Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
31.845
Cevap
379
Favori
1.612.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mcgoktug

1440p 60fps, 120fps'e kadar değişkenlik gösterebilir olması gerçekten çok iyi.

Alıntıları Göster
    Bu neslin sonuna doğru excleri oynamak için ince kasa ps5 alırim başka da konsol almam diyordum ama bu işleri degistirdi Stok bulabilirsem yurt dışından dönüşte tax free almayı düşünüyorum bir tane. Zaten küçük bir şey atarım valize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 9 Eylül 2020; 18:55:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• microsoft flight simi konsol çıkışına yetiştirir umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Funder

Bu mesaj silindi.

• Haha Xbox kapak üstüne kapak
  • Series S sizce söylenildiği gibi 2k konsolu mu yoksa 1080p mi ?

• Anthropomancy kullanıcısına yanıt
    1080p 2k arasi olacak. Microsoft'un dlss benzeri teknolojisi var, bununla 4k upscale edilecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • F/P cihazı olmuş. SSD’si 1 TB olsa daha iyi olurmuş. Ah bir de Arjantin store dan oyun alabilsek tam süper olacak.

• 4K TV veya monitör sahibi değilim. Yıllar önce aldığım 1080p 49 inç TV'de huzurla oyun oynuyorum. One X'e gerek duymuyorum. PS5 alacağım ama fiyatı güzel olursa kesinlikle alacağım. Hiç yoksa gamepass alır oyunlarını oynarım.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xbox one x ile arasında ne kadar bir fark olacak bu konsolun?

sanırım xbox one x'den buna geçmek için mantıklı değil ama yeni konsol alacaklar için series s tercih edilmesi daha doğru olur değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

xbox one x ile arasında ne kadar bir fark olacak bu konsolun?

sanırım xbox one x'den buna geçmek için mantıklı değil ama yeni konsol alacaklar için series s tercih edilmesi daha doğru olur değil mi?
    Dostum Xbox One X'in varsa hemen elden çıkar bu konsola geç. Bir kez daha söylemem bunu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 10 Eylül 2020; 0:49:23 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Casual oyuncular ve çok oyun oynamayan kişiler için Series S mantıklı.

One X'ten Series S'e geçmek ise bence gereksiz değil. Series S'in işlemci anlamında One X'ten epey üstün olduğu bariz. Yukarıdaki üyenin dediği gibi One X'i olan konsolu elden çıkarabilir.
    Oyunları tablet işlemcisiyle değil, güçlü bir işlemci ile oynama imkanı olacak.

• Anthropomancy kullanıcısına yanıt
    2K konsolu, 1080p için fazla güçlü. 1080p oyunu hiçbir şeye dokunmadan 4K yapmak için kabaca dört kat güç lazım. 16TF konsol yok. Abileri 10 ve 12TF. Bu yüzden bunda 1080p çalışacak oyun onlarda 4K çalışmayacaktır. Onlarda 4K çalışan bunda 1440p çalışır. Sadece onlarda 4K’ya ulaşamayan oyunlar bunda 1440p altına düşecektir.

• Bu konsol ile 2k 144Hz FreeSync özelliklerine sahip monitör alacak olan arkadaşların dikkatine! Piyasada satılan 2k 144Hz monitörlerin tamamı, HDMI 2.0 portu üzerinden 1440p 120Hz FreeSync desteği sunamıyor. 60 ile 100Hz'de kalan çok monitör var. Monitör almadan önce bu konuya dikkat etmenizde fayda var.

Bahsettiğim durum yüzünden 2 kez monitör değiştirmek durumunda kaldım.

Aşağıdaki adresten FreeSync destekli monitörleri kontrol edebilirsiniz.
    https://www.amd.com/en/products/freesync-monitors

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeyazBüyü -- 10 Eylül 2020; 9:55:30 >

• BeyazBüyü B kullanıcısına yanıt
    bu siyah konsol fake mi gerçek mi? s serisi beyaz çıkacak denilmişti
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeyazBüyü

Bu konsol ile 2k 144Hz FreeSync özelliklerine sahip monitör alacak olan arkadaşların dikkatine! Piyasada satılan 2k 144Hz monitörlerin tamamı, HDMI 2.0 portu üzerinden 1440p 120Hz FreeSync desteği sunamıyor. 60 ile 100Hz'de kalan çok monitör var. Monitör almadan önce bu konuya dikkat etmenizde fayda var.

Bahsettiğim durum yüzünden 2 kez monitör değiştirmek durumunda kaldım.

Aşağıdaki adresten FreeSync destekli monitörleri kontrol edebilirsiniz.
    https://www.amd.com/en/products/freesync-monitors

Siyah çok güzel duruyor

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    Şu an için siyah renk series s hakkında net bilgi yok. Oyuncuların fikrini almak için yapılan haberler var o kadar.
    https://www.purexbox.com/news/2020/09/random_would_the_xbox_series_s_look_even_better_in_black
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    büyük ihtimalle , yeni nesil oyunlar one x'e gelmeyecekler, ancak series s'e mutlaka gelecekler.

ama tabii bu durum 1,5-2 sene sonra olacak. örn. Assassin's Creed Valhalla veya watchdogs 3 hepsine çıkacak. bu durum bir süre böyle gidecek.

ama mesela tamemen sallıyorum, 2023'te çıkma ihtimali olan gta 6'nın one x sürümü olmazken, series s versiyonu kesinlikle olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 10 Eylül 2020; 12:13:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MacGyver.

büyük ihtimalle , yeni nesil oyunlar one x'e gelmeyecekler, ancak series s'e mutlaka gelecekler.

ama tabii bu durum 1,5-2 sene sonra olacak. örn. Assassin's Creed Valhalla veya watchdogs 3 hepsine çıkacak. bu durum bir süre böyle gidecek.

ama mesela tamemen sallıyorum, 2023'te çıkma ihtimali olan gta 6'nın one x sürümü olmazken, series s versiyonu kesinlikle olacak.
    anladım hocam. series s her türlü daha mantıklı olacak yani
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.