Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (484. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
31.848
Cevap
379
Favori
1.612.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 482483484485486
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Muhtemelen takıntı benimki kabul ediyorumXbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen dün oynadım akıcılıkta vs hiç bi sıkıntı yok. en kötü altına fan alırım ısıyı toptan çözmüş olurumXbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen 

• Riixdey kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun. Konsol candır. Xbox candan öte CandırXbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen 

• darkrose511 kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim (:

Elimde RX590 ekran kartım vardı. Malum ekran kartı piyasası aldı başını gidiyor. 5500 TL ye sattım bende.

Ekran kartı fiyatları normale dönene kadar da kendimi idare etmesi için XBOX almaya karar verdim.

Bide 55" Samsung 4K LED televizyonum var.

Bakalım nasıl olacak (:

Ne,RX590 ve 5500TL mi Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen  Benim rx580 4gb var onu kaça satabilirim acaba Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen  4500-5000TL ye gidiyorsa düşünmeden ben de satarım.

Ayrıca 1 haftadır giriş sayfasında ultimate 5.90 diye kutucuk çıkıyor ama tıklayınca 45TL oluyor. Hiç ultimate alınmamış hesapla da denedim aynı.

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen

• keremec kullanıcısına yanıt

Senin elindeki 2500 TL civarı satılıyor (:

Ben ilana koyduğum gün sattım. Millet kafayı yemiş. Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen 

Ultimate 5.90 TL görünüyor ama DOLAR cinsinden sanırım Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen 

Ultimate diyince cihazın yanında 3 ay ultimate geldi. Benim üyelik bitince kodu girerim dedim. meğerse üyelik devam ederken girmek gerekiyormuş kodu. bedavadan 45 verdim çok üzüldüm. 😅😅😅

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bitcoin kazmak için vram fark ediyor galiba, 4gb yetmiyorsa ondan fiyat fark ediyor olabilir. Zamanında 300TL fazla verip rx590 almamıştım, şimdiki hale bak ya Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen 

Bu Ultimate indirim kampanyası sadece Türkiye'de geçerli değil galiba. Her yerde 1 dolar olması lazım ilk ay fiyatı. Belki de duyuru bölümü ve mağaza bağımsız çalıştığı için böyle oluyordur. Ya da yakın zamanda kampanya bizde de başlayacaktır o yüzden ekrana düşüyordur. Ben 36 aylık aldım 3 yıl rahatım Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen 

Yıllık Gamepass nasıl alabilirim?

• Arkadaşlar en uygun Gamepass alma yönetimini ilk sayfada anlattım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba 36 ay degilde daha kisa bir alimda 6 aylik bir alim yapmak var midir ucuza alim yontemi? her ay kartimdan 45 tl cekiliyor.. millet cok daha ucuza getiriyor fakat o kadar uzun sureliye ihtiyacim yok

• Arkadaşlar konsolu alalı tam 8 gün oldu. Gunde ortalama 2 saat oyun ile pil bugun bitmek üzere.

Ne yapsam karar veremiyorum. Tecrübeli arkadaşlardan yardım rica edeceğim.

Doldurulan pil mi alsam? (Evde pil dolduran makine var) Ama her seferinde makineye pil koymak çok ilkel geliyor.

Şarj kiti alsam 260 TL civarında. Gereksiz pahalı geldi. Dobe marka var yan sanayi, bu nasıldır kullanan var mı?

• Duracell 2500 mah şarjlı pil alsanız Kontroller üzerinden şarj olmuyor mu? Eğer oluyorsa her seferinde pilleri tak çıkar yapmamış olursunuz ve oynamadığınız zaman kontrolleri şarja takarsınız. Ben bimden 37 tl ye 40 adet pil aldım muhtemelen uzun bir süre götürür beni.

• Hocam 1 senelik alabilirsiniz.
    180+45 180 Yıllık Gold+45 Ultimate cevirme ücreti
    225 liraya gelir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Riixdey

Senin elindeki 2500 TL civarı satılıyor (:

Ben ilana koyduğum gün sattım. Millet kafayı yemiş.  

Ultimate 5.90 TL görünüyor ama DOLAR cinsinden sanırım  

RX 580 8G safir pulse var bende de 1 yıl falan garantisi var piyasasını biliyorsanız fiyatı nedir acaba? Eğer o kadar varsa satayım elimde zaten series s + 2200g'deki igpu var...

• 5000 tl civarı. Satabiliyorsan hemen sat. Para ediyorken. Sıfırı 6500 - 7000 tl arası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Riixdey

5000 tl civarı. Satabiliyorsan hemen sat. Para ediyorken. Sıfırı 6500 - 7000 tl arası.

Niye bu kadar ediyor acaba 1000 liraya aldım ben bunu 1 yıl önce... Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Methionine -- 26 Şubat 2021; 16:39:13 >
  • Ben Duracell CEF 14 Şarj Aleti ve Duracell 2500mAh şarjlı pil aldım. Şarj aletinin yanında gelen AA piller 1300mah olduğu için yedek pil olarak kulanıyorum gamepadde. Ana pilim şarj olurken 1300 lük olanları kullanıyorum. 2500Mah olan piller ile Gamepade kulaklık takılı ve titreşim açık 25-30 saat Ac Valhalla oynayabildim. Kulaklık olmadan daha da uzun dayanır herhalde. Oyun belirtmemin sebebi titreşim de baya etkiliyor şarjı. Eğer Forza oynarsanız büyük ihtimalle daha az gidecektir pil.

Şarj aleti pilleri çifter olarak şarj ediyor ve deşarj desteği yok. Yani pil çiftlerinin şarj düzeyleri hep eşit olmalı. Sürekli aynı pilleri çift olarak kullanıp şarj etmeniz lazım. Piller şarj olunca otomatik gücü kesiyor. Gece şarja bırakıyorum sabaha şarj olmuş oluyor.

Kırmızı Yanıp Sönerse: Pil Şarj olmuyor

Kırmızı Yanıyorsa : Pil Şarj Oluyor

Yeşil Yanıp Sönüyorsa: Kullanıma Hazır ve şarj devam ediyor

Yeşil Yanıyorsa: Tamamen Şarj Oldu

Ben şarj aletini Trendyoldan 85TL ye almıştım, 2500 pilleri ise 35TL ye almıştım. Fiyatlar artmış olabilir ama genel olarak bu civarlarda fiyatları.

@darkrose511

Kontrolcü üzerinden sadece play and charge kit bataryası şarj edilebiliyor. Şarjlı pilleri şarj etmek için çıkartıp bir şarj aletine takmak şart.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 26 Şubat 2021; 16:48:58 >

kontrolcü üzerinden şarj olmaması kötü. Bende 2500 mah duracell pil alır şarj ederim diyordum. Elimdeki kalem piller bitsin şarj kiti bakayım.

• Kubilay S. kullanıcısına yanıt

Merhaba hocam,

Telefonunuzu şarja koymakta ilkel geliyor mu?

Çünkü aynı mantık aslında.

Pil şarj cihazı mevcut ise yeterli olacağını düşündüğünüz miktarda pil alıp kullanabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostum ben anlamanın bu kadar zor olduğunu düşünmüyorum açıkçası.

Bir cihazın içinden pili çıkarıp şarj etmek için başka bir cihaza takmak ve bittikçe değiştirmekle telefonun içindeki entegre pili şarj etmenin aynı şey olduğunu düşünüyorsan benim pek diyecek bir şeyim yok. Yıllardır ps kullanıyorum ve şarkı bittikçe sadece kablosunu bağlamanın pil değiştirmeye göre ne kadar kolay olduğu aşikar.

Ben de zaten benden tecrübeli arkadaşlarına deneyimlerini sordum.

• 
Sayfa: önceki 482483484485486
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.