Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (665. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
31.849
Cevap
380
Favori
1.612.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 663664665666667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Akşamları 4-5 saat oyuna 3 gün kullanabiliyorum ben hocam 1300lük pilleri memnunum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hypnosis. H kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim üstat. Sorunum çözüldü. Ben de niye böyle oluyor diye biraz karıştırdım ama çözememiştim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bu kolların beyaz olması büyük sıkıntı kalemle işlerin olduğundan ve ellerim terlediğinden sürekli kolda siyah siyah lekeler oluşmuş arka kısımlarında alkolle sildim geçmedi ıslak mendil zaten fayda etmiyor neyle silip temizleyebiliriz bu kolları kirli duruyor kollar resmen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xbox One Play & Charge Kit- S3V-00014 Fiyatı - Taksit Seçenekleri (hepsiburada.com)

şu kiti alın mis gibi. 1 aydır kullanıyorum gayet iyi. Usb ile hızlı şarj da oluyor. Pil gibi tak çıkarda yapmıyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peaky -- 13 Mayıs 2021; 16:22:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tylerdurden04

Arkadaşlar bu kolların beyaz olması büyük sıkıntı kalemle işlerin olduğundan ve ellerim terlediğinden sürekli kolda siyah siyah lekeler oluşmuş arka kısımlarında alkolle sildim geçmedi ıslak mendil zaten fayda etmiyor neyle silip temizleyebiliriz bu kolları kirli duruyor kollar resmen

Ben sırf o yüzden silikon kılıf aldım fakat o da belli bir süre sonra bol gelmeye başladı. Cif ile silmeyi deneyin ben öyle yapıyorum

• Dün cihazı sehpa dan oyun oynarken hanım düşürdü. Düşünce cihaz kapanmadı oynamaya devam etti ama trip mi nedir yine pimpirikmidir bilmem artık oyunlar kasıyor gibi geliyor😅😅 garantiye göndersem 1 ayda herhangi bir sorun yok diye geri gelecek. A dostlar sıkıntım büyük 😁😁

• Peaky kullanıcısına yanıt
    Kullanım süresi ve dolum süresi nedir hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: Michael Fenix

Arkadaşlar Apex Legends oynayıp fps düşüşü yaşayan var mı? Diğer oyunlarda herhangi bir sıkıntı yok ama Apex oynarken oyun içinde de fps dropları hissediliyor.

Hocam oyun içinde yazıyor. Kaça düştüğünü görüyorsunuz? 58 60 arası dolaşıyor bende.

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt

Selam. En eski proculardanım ben de. Sizi ekledim. Pc ps4 xbox fifa 11---21derken uzun zaman geçti aradan, fifa 18den sonra uzun bir ara verdim seriye.

Xboxta oyun arkadaşı bulamadım diye üzülüyordum pro club için bilhassa. Şu mesajı gördüğüme sevindim.

• Deathcallsdeath kullanıcısına yanıt

Aynen hocam o bende de açık da 45i bile görüyor atlarken. Oyun içinde de bloodhound ultisinde, bangalore smoke atınca falan arada düşüşü hissediyorum 53-55 falan oluyor arada ve hissediliyor. Pc'de de oynardım en sorunsuz oyunlardan biriydi. Warzone falan zorlardı pcyi burda tam tersi. Warzone yağ gibi akıyor Apex daha sıkıntı.

• darkrose511 kullanıcısına yanıt
    Hocam düştüğüne göre dik kullaniyordunuz muhtemelen cihazi. Dikkat etmek lazım ben yatay kullanıyorum hava almasi için de yatay daha uygun bildiğim kadarıyla. Takılma durumu psikolojiktir takmayın kafanıza 😀

• Sentez* kullanıcısına yanıt

Oynarken ya da konsol standby modundayken şarj edin.

4 saatten kısa sürede şarj olur*

Tek şarj ile 30 saate kadar batarya ömrü.

Kullan at pillere elveda diyin.

Ben genelde akşamları 2, 3 saat oynuyorum vakit buldukça. 10-15 günde bir kabloyla bağlıyorum cihaza doluyor hemen. Gerçekten tavsiye ederim.

• Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen

Hava kanalı açık kalsın diye böyle kullanıyorum. Kabloya takılınca halıya uçtu. Muhtemelen yine tribe girdim. Cihazı ilk aldığımda da ısınma tribindeydim 🙈🙈🙈😁😁😁

• Peaky kullanıcısına yanıt
    Attığınız linkteki ürün orjinal mi hocam siz o satıcıdan mı aldınız?

• Sentez* kullanıcısına yanıt

Ben nethouse satıcısından yine bu fiyatlara almıştım. Şimdi baktım nethouse satmıyor şuan. Orijinaldir bunlar da.

• Evet kasmıyormuş. Sırf test için Valhalla yımbir daha yükledim performans modunda gayette 60 fps🙈🙈 yine herzaman ki gibi kuruntu yapmışım.
    Cihaz düşünce baya korktum. Rdr2 de deneyince kasıyor sanmışım😅😅😅

• arkadaşlar xbox series s üzerinden youtubede canlı yayın nasıl yapabilirim bilgisi olan var mı ? twitch üzerinden yapabiliyorum hiç sorun yok orda ama youtube üzerinden nasıl yapabilirim video vs bulamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mark2

arkadaşlar xbox series s üzerinden youtubede canlı yayın nasıl yapabilirim bilgisi olan var mı ? twitch üzerinden yapabiliyorum hiç sorun yok orda ama youtube üzerinden nasıl yapabilirim video vs bulamadım.

Yapamazsınız. Harici capture card ile bilgisayara aktarıp oradan yayın yapılabiliyor.

• mcgoktug kullanıcısına yanıt

teşekkürler. ozaman malesef ki twitch'ten devam..

• darkrose511 kullanıcısına yanıt
    Rdr2 maalesef halen 60 fps guncellemesi almadı. Gta 5 e getireceklerine ona getirselerdi ya. Anlamak zor R* ı 😀

• 
Sayfa: önceki 663664665666667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.