Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (159. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
31.848
Cevap
379
Favori
1.612.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Anthropomancy

O alışma dönemine benim de başlamam gerekiyor. Bf 1 ile başlamayı düşünüyorum, sonrasında arkadaşa verdiğiniz tavsiyelere ben de göz atsam iyi olacak.

Alıntıları Göster

Ben bf5 i indirdim bf1 oynayan varsa onuda indiririm. Ps4 te hala bf1 oynuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anthropomancy kullanıcısına yanıt

Gamepad'de acemiyseniz Bf 1 multiplayer konsoldan soğutur , nefes aldırmıyorlar.Ama senaryo moduysa olur tabi.Bence yine de Gears daha ideal alışmak için başlangıçta.

• kişisel bir rica:

xbox store'dan toplam oyun sayısını gösterecek şekilde resim çekebilir mi biri rica etsem?

demek bu forumun minnettarlığı bu kadarmış. o kadar detaylı acıklamalar yap, konsolla ilgili teknik anlatımlar yap ve basit bir rica bile karşılıksız kalsın. peki arkadaş peki. haydi güle güle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaenerysStormborn -- 14 Kasım 2020; 14:15:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lastwarriors

Ben bf5 i indirdim bf1 oynayan varsa onuda indiririm. Ps4 te hala bf1 oynuyorum

Alıntıları Göster

Olur, indiririm. Fakat baştan söyleyeyim game padde hiç iyi değilim :)

• quote:

Olur, indiririm. Fakat baştan söyleyeyim game padde hiç iyi değilim :)

Alıntıları Göster

Bende 10 küsür senedir ps koluna alışkınım ilk lez xbox koluyla oynayacağım. Rb6 da indirdim o daha az aksiyonlu

• quote:

Orijinalden alıntı: wither

Gamepad'de acemiyseniz Bf 1 multiplayer konsoldan soğutur , nefes aldırmıyorlar.Ama senaryo moduysa olur tabi.Bence yine de Gears daha ideal alışmak için başlangıçta.

One x im var iken sıhhıyeci sınıfı ile fena değildim. Fakar üzerine düşmedim. Sanırım şu an tamamen unutmuşumdur. Aslında PC de sürekli hunt showdown oynuyorum. Baya ağır bir oyun, game pad ile alışmak için denenebilir diye düşünüyorum

• Arkadaşlar benim S kolunun RB tuşuna basınca yay sesi geliyor alttan garantiye nasıl gönderebilirim süreci bilen biri varsa anlatabilir mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Eric Cartman. kullanıcısına yanıt
    Bütçe mesele değilse, kesinlikle x alın bence.

• lastwarriors kullanıcısına yanıt
    Rb6'de ölünce turun bitmesini beklemek Bf'ye göre daha yavaş adapte eder gamepad'i diye düşünüyorum.

Bir tps ile başlayıp, oradan fps'lere geçmek daha iyi ısındırabilir.

• tolos T kullanıcısına yanıt
    Yeni olmasından dolayı olmasın? Belki bir haftaya geçer.

• quote:

Orijinalden alıntı: bozcan

Rb6'de ölünce turun bitmesini beklemek Bf'ye göre daha yavaş adapte eder gamepad'i diye düşünüyorum.

Bir tps ile başlayıp, oradan fps'lere geçmek daha iyi ısındırabilir.

İlke kez multi oynamayacağım 10 senedir rekabetçi oyunlara alışkınım, kol değişimi çok farketmez bana

• lastwarriors kullanıcısına yanıt
    Ben rb6'de yeni olduğunu düşünerek demiştim hocam. Rb6'de insanı yaşatmıyorlarda ondan. :)

• Arkadaşlar daha önce Xbox one s aldığımda 5.90 a 3 aylık gamepass Ultimate vermişti digital sürüm aldığım için

Series s de böyle bir şey seçenek sundu mu, konsolunu kuranlar bilgi verebilir mi

• bozcan kullanıcısına yanıt

Yok hocam LB tusunda öyle bir ses yok RB tuşuna bastığımda bildiğin yay sesi geliyor çıkmış gibi sanki

• xbox harici disk te hangi formatı istiyor fat32 mi??

• Taşınabilir olan tehlikenin farkında mısınız ?
    Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anthropomancy -- 14 Kasım 2020; 12:3:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kratostol

Arkadaşlar daha önce Xbox one s aldığımda 5.90 a 3 aylık gamepass Ultimate vermişti digital sürüm aldığım için

Series s de böyle bir şey seçenek sundu mu, konsolunu kuranlar bilgi verebilir mi

Konsol'dan çok yeni üyelikle ilgili sanırım o ama evet ben konsolu ilk kurduğumda sordu.

• quote:

Taşınabilir olan tehlikenin farkında mısınız ?

Analog koruyucuları sıradan bir yerden mi aldınız yoksa tavsiye üzerine mi aldınız ?

• fasakasa kullanıcısına yanıt

Sıradan bir yerden aldım , fakat bunları daha önceki one x im için almıştım. Şu an için ise sanırım one kolu analogları biraz daha büyük olduğu için koruyucular bol geldi.

• 
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.