Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (718. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: mcgoktug
1 Kayıtlı Üye ve 1 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31.850
Cevap
380
Favori
1.612.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
66. Sırada  bugün en iyi #14
Sayfa: önceki 716717718719720
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Stalker 2 Xbox'da Steam'in yarı fiyatına, ilginç.

• Forza Horizon 5

Işın izleme modu

Series X : 4k 30 fps

Series S : 1080p 30 fps

60 fps performans modu bulunacak : Geniş Drs aralıklı olur büyük ihtimal tahminim

2k-4k dinamik 60 fps Series X

1080p-2k dinamik : 60 fps Series S

https://forzamotorsport.net/en-us/news/Forza-Horizon-5-Coming-to-Mexico

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen

• kaan0101 K kullanıcısına yanıt

Bf nin çözünürlük durumundan haber var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son zamanlarda kablosuz bağlantıda kopma yaşamaya başladım, diğer cihazlarda rahatlıkla bağlanırken xboxta sürekli kopuyor. Benimle aynı sorunu yaşayan var mı ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Anthropomancy kullanıcısına yanıt

Herhangi bir açıklama yok 22 Temmuzda Ea etkinliği var ondan sonra detaylar netleşir diye tahmin ediyorum

Ray tracing forza vista da var demişler normal oyun esnasında açık değil mi? Eğer öyleyse bu oyunu one s nasıl çalıştıracak biraz daha detay lazım kesinlikle.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Silkolet kullanıcısına yanıt

Forza vistadaki araçlara eklenen Rt ( büyük ihtimal Raytracing reflection olacak) ile series x te 4k 30 fps olacak, Aynı mod series s te 1080p 30 olacak . 60 fps modu için özünürlük vermemişler , one s en kısık grafik detayı ile dinamik 1080p olur gibi , zaten eski nesil konsollarda Rt seçeneği yok

• An itibari ile ps4 u satip amazon dan siparisi verdim. Ilk defa xbox aldim herturlu bilgiyi (size basit gelenleri bile) paylasirsaniz sevinirim ozel yada burasi fark etmez dunku sunum cok guzeldi buarada

• Khazad_Dum kullanıcısına yanıt
    En iyi tercih bence birde öyle görüntü kalitesi (PC gibi😁) takıntınız yoksa varya harika cihaz. Tek sıkıntı hafıza oda internet hızlıysa sil yükleyle pek can sukıcı olmuyor. Hayırlı olsun dilerim.

• Forza 5 için 720p/60 FPS diyenler var umarım doğru değildir.

• Arkadaşlar fps oyunlarında gamepad e nasıl alıştınız koşmak da etrafa dönüp hızlı hareket etmede sorun yok ama nişan alırken zorlanıyorum adam öldüremiyorum

• Zorbey046 Z kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende de var oto aim tercih ediyorum hiç değilse hikaye keyif veriyor. İlk defa FarCry5 oynadım muazzam keyif aldım.
    Okuduğum her yorumda otoaimi kapatıp defalarca da ölsen kas hafızasının alıştırılması gerektiği eğer alışılırsa klavye mouse den daha fazla keyif verdiği yazıyor.

Steam de minimum sistem gereksinimleri yazıyor Horizon 4 ile aynı. 2K 60 yada en kötü güzel bir taa ile 1080p 60 vermesi lazım SS de. Performans modu için fazla ödün vermezler diye umuyorum.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar Forza Horizon 5 için 720p 60 fps diyeceklere aldırmayın Sony Ponyler algı yaratmaya çalışıyor. RT'li modunun 1080p 30 fps olması gayet doğal performans mod için rt'yi kapatırlar birkaç ayar kısılır 1080p 60fps olur yani 720p 60 fps olacak diyenlere gülüyorum. Bu aradada gameplay için yayın yapacaklarmış.

• Zorbey046 Z kullanıcısına yanıt

Daha önce hiç kontrolcüyle oyun oynamamıştım, Apex'de 1 K/D üzerine çıkmak bir yıl civarı sürdü. Hala daha da fare/klavye kadar iyi oynayamıyorum.

• kef K kullanıcısına yanıt
    Anladim warzone oynamaya çalışıyorum sanirim baya bi oynamak lazım alışmak için

• 4quare kullanıcısına yanıt
    Bugünmüş yayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zorbey046 -- 14 Haziran 2021; 16:34:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zorbey046

Anladim warzone oynamaya çalışıyorum sanirim baya bi oynamak lazım alışmak için

Warzone u PS de gamepad ile 3.01 kd ile birakip PC ye gectim 2.75 e dustu Kd degerim bana gore gamepad daha avantajli alisilmasi gerek sadece aim assist buyuk etken kesinlikle biraz daha oynayip alisin klavye mouse a donmek istemeyeceksiniz

• ScRyedd kullanıcısına yanıt
    Warzone da aim asist seçeneğinde standart da duruyor değiştirmem gerek mi sence?

• quote:

Orijinalden alıntı: Zorbey046

Warzone da aim asist seçeneğinde standart da duruyor değiştirmem gerek mi sence?

Ben Dynamic kullaniyordum. Yeni basladiysan Standart kalabilir. RCT ise Standart bende ama kimisi Linear da kullaniyor.

• 
Sayfa: önceki 716717718719720
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.