Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (23. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
32.178
Cevap
387
Favori
1.637.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
149 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen RDR2 xbox one s ten cekilmiş kücük bir görsel yeni nesilde nasıl olacaginı hayal bile edemiyorum :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Series S , Vatan PC den kaldırılmış. Yakında yeni fiyatı ile koyarlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anthropomancy -- 20 Eylül 2020; 0:9:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anthropomancy

Series S , Vatan PC den kaldırılmış. Yakında yeni fiyatı ile koyarlar
    Hocam 4600 tl yazıyordu vatanda fiyatta düşüş yada yükseliş olur muhtemelen gümrüğü bekliyorlar düşmesini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VumarınoğluTimar

Hocam 4600 tl yazıyordu vatanda fiyatta düşüş yada yükseliş olur muhtemelen gümrüğü bekliyorlar düşmesini.

Alıntıları Göster
    Bir bakıyorsun all access geliyormuş ...
  • Taksitli alim tr piyasasinda iş yapar diye dusunuyorum hele all accesse neden olmasın 👍

• 2 yıl sonraki kur farkından dolayı böyle birşey olamaz, diyelim ki oldu dolar olarak aylık ödeme isteyeceklerdir.

Gelsin de ben dolarla ödemeye razıyım

• quote:

Orijinalden alıntı: Hypnosis.

2 yıl sonraki kur farkından dolayı böyle birşey olamaz, diyelim ki oldu dolar olarak aylık ödeme isteyeceklerdir.

Doğru söylüyorsun umut edip iyimser davrandığım için toz pembe hayallere dalmışım
  • Hypnosis. H kullanıcısına yanıt
    Ben her turlu yurtdışı alımı düşünuyorum tuzum kuru tek yapmam parayi biriktirip kenarda bekletmek :)

• bu aleti 4k tv ye bağlarsam ne olur? görüntü bozulur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hypnosis.

2 yıl sonraki kur farkından dolayı böyle birşey olamaz, diyelim ki oldu dolar olarak aylık ödeme isteyeceklerdir.

yurt dışında sistemde bank kradi çekermiş gibi teminatlı alıyor.
    yani Türkiye gelse böyle bir sistem banka teminatı ile kradi çeker gibi edinirsin
    tabi yurt dışında faiz yok Türkiyede olur anlaşma oranına göre :D
    kabaca xbox series x için 7.500 konsol desek 2yıl game pass da 30tl den desek 750tl yuvarlak
    8.250tl 24ay vade ile
    İhtiyaç Finansmanı
    Kâr Payı
    %1,19
    Aylık Taksit
    408,44 TL
    Toplam Ödeme
    9.843,81 TL

24ay vade aylık ödeme 408tl denk geliyor :D oda 55$ civarı yapıar tabi Türkiye için fiyat düşükte tuta bilir
    xbox all us fiyatı 35$ aylık

işiin ticari boyutu düşünüldüğunda belki bu ttnet verdigi modemler gibi kitabına uydurulursa ötv filan ödemeden bile sokula bilir ciazlar Türkiyeye :D
    buda fiyat düşüre bilir olmuyacak bişey değil sonuçta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zartzurt456 -- 20 Eylül 2020; 4:3:13 >

• zartzurt456 kullanıcısına yanıt
    Ttnet de kazıklamak yerine müşteri memnuniyeti güden bir firma olsaydı olabilirdi.

Tabi mevcut siyasi yapının microsoftla arasında bir bağ da bulunmuyor.

Yalnız bu taksitle alma işi muazzam gerçekten aylık çok cüzi bir ücret vererek konsola ve gamepassa sahip oluyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: VumarınoğluTimar

Alıntıları Göster
    Umarım düşer

• Banzai! kullanıcısına yanıt
    Biraz yayılır görüntü gerçek 4k olmaz yani ama upscale ediyor çok rahatsız edici bir şey olmaz.

Cihaz 2K 60 fps çalıştırıyor zaten 1080i 4Kya çıkarsa sıkıntı olurdu da 2K’yı 4K’ya upscale edince çok bi problem olacağını zannetmiyorum.

• Banzai! kullanıcısına yanıt
    Cihaz piyasaya çıktığında Xbox Series S 4K oynanış videoları da yayınlanır. Televizyonda YouTube üzerinden 4K olarak çalıştırın, oyunlar videoda göründüğünden çok daha iyi görünecektir.

YouTube videosu rahatsız etmiyorsa sizi fazlasıyla tatmin edecektir. Biraz alakasız bir test olsa da başka türlü nasıl görüntüleyebilirsiniz aklıma birşey gelmiyor.

• series s 1080p konsolu demekten artık vazgeçin

2k 60 fps konsolu bu
  • arkadaslar xbox series x düşünüyordum fakat zaten ps5 de alacagım ıcın bu konsola bakmaya basladım sorum su 4k 60 hz monıtorde ıyı gıder mı serıes s?
  • Xbox kesin kararım. Ama series x mi s mı diye kafa yoruyorum.

10bini çok geçmemem gerekiyor. Yurtdışı alışverişi için malesef cesaretim yok. Hiç bilmediğim bir yöntem. Göre göre almayı istiyorum. Resmi kanallardan önsipariş de yapabilirim ama.

Birinci senaryo:
    Series x( en kotu ihtimal 7500) + Samsung Galaxy tab s lite(2400)(tablet mutlaka almam gerekiyor. Uzun süre götürecek daha iyi alternatif varsa söylerseniz sevinirim . Kalem kullanımı ve büyük ekran önemli.) Bütçe bitti.

İkinci senaryo:
    Series s (en kotu ihtimal 4600)+ Samsung Galaxy tab s lite(2400)+PS4 satabilirsem 5.5 bin civarı kalıyor ve eskiyen laptopumu da değiştirebilirim. Laptop satılacak durumda değil. Düşmanıma dahi bu laptopu satmam o karakterde biri değilim. Bu daha mantıklı geliyor.
    (Laptop tavsiyesi de alabilirim. Word ve Excel için lazım. Elimdeki yetiyor ama bu bütçeyle az çok oyun oynayabilecek bir laptop alabilirim sanırım.)

Şu an elimde iyi bir monitorum var ama 4 k değil. Araştırmalarıma göre tam verim için 4k TV olarak da hdmı 2.1 TV olması gerekiyormuş. Bende böyle bir TV yok.

• uğur37 kullanıcısına yanıt
    Kalan parayla bu zamanda oyun oynatacak bir laptop alınamaz bence ama yine de 4K’ya bulaşmayın bence. At tarafı oyun oynayacaksınız. Hdmi 2.1 vs vs alın series s geçin.

• quote:

Orijinalden alıntı: MontrealR

arkadaslar xbox series x düşünüyordum fakat zaten ps5 de alacagım ıcın bu konsola bakmaya basladım sorum su 4k 60 hz monıtorde ıyı gıder mı serıes s?
    Gider hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Numenorian Man

Kalan parayla bu zamanda oyun oynatacak bir laptop alınamaz bence ama yine de 4K’ya bulaşmayın bence. At tarafı oyun oynayacaksınız. Hdmi 2.1 vs vs alın series s geçin.
    Hocam hdmi 2.1 olayı nedir televizyonun mu desteklemesi gerekiyor önce. Tam modelini hatırlamıyorum ama bizde 65 inch 4k LG TV var destekliyordur heralde 2016'da üretilmiş bir televizyondu
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.