Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (715. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: wolfgang8354
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
31.848
Cevap
379
Favori
1.612.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 713714715716717
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Gazişehirli

Jedi Fallen order Xs güncellemesi aldı

aldı almasına da Series S 1080p/60fps oynatıyor moral bozdu biraz. 2k olmalıydı geçen neslin oyununda böyle oluyorsa yeni çıkacak baba oyunları 1080p/30fps oynamaya devam edeceğiz demek.

• Tam buna cevap bulmaya geldim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Jedi fallen order tam hayal kırıklığı oldu. Konuşmalarda karakterler çok kötü gözüktü gözüme, sanki fps arttırıp geçmişler. Grafiklere çok takılmam ama bu sefer üzdü.

• Un4Given- kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle star wars tam bir hayal kırıklığı benim konsoldan beklentim yeni çıkan oyunlar 1080 p 60 fps versin 2ksi falan onların olsun 1080 p 60 nesil sonuna kadar gitmeli yoksa cihaz hayal kırıklığı olur eski oyunlari baz almamak gerek sonuçta eski nesile çıkmış oyunlar yeni mimariye göre yapılmamış

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • mucahid_06 M kullanıcısına yanıt
    Alakası yok ps5 ve series xte 2k 60fps işte

• blackprague kullanıcısına yanıt
    Series s için demiştim nesil sonuna kadar 1080 p 60 versin yeterli series x ps5 zaten o donanımla 2k 60 veremezse yazık

• quote:

Orijinalden alıntı: mucahid_06

Series s için demiştim nesil sonuna kadar 1080 p 60 versin yeterli series x ps5 zaten o donanımla 2k 60 veremezse yazık

bence series s'e özel uğraşılmazsa yeni çıkacak oyunları 60 fps oynamak pek mümkün görünmüyor. Star wars o kadar ağır bir oyun değil bence.

Microsoft kendi stüdyolarında kendi konsoluna en iyi performansı verdirecektir 2k 30 1080 60 120 fps gelir kendi ayağına sıkmaz ama 3. Parti firmaların series s e pek değer vereceğini sanmıyorum çünkü ps5 dijitalda cdlinsurumle aynı donanıma sahip bence series s i gecistirecekler bende şahsi görüşüm 3.parti firmalar s icon 1080 60 verirlerse s konsolu olanlar şükretsin banada 1080 60 nesilnsonuna kadar yeterli bana s le bu nesli bitireceğim

• Merhaba herkese

Yıllardır oyun oynamayan biri olarak ben de bu konsolu almaya niyetlendim ama elimde 8 yıl önce aldığım Full HD bir LED TV var. HDMI versiyonu 1.4 falan yazıyor bir etkisi var mı bilmiyorum. Bu Tv'de bu konsolu kullanabilir miyim ya da eğer kullanabilirsem bir performans düşüklüğü yaşar mıyım merak ettiğim için sizlere sorayım dedim. Teşekkürler şimdiden.

• quote:

Orijinalden alıntı: erkan_77

Merhaba herkese

Yıllardır oyun oynamayan biri olarak ben de bu konsolu almaya niyetlendim ama elimde 8 yıl önce aldığım Full HD bir LED TV var. HDMI versiyonu 1.4 falan yazıyor bir etkisi var mı bilmiyorum. Bu Tv'de bu konsolu kullanabilir miyim ya da eğer kullanabilirsem bir performans düşüklüğü yaşar mıyım merak ettiğim için sizlere sorayım dedim. Teşekkürler şimdiden.

Bu konsol zaten Full HD ekrana sahip kullanıcılar için. Sorun yaşamazsınız.

• hystaspes kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevap için.

• quote:

Orijinalden alıntı: blackprague

bence series s'e özel uğraşılmazsa yeni çıkacak oyunları 60 fps oynamak pek mümkün görünmüyor. Star wars o kadar ağır bir oyun değil bence.

Alıntıları Göster

ps5 ve series x 2k 60 verebildiği oyunda,

series s 1080p 60 verebilmesi çok normal.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • süsse kullanıcısına yanıt
    Tamam eski nesil oyun için veriyor e bundan sonra çıkan baba oyunlar için 60 fps verebilecek mi sorusu oluştu şimdi bu star wars yüzünden

• quote:

Orijinalden alıntı: Bf5

Gamepad ile ilgili ciddi bir fark yok. Eski gamepad kötü geldi ise bu da kötü gelir.

Kulaklığı veya hoparlörü gamepade ya da kullandığınız monitöre aux ile bağlamanız gerekiyor. Dahili bluetoothu sadece Xbox için üretilen ürünlerde kullanabiliyorsunuz. Aux-bluetooth dönüştürücü ile ilgili bir bilgim yok ama önceki sayfalarda bunun üzerine konuşmalar olduğunu hatırlıyorum.

Teşekkürler hocam

R1 r2 çok sertti x one da öyle midir acep :)

• 14 günlük game pass kodu. Alan yazsın sorunsuz alındığını bileyim: JMR32 - YVVD7 - VX7J3 - GYGYT - MDC9Z

• quote:

Orijinalden alıntı: blackprague

Tamam eski nesil oyun için veriyor e bundan sonra çıkan baba oyunlar için 60 fps verebilecek mi sorusu oluştu şimdi bu star wars yüzünden

Star wars sonrası çıkan Cw ve Re Village SS te 2k 60 fps çalışıyor. Bahsedilen oyun bahsettiğim oyunlardan daha ağır ve daha yeni değil. SX te 4k yerine 2k çalışıyorsa bu yapımcının beceriksizliği başka bir şey değil. Aradaki 3 kat gpu farkına rağmen 2 kat çözünürlük farkı olması da hem düşündürücü hem de SS in başarısı . Fidelity fx ile beraber SS bütün bir nesli 1080p 60 fps hatta kimi zaman ( şu an bazı oyunlarda olduğu gibi ) 2k 60 fps çalıştıracaktır , çalıştırmasa dahi 2k upscale performansı yeterli olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anthropomancy -- 12 Haziran 2021; 22:7:32 >
  • Anthropomancy kullanıcısına yanıt
    İnşallah hocam ps5 slim veya pro çıkana kadar xbox ile devam edeceğim oyun hayatıma

Fallen order ile uğraştıklarını sanmıyorum , daha öncede series s te açıp bakmıştım , bir fark yok , ara sahnelerin kalitesi artmış ve fps daha stabil olmuş durumda

• quote:

Orijinalden alıntı: kaan0101

Fallen order ile uğraştıklarını sanmıyorum , daha öncede series s te açıp bakmıştım , bir fark yok , ara sahnelerin kalitesi artmış ve fps daha stabil olmuş durumda

Ben esas SS in Metro Exodus Enhanced performansını merak ile bekliyorum

• Anthropomancy kullanıcısına yanıt

4A işine emek veren bir firma , doğru düzgün nextgen güncellemesi verecektir

• 
Sayfa: önceki 713714715716717
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.