Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (490. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
31.845
Cevap
379
Favori
1.612.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 488489490491492
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hystaspes

1080e 120 aciyo diye biliyorum. 2017 model bu monitor. Ve 1080e 120 1440a 120 acsa bile VRR'ı aktif edemezsin. VRR da istersen 2.1 hdmi girisi olan monitor alman lazım.

Alıntıları Göster

Bilgi için teşekkürler ama :) Hdmi 2.1 monitörler ocak yıkar. Öyle bir monitör almak gibi bir çılgınlığı bekar olsam yapardım. Artık oyuncu olmak için cepten 20-30 bin tl çıkması lazım aksi taktirde yeni nesile geçtim demek eksik kalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skylined -- 1 Mart 2021; 22:38:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Foto video arşivimi görüntülemek için 5 tb hdd takıyordum artık görmüyor çok ilginç
    Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen

• sendomi S kullanıcısına yanıt
    Öyle mi grafiklerin bazılarının iyi olmaması yeni nesil update gelmemesi ile alakalı sanırım.
  • Merhaba arkadaşlar kulaklık almayı düşünüyorum konsolda ses alabilir miyim oyun kumandası üzerinden gördüğüm kadarıyla inceleme videolarında 3.5 mm cıkış var kulaklıkta sonra aparatla 7.1 için USB bağlantısı yapıyor bir sorun yaşar mıyım konsolda kullanmak için?

ürünün linki : https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_hyperx-cloud-stinger-core-7-1-gaming-kulakl%C4%B1k-siyah-1213383.html

• quote:

Orijinalden alıntı: berkeerzan

Merhaba arkadaşlar kulaklık almayı düşünüyorum konsolda ses alabilir miyim oyun kumandası üzerinden gördüğüm kadarıyla inceleme videolarında 3.5 mm cıkış var kulaklıkta sonra aparatla 7.1 için USB bağlantısı yapıyor bir sorun yaşar mıyım konsolda kullanmak için?

ürünün linki : https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_hyperx-cloud-stinger-core-7-1-gaming-kulakl%C4%B1k-siyah-1213383.html

Kulaklık mikrofonu BT üzerinden sağlamıyor anladığım kadarıyla (şahsi tecrübem ; anker q10 BT kulaklıklarda mikrofon çalışmıyor) , kablolu telefon kulaklığı sorunsuz çalıştığına göre sendekide çalışır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skylined -- 2 Mart 2021; 0:14:9 >

• MaterialScience kullanıcısına yanıt
    Daha önce başka arkadaşlarada söyledim. Fps için en iyi alıştırma şahsi fikrim titanfall2. Gamepassta var. İndirin deneyin. Tutoriali rahatlatır. Tps içinde warframe mutlaka deneyin hatta önce TPS deneyin . Division iki de en başarılı oyun bu konuda tpste. Warframe div2 TPS için. Fps için titanfall 2 ve destiny2 en iyi oyunlar dir alışma konusunda. Sonradan klavye mouse hamallikmis diyeceksiniz.
  • Skylined kullanıcısına yanıt
    Bu model cok eski iadeden vs gelme ihtimali cok yüksek.. freesync açıkta olsa kapalida olsa 2k 120fps açan aoc cq27g2u var. 2 hafta önce aldım. Gayet kaliteli bir monitör.

Aoc 3 yil garanti veriyor ve ölü pixel garantili. Kutudan açıp deneyip alabilirsiniz bulunduğunuz ilde vatan bgisayar varsa 2950tllere düşüyor fiyati.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oldboy83tr -- 2 Mart 2021; 1:44:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oldboy83tr

Bu model cok eski iadeden vs gelme ihtimali cok yüksek.. freesync açıkta olsa kapalida olsa 2k 120fps açan aoc cq27g2u var. 2 hafta önce aldım. Gayet kaliteli bir monitör.

Aoc 3 yil garanti veriyor ve ölü pixel garantili. Kutudan açıp deneyip alabilirsiniz bulunduğunuz ilde vatan bgisayar varsa 2950tllere düşüyor fiyati.

Ölü pikselli modelleri biriktirip satışa çıkarmış olabilirler. Amazon dan aldığım için içim rahat sorun olursa iade ederim. (Amazon monitör tv vb ürünler ellerine kırık geçse bile para iadesi yapıyor iyi niyetle bağlı olarak)

Ben aldığımda hepsiburada da aynı monitör 3400 TL idi şimdi 2600 TL olmuş. Şans yok bende

Bu arada monitörde geçmişte samsung dan çok memnun kaldığım için ve tecrübesine güvendiğimden aldım. Bakalım sorun çıkmazsa bir kaç foto Upload yaparım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skylined -- 2 Mart 2021; 3:13:30 >

• Skylined kullanıcısına yanıt
    Youtube a bakın xbox series x samsung hg70 diye videolar vardi sanırım 2k 120hz aktif olmuyordu. Freesync kapali dahi olsa net hatırlayamıyorum.

Amazon sıkıntı çıkarmaz samsung renk paleti güzel oluyor genelde. Umarım sorunsuz model gelir.
  • Beyler kart geldi de bugün kuryeden, nereden sipariş vermek en karlı şuan sizce ? Burası iyi midir sizce hala fiyatıyla?

https://www.taksitmarket.com/microsoft-xbox-series-s-oyun-konsolu

• Dün direkt Microsoft Türkiye müşteri hizmetleriyle görüştüm. Hali hazırda 3 aylık Ultimate aboneliğim olduğundan dolayı 585 TL/3 yıl aboneliği başlatamadığını söyledi. Böyle bir durumla karşılaşan var mı? Ben 3 aylık aboneliğim + 36 ay totalde 39 ay Ultimate yapmalarını beklerdim ama telefondaki hanımefendi olmadığını söyledi.

Ayrıca bu 3 yıl 585 TL'nin kampanya olmadığını ve sürekli devam edeceğini de söyledi.

• Soulcalibur V
    Elite Dangerous
    60 FPS

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SAMSUNG LU28R550UQMXUF 28'' monitör aldım ama cihaz için, kullanan var mı aldık gerçi artık ama :)
  • Yanıtlarınız sayesinde bende alıyorum aramıza katılıyorum inşallah.

yarın arkadaşım iki tane alacak ve perşembe uçağa binip gelecek gelenlerden bir tanesini satacağım almak gstermem özelden ulaşabilir.
  • tunaykr kullanıcısına yanıt
    Halihazırda bir kere Ultimate'e çevrildiği için tekrardan çeviremezler. Bitmesini bekleyin, yahut onu iptal edip 3 yıllık alın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sine-FİL

Halihazırda bir kere Ultimate'e çevrildiği için tekrardan çeviremezler. Bitmesini bekleyin, yahut onu iptal edip 3 yıllık alın.

Anladım hocam, teşekkürler

• Outriders Demo, Xbox Series S, 4K 60 fps. Kayıpsız ekran görüntüsü aldım, inceleyebilirsiniz. :)

https://ibb.co/VJjJsfy
    https://ibb.co/Tc0MgVC
    https://ibb.co/q7S8Pj0

• Arkadaşlar uzun bir düşünme sürecinden sonra series s de karar kılacak gibiyim

yalnız benim tv 4k oyunlar 1080p görüntüde sıkıntı olmaz umarım

• yerel oyun kulübü kullanıcısına yanıt

Benim TV de 4K. 1080p de oynuyorum oyunları. Mis gibi. Sıkıntı yaşamazsın.

• 
Sayfa: önceki 488489490491492
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.