Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (972. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
31.848
Cevap
379
Favori
1.612.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 970971972973974
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Series S şu kadar sene sonra çalışamayacak diyenler neyin kafasını çekmiş de gelmiş anlamadım.

10 senelik One ve PS4'e bile BF 2042 geldi iyi kötü oynatıyor. Series S gibi güncel donanımlı SSD'li bir cihaza ne olacak ne boş şeyler gerçekten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba,
    Polonya'da kırmızı renk series kol 510₺.
    Alınır mi sizce?
    Turkiye de Garantisi olur mu?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba, diğer forumlar çok aktif olmadığı için buraya yazıyorum, fifa proclubs oynayan var mı? Halihazırda bir takım varsa 2 kişi girmek istiyoruz, takımı olmayanlarla birlikte bir takım da kurabiliriz

• halimyok H kullanıcısına yanıt

PS4 Pro ve Xbox One X'ten sonra geçilecek cihaz Series X olur hocam. Series S SSD hızıyla sizi memnun eder ama çözünürlük ve grafikler açısından istediğinizi vermeyebilir. Ben olsam Series X alırdım.

• Birşey diycem ben şimdi Utorrent ile oyunları indirsem Cyberpunk ac valhalla odyssey forza falan Usbye atsam

Sonra usbden series s konsola takıp bu oyunları yükleme şansım varmı?:D

• GenqhisKhaan89 kullanıcısına yanıt

öyle bişi yok xbox ın sistemi ile pc nin sistemi apayrı dünyalar ayrı yazılım ayrı kodlamadan geçiyor oyunlar xbox için ve pc için atamazsınız kısaca gidip kardeşlik ssitemi ile ya alacaksınız yada forumdan p2 hesap alıp oynayıp bitirip satacaksınız

• GenqhisKhaan89

oynarsın.

• yerel oyun kulübü kullanıcısına yanıt
    🤣🤣🤣

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • adamın ciddi bir soru sormadığı

ya troll olduğu ya da dalga geçtiği belli

telnoloji ile en uzaktan ilişkisi olan biri bile

böyle saçma bir soru sormaz

ha keza

seires s yükleyebilir miyim diyen birinin de cihaza sahip olduğunu veya alacağını düşünürsek

sonuç ortada

• Arkadaşlar rx 590 var ekran kartı olarak. Sizce Series S alsam pişman olur muyum. PC fena değil bendeki hatta oyunları 2k açıyorum çoğunu. Ama konsolda oyun oynamayı çok severim karar veremedim. Benim gibi olup alan yada olmayıp almayan var mı?

•  Arkadaşlar selamlar, dün Dolby Vision oyunlarla ilgili sorun yaşadım ve tecrübemi paylaşmak istiyorum sizlerden de sorun yaşayan olursa diye.

Öncelikle sorunsuz bir şekilde kullandığımı belirtmek istiyorum ama dün gece benim Xbox baya bir saçmaladı. Önce sahibi olduğum oyunları, açmamaya başladı. Lisans hatası verdi. Bunu "Ev Xbox'um" yaparak çözdüm ve daha sonra ise fotoğraftaki Dolby Vision hatasını tecrübe ettim. 

İlk başta korkmadım dersem yalan olmaz ama 1-2 dakika sonra DV hatası olduğunu anladım. Konsolda DV kapatınca hiçbir sorun olmuyordu zaten. 

Öncelikle updateleri bir kontrol ettim. Hem tv hem de konsol en son sürüme sahiplerdi. Daha sonra biraz araştırmaya kalktım. Kurulumları baştan yapın gibi çözümler vardı ve ben de buna üşendim açıkçası. Özellikle tv'yi kurmak, üyelik bilgileri vs. gözümde baya bir büyüdü. Bu arada 1 saate yakın cidden araştırma yaptım...

Çözüm olarak şöyle bir şey buldum: tv ve konsolun fişlerini çektim. O ara bir şeyler atıştırdım bir süre takmadım elektriğe. Sonra elektriğe bağladım ve Android TV bir reset yemiş gibi oldu. 

Bir yerde ürünlere power reset atılmasından bahsediyordu. Baya bir şey okudum, izledim ama en basit yöntem bu geldi ve de işe yaradı. 

Yarın öbür gün sizlerin de karşılaşma ihtimali olabilir. Update kontrollerinden sonra ilk bunu deneyin dostlar. 👍

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen

• Gye_Baek kullanıcısına yanıt

Rx 590 series s'in 2 katı gücünde. Eğer series s alırsan attan inip eşşeğe binmiş gibi olursun :)

Hatta series x bile alsan 1080p yada 2k ayarlarda rx590 benzer performans gösterecektir. Kısacası boş harcama olur gibi geliyor bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ctntas -- 14 Ekim 2021; 14:59:32 >
    RX 590 temelli bilgisayarı aile evinde bırakıp öğrenci evime Series S aldım. Hiçbir rahatsızlık hissetmiyorum.

• Bu 3500Tlye series S'i aldık ama oyunlarda nası desem böyle bi Blurry gibi blurluk var oyun içi blur kapatsamda. Oyundaki Ekrandaki o HDligi netligi canlılıgı yakalayamıyorum. Grafik deil bak grafikler zaten düşüo onun farkındayım bu başka bi sorun.

Böyle Rüya aleminde gibi hafif Puslu böyle hani png resmi ile jpeg resmi arasında bi fark vardır ya. Hah işte öyle bi fark. Arkadaşımın Series X de oyunlarda PNG gibi canlı ben baglayınca S de jpeg gibi. Bi süre sonra göz yoruyor baş agrısı yapıyor yani.

Geri satıcam yine pcye gecicem sanırım:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GenqhisKhaan89 -- 14 Ekim 2021; 15:6:33 >

bende de rx 570 vardı aldığım fiyatın 3 katına satınca series s aldım şu an memnunum

pcde de idareten rx 550 var

X ve S arasında çözünürlük dışında grafik ayarları arasında da farklar mevcut. Örnek olarak bazı firmalar oyunlarını Ss üzerinde 2k açıyor, fakat grafik ayarlarını 2k da açabilmek için düşükte tutuyor. Bf 2042 beta buna bir örnek. Belki de bunu hissediyorsunuzdur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anthropomancy -- 14 Ekim 2021; 15:40:18 >
    Ben sırf o sebepten S'i satıp X'e geçtim, eski oyunlarda Series S'in oyunların Xbox One versiyonunu çalıştırmasıyla alakalı sanırım. Series X eski oyunlarda One X versiyonunu açtığı için fark hissediliyor. X/S güncellemesi alan oyunlarda fark daha az belirgin o blurluk hissi gidiyor. Hatta Monster Hunter'da o kadar kötüydü ki Series S sırf o sebepten gittim X ile değiştirdim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba. Hiçbir şekilde müşteri hizmetlerine telefonla baglanamiorum. Bağlanabilen varmı varsa nasıl. 850li numara Xbox için 1 e basın dedikten sonra bizi aradığınız teşekkür ederiz hoşçakalın diyip kapatiyor ve 212li ise müzik dinleyip kapatıyor. Nasıl ulasicaz müşteri hizmetlerine bilen varmi

• 
Sayfa: önceki 970971972973974
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.