Şimdi Ara

Xbox Series S [ANA KONU] EN İYİ F/P VİDEO OYUN KONSOLU 299$

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: tayo3327 , marleytosh Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü4 Mobil1 iOS
5 sn
9.959
Cevap
186
Favori
462.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 17 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 724
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 799
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 7 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 471
  • Favoriye Eklediklerim 198
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Cngzhn20 (799 mesaj) lastwarriors (343 mesaj) Anthropomancy (338 mesaj) Exhume10 (256 mesaj) crypto81 (254 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5178 mesaj) Mobil (2496 mesaj) Mini (1061 mesaj) Uygulama (1224 mesaj)
  • @
66 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Xbox >> Xbox Genel Bölümü >> Xbox Series S [ANA KONU] EN İYİ F/P VİDEO OYUN KONSOLU 299$
Giriş
    287 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: nasuh48

Hocam şöyle anlatayım. Oyundaki mini map ve hız göstergesi ekranın en soluna ve en sağ tarafına doğru kaymış durumda. Youtubeden başka kişilerin forza gameplay videolarına baktığımda böyle bir durum yok . Oyunu sildim tekrar kurdum yine aynı.

İşin garip tarafı sadece forza horizonda sıkıntı yaşıyorum.

Hocam merhaba xbox mobil uygulamasından stream yaparak oyunu oynamayı dener misiniz telefonda full screen gösteriyorsa sorun monitorla alakalıdıt

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1416 Mesaj

Merhaba, Xbox'ta ayarlar kısmından değil de Forza Horizon 4 çalışırken oyun içerisindeki ayarlar kısmından ekran kalibrasyonu yapmayı denediniz mi?
    |
    |
    nasuh48 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6781 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    GTA 5 ve Witcher 3 yükleme süreleri muazzam olmuş. Witcher'da Fast Travel 1 saniye falan sürüyor. Yeni nesil cihazlarda Ssd'ler gerçekten varlığını hissettiriyor. Üstelik bu oyunlar henüz Upgrade de almadı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    373 Mesaj

Witcher i oynamak için xs i bekliorm umarım alır.
    |
    |
    Cngzhn20 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6781 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

2021 yılı içinde alacak, Ray Tracing 60 FPS desteği gelecek.

|
    |
    Exhume10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2101 Mesaj

Valla dört gözle bekliyorum.Oyunu 5.bitirişim olacak ezberlemişim artık sarmıyor.60 fps gözümüz bayram etsin

|
    |
    Cngzhn20 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1436 Mesaj

xbox series s için uygun fiyatlı oyuncu kulaklığı öneriniz var mı ? (fiyat/performans ürünü)

• Teğmen
    176 Mesaj
    bizim bi tetrisimiz bile olmamıştı

|
    |
  • Teğmen
    176 Mesaj
    gerçi vakti zamanının tetrisi, bugünün xbox u oluyor galiba

|
    |
  • Yarbay
    2190 Mesaj

3750 tlye alinan series s ile 1660 superli sistem kurmak biraz hayali hocam hatta mümkün değil
    |
    |
    FR13NDSLX kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    147 Mesaj

Biliyorum 5.000₺ ye yeni sistem veya eski sistem + series s düşünüyorum.
    |
    |
    cnbzkrt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    11469 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    mShinQda

quote:

Orijinalden alıntı: FR13NDSLX

Yeni series s fiyatları ile 1660s li sistem arasında ciddi anlamda gidip gelmiyor değilim. 1080p de full Grafik 60fps in altına düşmesin yeterç

hiç gerek yok , kenarda 1 laptop var ise onu satmayın yeter.

alın 1 series S + 144hz monitör ile destekleyin, bakın keyfinize.

|
    |
  • Çavuş
    64 Mesaj

Uygun fiyatın ne olduğuna göre değişir hocam :) Ben ciddi anlamda f/p ürünü olan hyperx cloud 2 kullanıyorum çok memnunum. Çarşamba günü Bim'e ciddi indirimle SteelSeries Arctis 1 gelecek, tanıdık akrabanız varsa ayırtın, havada kapılacak gibi bir ortam var şu an.
    |
    |
    Patria o Muerte kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1436 Mesaj

eyvallah hocam, benim bütçem maksimum 500 lira. evet dün broşürde gördüm onu güzel kulaklık, bulabilirsem almaya çalışıcam ama zor  

|
    |
    costaud kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    128 Mesaj
    Benim de evdeki wooferlı soundbarı bir şekilde bağlamam lazım. Optik girişi kaldırmaları kötü oldu. Dönüştürücü bir şekilde ayarlayacağım artık cihaz gelince
    |
    |
  • Binbaşı
    1931 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cnbzkrt

3750 tlye alinan series s ile 1660 superli sistem kurmak biraz hayali hocam hatta mümkün değil

Series s bizde 5400 tl. Gtx 1650 super ekran kartlı bir pc rahatlıkla kurulur. Gtx 1650 super 2k 60 hz de çok daha iyi görüntü kalitesine sahip. Bizzat denedim. Fps de 60-70 den aşağı düşmedi. Series s deki kalite pc ye göre medium ayarlarda gibi. Gtx 1650 superi medium ayarlara getirince 100 fps yi rahatlıkla gecer zaten. Series s çok net bir biçimde 1080p için yapılmış bir konsol. Alanlar bunu bilerek alsın. 3500-4000 tl civari fiyatla alinir ama 5400 tl çok fazla bu cihaz icin

• Yüzbaşı
    334 Mesaj

Hocam sizi şikayet ediyorum. Başlıkta geldiniz geleli trol şekilde ürün kötülüyorsunuz. Çok belli yollandığınız bir yerden. 5400 tlye aldıysanız vergilendirmeye ağlayabilirsiniz günlüğünüzde. Herkes verdiği fiyata göre memnun. Bırakın 5 i 7 bine topladığın cihazla kafa kafaya bir ürün bu. Çok rahatsızsanız satın 5400 e pc toplayın. Başlığı meşgul etmeyin.
    |
    |
    ysroguz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    128 Mesaj

Aynen ya hepimiz ara ara konu dışına çıkabiliyoruz ama bariz bi şekilde kötüleme var ve azimle 3-4 gündür arka arkaya böyle de olmaz.

Memnun değilsen sat arkadasım git ne alıyorsan al ne topluyorsan topla piksel say. Geliyor gidiyor aynı seyleri bıkmadan usanmadan yazıp duruyor.
    |
    |
    DePiedra0 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
anzer balı
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.