Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (65. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31.848
Cevap
379
Favori
1.612.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 512 GB SSD den 320 civarı kullanılabilir desek call of duty modern warfare ve red dead redemption 2 aynı anda sigmiyacak sigsada çok az yer kalacak demek oluyor galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yerdavader -- 29 Ekim 2020; 22:41:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MambaVino kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen savunmaları X'in oyun boyutları daha büyük S'in ise 4K olmadığından daha küçük şeklinde olacaktır ancak ben de 512'yi az buldum. En az 750 olmalıydı. Hatta S 1TB X ise 1,5 olabilirdi. X'e 5 tane yeni nesil AAA oyun zor sığar. Kullanıcılar usb 3.0 bağlantılı harici disk ile oyunları taşımak zorunda kalacak. Kimse 230 euro verip seagate harici disk almaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: srvngrc

Muhtemelen savunmaları X'in oyun boyutları daha büyük S'in ise 4K olmadığından daha küçük şeklinde olacaktır ancak ben de 512'yi az buldum. En az 750 olmalıydı. Hatta S 1TB X ise 1,5 olabilirdi. X'e 5 tane yeni nesil AAA oyun zor sığar. Kullanıcılar usb 3.0 bağlantılı harici disk ile oyunları taşımak zorunda kalacak. Kimse 230 euro verip seagate harici disk almaz.

Kimse o parayı genişletmek için vermez 5-6 aya AliExpress de HDD yi genişletme modülü gibi gösteren dönüştürücü ler çıkar gibi

• weehwet kullanıcısına yanıt

Online oyunlarda X ile aynı fps’yi sunacağı söyleniyor oyuncu rekabetini baltalamamak için. 4k upscale özelliği de var. İşinizi görür o zaman S  

• Bu konsolu alınabilir kılan zaten fiyatı , hatta bir tık daha ucuz olmalıydı , 360 eurolarda vs. olsa kimse dönüp yüzüne bakmaz ps5 de dururken , o konsolunda handikapı sınırlı stok olması , ilerleyen süreçte lisanslamalar artıp farklı firmalarda üretime başlarsa orjinal genişletme kartları ucuzlar , normal şartlarda zaten gen 4 nvme ssd ler 200 dolar bandında özelleştirilmiş olması fiyatı dahada arttırıyor , hacim küçük olunca kullanılan nand larda yüksek boyutlu olması gerekiyor

Ekstra aparat vs. zaten çıkabilir , ssd çıkışları hali hazırda kullanılan, cf express kartları ile eş değer sıkıntı ms in ssd ile konsolun uyumlu çalışması için denetleyici veya yazılım vs. kullanmış olabileceği gerçeği

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaan0101 -- 29 Ekim 2020; 23:4:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nemesismert81

Online oyunlarda X ile aynı fps’yi sunacağı söyleniyor oyuncu rekabetini baltalamamak için. 4k upscale özelliği de var. İşinizi görür o zaman S  

Ben de yeni bf ve diğer fps oyunlarında maksimum fps peşindeyim. 1080P bana yeter, Series S bunu karşılayacaktır umarım.

• Cod cold war' ın sadece multi kısmını oynamak isteyenler 50 gb olacakmış. Bence çok güzel haber. En çok yeri cod tutacak diye düşünüyoruz. Aslında modern warfare oynamak istiyorum ama series s e göre bir güncelleme yapmazlar bu saatten sonra. Mecbur cold war ı alacağız. Hikayeyi bir kere bitirip geri kalanını sildik mi 50gb ile multi ye devam edersek çok iyi..

• Series x konusunda bir arkadaş bugün ambargolar kalkmıyormuydu falan dedi böyle birşey duyan bilen var mı? Artık şu series s in oyun videolarını görmek istiyorum hergün bak bak yorulduk be :)

Kutu açılışları yapıldı aynı anda 100 kişi belki. Bunlar herhalde detaylı oyun denemeleri de yapmıştır. Microsoft tarafından yayınlamaları için izin bekliyorlardır diye düşünüyorum.

• Bir an önce gelse de üstüne binip kırbacımı vurabilsem   Game Pass'te Ori, Hollow Knight, Hellblade, Gears, Forza vs. oynamadığım tonla oyun var. Daha Medium, Avowed, Elder Scrolls 6, Starfield, Fable, Stalker, Hellblade 2 falan gelecek  

• 360 $ manasız olurdu da 325 $ yapıp 750 gb ssd koysalarmış içine ben kabul ederdim.325 $ Series S - 400 $ Ps5 kıyaslamasında da gamepass sayesinde hala Series S daha tercih edilebilir olurdu.O 250 gb fark da hayat kurtarabilirdi.

Muhtemelen zaten 2 seneye 1 tb versiyonu 300 $'a çıkacaktır Series S'in.

• Football manager 2021 flight simulator forza cezbedici

• quote:

Orijinalden alıntı: wither

360 $ manasız olurdu da 325 $ yapıp 750 gb ssd koysalarmış içine ben kabul ederdim.325 $ Series S - 400 $ Ps5 kıyaslamasında da gamepass sayesinde hala Series S daha tercih edilebilir olurdu.O 250 gb fark da hayat kurtarabilirdi.

Muhtemelen zaten 2 seneye 1 tb versiyonu 300 $'a çıkacaktır Series S'in.

Şuanda 512 gb 299 dolar iki sene sonra 300 dolar?

• lastwarriors kullanıcısına yanıt

Daha düşük de olabilir tabi , ssd'yi 1 tb'ye yükseltirler diye dedim.

Tabi iki firma da bu nesil ek ssd satmak için böyle bir yol da izlemeyebilir.

• lastwarriors kullanıcısına yanıt

Fm'de ne hayatlar söndü ne gençlikler bitti pc tarafında allan gelen nesil xbox'ta tanışıyorsa fm ile yandılar ne cod oynayacaklar ne forza ne hellbalde hadi fm gireyim azcık daha takılayım derken nesil biter

• quote:

Orijinalden alıntı: Revrains

Fm'de ne hayatlar söndü ne gençlikler bitti pc tarafında allan gelen nesil xbox'ta tanışıyorsa fm ile yandılar ne cod oynayacaklar ne forza ne hellbalde hadi fm gireyim azcık daha takılayım derken nesil biter

Hocam sormayın ilk 99/00 cmyi arkadaşın pcde dur bakayım nası bi oyunmuş diye başladım. Akşamüstü başlayıp ertesi sabaha kadar başından kalkmadan sezon bitirmiştim hey gibi günler o günden bugüne tüm seriyi sektirmeden oynadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: wither

Daha düşük de olabilir tabi , ssd'yi 1 tb'ye yükseltirler diye dedim.

Tabi iki firma da bu nesil ek ssd satmak için böyle bir yol da izlemeyebilir.

Sadece seagate ssd uyumlu değilmi hocam?

• Victoriou_S kullanıcısına yanıt
    Şahsıma dayanarak söylüyorum. Katılmadığınız fikirlere şöyle atarlanarak kinayeli cevaplar verme huyunuzdan vazgeçin.

• hey vitru kullanıcısına yanıt

O zaman ben de 38 yıl dayanır derim. Millete yanlış bilgi verirseniz böyle cevap alırsınız.

• hey vitru kullanıcısına yanıt

3 yıl ne birader ondan sonra atar yapma böyle hatalı bilgiyi babam verse onada karşı çıkarım

• Victoriou_S kullanıcısına yanıt
    Yanlış bilgi veren yok. Orada şahsen yazmışım. Bunu anlama kapasiten yoksa zorlama derim. Belli ki hayatında bir şeyler düzgün gitmiyor. Sarma millete.

• 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.