Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (152. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Mrtcicekk , Mrtcicekk
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
31.848
Cevap
379
Favori
1.612.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forza indiriyorum daha 7’de biri anca indi. 5 saat gösteriyor. PlayStation 4’te sanki daha hızlı indirme yapıyordu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Google dns yapın ayarlarınızı .

• quote:

Orijinalden alıntı: Revrains

Ne yalan soylıyım makine üzerinden hiç bakmadım bu güne kadar zaten oyun almak istediğimde yazıp satın alıyorum eğer yoksa eksikliğini hissetmedim varsada bilmiyorum

Yardım için teşekkürler hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler Series S neden Microsoft hesabimda Xbox One olarak gorunuyor? Bu sorunu yasayan baskasi var mi? Xbox Donatilarina girince de Series S kolu Xbox One Wireless Controller olarak gorunuyor?

• tolos T kullanıcısına yanıt
    Henüz güncellenmemiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hey vitru kullanıcısına yanıt

Hocam yavaş indirmesinin sebebi konsol çıkalı 2 gün oldu çoğu kişi indirme yapıyor x/s ine türkiye dışında herkes alıyor şöyle düşün 300 lira olsa kaç kişi alırdı ama pahalı olduğu için az kişi alıyor serverlara çok yükleniliyordur şuan haftaya doğru iyice normalleşir

• Ms serverları cortingen oyun indiremiyoruz , menü de gezelim bari gece raharlar belki

• eski bir ps4 kullanıcısı olarak yeni nesilde almanyadan series s siparişi verdim, 3 Aralık teslim tarihi diyor inşallah daha erken gelir...

gamepass icin kardeslik nasıl oluyor xboxta?

• Observer-System Redux isimli oyunu, Xbox'a almak isteyen varmıdır ?
    X/S optimizasyonu aldı, yeni nesil için çıktı. Tür olarak Blade Runner filmine benziyor. Cyberpunk gelene kadar, ona muadil olabilir. Ps4'de oynamıştım, muhteşem bir hikayeye ve atmosfere sahip. Almak isteyen varsa birlikte alabiliriz.

• Arfagan kullanıcısına yanıt
    Haklısın dostum. Bu gece oyun yalan oldu. Yarına artık.

• Garanti için seri numarası girdiğimde ''Seri Numarası Tanınamadı'' şeklinde uyarı alıyorum, neyle ilgili olabilir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: sarpcore

müşteri hizmetleriyle konuştum.

yazışma şu şekilde :

Hello.

I bought xbox s from Amazon. Xbox's Warranty appears to be 1 year

Hi Cemil! Yes, console has a 1 year warranty. May I know what seems to be the issue?

Oh, yeah. The warranty is only for a year.

But other friends of mine had a warranty period of 2 years.

I see. It could be a glitch or something. I've been with Xbox since the start of the Xbox and I am pretty sure that it is only a year. I think your friend's Xbox will warranty will be adjusted soon automatically.

özetle xbox zaten 1 yıl garanti süresi var diyor.falan filan

Zamanında ingiltere amazon ile görüşmüştüm. Garanti 2 yıl. Hem microsoft hemde amazon garanti veriyor. Ancak birşey olursa ikinci yıl mecbur ingiltere göndereceğiz. İlk yıl Tr microsoft bakacak.

• Mk4Ever. kullanıcısına yanıt

iki ayrı kişiyle görüştüm ikiside aynı şeyi söyledi.

bir yıl oluyor sadece dedi.

xbox tr nin telini bulsam arayıp birde onlara soracağım ama hiç bir yerde tel yazmıyor.

• Arkadaşlar bende konsolu gidip kendim aldım kargo Cumartesi gitirebiliriz diyince beklemedim. Cihazı kurmak için ilk güncellemeyi yaparken sürekli hata verdi sonra Series S ip numarasını Modeme girdim Dns 8888 8844 olarak ayarladım sorun düzeldi.

Packet Loss %0 Nat Açık olarak ayarlandı. Zaten eski nesil için açtığım portlar duruyordu.

Gears 5 boyut olarak 55 gb gözüküyor doğru dimi.

• Konsol ve kol güncel hocam en son sürüm görünüyor. Microsoft mu güncellememiş sistemlerini onu mu demek istediniz?

• tolos T kullanıcısına yanıt
    Evet hocam güncellenecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: brave1907

eski bir ps4 kullanıcısı olarak yeni nesilde almanyadan series s siparişi verdim, 3 Aralık teslim tarihi diyor inşallah daha erken gelir...

gamepass icin kardeslik nasıl oluyor xboxta?
  • Arkadaşlar Hellblade 1'in Series S için 60 FPS modunun gelme ihtimali var mı acaba? Öyle bir şey olacaksa şimdiden oynayıp heba etmeyeyim deneyimimi.

• Konsoluna kavuşan arkadaşlara hayırlı olsun. Bende ilk kurulumlarını hallettim. Yavaş yavaş oyunları da indiriyorum.

Gamertag: bozcan

Eklerseniz sevinirim. :)

• Yurtdışından aldığım series s geldi. Sizce kaça satayım? İstanbul anadolu yakası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.