakmadan her oyunlarını Pc'ye getirdiler

- Akıllı teslimat getirip bu nesilde aldığın oyunu sonra ki nesilde ücret vermeden oynamaya öncülük ettiler

- İlk Xbox'a kadar geriye uyumluluk getirdiler, kol uyumluluğu bile var

- En güçlü konsolu yaptılar

- Bu nesli bir süre daha geride bırakmayı düşünmüyorlar.

- Stüdyo sayılarını 15'e çıkartıp her ürettikleri oyunu Gamepass'e getiriyorlar, yetmiyor üçüncü parti güzel oyunları da getiriyorlar.

- Birbirinden çeşitli oyunlar yapıyorlar. Platform-indie tarzı oyunlardan tutun, yarış, fps, tps'den çıkın şimdi bunlara bol bol rpg de ekleyecekler

- Halo Infinite multipayer modunu bile free-to-play yaptılar.

- Eğer söylentiler doğru çıkarsa online sistem ücretsiz olacaksa zaten artık Microsoft yeni nesli at başı götüreceği belli olmuştur.

- İster Pc'de oyna ister konsolda oyna o tercihi tamamen sana bırakmışlar merkez de oyuncu var konsol yok. Eğer amaçları konsol satmak olsaydı o sunumda duyurdukları her oyunu özel yapıp konsolu dibine kadar satarlardı ama burada amaç olabildiğince herkese hitap etmek.

Gördüğüm en kullanıcı dostu politikaları şu an Microsoft yapıyor. Bu tip şeyleri başka firma yapsın onu da överiz sabah akşam. Hiç sorun değil.
    biz buna rekabetin şartları diyoruz. müşterine illa ki bazı hizmetler sunmalısın değil mi

• quote:

Orijinalden alıntı: ceyhun erdem

biz buna rekabetin şartları diyoruz. müşterine illa ki bazı hizmetler sunmalısın değil mi

Alıntıları Göster
    Ne demek istediğini anlayamadım?

• 
Sayfa: önceki 770771772773774
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.