Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (492. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
31.848
Cevap
379
Favori
1.612.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 490491492493494
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cenk

Sevgili arkadaşlar, cihazı cevabınızdan hemen sonra alacağım. Sorularım ise;

1-) Daha önce hiç konsolum olmadı, giriş için yeterli midir?

2-) 4k TV işini gelecek ay halledeceğim. Şu an evde 72 ekran ortalama smart olmayan bir led tv var, idare eder mi?

3-) Gamepass mantıklı geldi. Oraya gelen oyunlardan sıkılsam bile kütüphaneden oyun seçip satın alıyorum değil mi?

4-) Bu cihaz içerik olarak netflix, youtube vs açıyor mu?

Kendinizden de bir şeyler eklerseniz sevinirim. Yabancıyım konsollara biraz. :)

Giriş için yeterli

4k tv (philips one serisi ambilight 3 taraflı öneririm) yada 2k hdr 120-144 hz monitör alabilirsin

Gamepass çok yeterli ayrıca oyun satın alabilirsin

Netflix youtube mevcut ve oldukça hızlı çalışıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skylined -- 2 Mart 2021; 21:24:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• saltukc kullanıcısına yanıt

Pc'de oyun oynama konusunda sıkıntı yoksa , madem iyi bir pc var bence yeni konsol almanıza gerek yok.Microsoft stüdyolarından gelecek tüm oyunlar Pc gamepass'e de gelecek zaten.Yakında Eaplay de gelecek Pc gamepass'e.

Tek fark şu olur , konsola eklenen bazı gamepass oyunları hemen Pc gamepass'e eklenmiyor.Onlardan da yeni nesil olmayanları One X'de oynarsınız zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: oldboy83tr

Kutusundan çıkarsın bavulun altina sersin kat yerlerinden ayırıp. Bana almanyadan öyle geldi 4 kol 1 kulaklik 1 series x hiç soran olmadı.

Ben Endonezya dönüşü x paket sigara getirmiştim. Polis çevirdi bir tane bavulu xray den geçirdi. Neden çok paket var dedi. Nazikçe izah ettik noodle falan vardı. Tamam geç dedi.

Kutusu atılırsa risk 0 a yakın olur. Polis çevirmesi çok bavul olursa oluyor. Çocuk olursa çevirme kontrol ihtimali çok düşük

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skylined -- 2 Mart 2021; 21:29:27 >
  • Tek bir konsol getirme hakkı var. Yönetmelikte yazıyor.
  • oldboy83tr O kullanıcısına yanıt

En Son 430 Euro muafiyeti vardı. 430 Euro üstü vergiye tabi

• Skylined kullanıcısına yanıt
    Series s ya ondan dedim:) bakmıyorlar ya fiyata faturaya.
  • warzonecular,  high resolution texture pack 1 2 3 kuran var mı?

• Skylined kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim cevabınız için. :)

2.sorum aslında deneme amaçlı düz led tv'ye hdmi ile bağlıyoruz değil mi? İlla şu tarz bi tv vs. gerekmiyor. Bir de hdmi olayı nasıl oluyor kablosu uzun mu yeterince? Altına bir ünite mi yapmak lazım?

• Ses konusunda yardım istiyorum arkadaşlar HDMI ile Asus vg245h monitörde kullanıyorum monitörün üstünde jak girişi de mevcut fakat hoparlöru takdigimda ses gelmiyor ses girişini monitör ayarlarından değiştirdiğimde ses gelmiyor HDMI üzerinden sadece monitörün hoparlörunden ses geliyor nasıl çözebilirim
  • -10uR- kullanıcısına yanıt
    Hocam selam aynı monitor bende de var. Creative 2+1 takılı girişlere. Ses olarakta hdmi seçili ve en yüksek seviyede volume hoparlörü açtım mı direkt ses geliyor. Siz jak girişlerini doğru bağladığına emin misiniz. bir de monitörün hoparlörü bana yeterli geliyor bazen hiç ses sistemini bile açmıyorum.
  • Az önce Gears Of War 2 yi bitirdim. Adamlar inanılmaz bir oyun yapmış. Müzik,aksiyon, oynanış, vuruş hissi,senaryo ne ararsan var. Kesinlikle oynayın..

• quote:

Orijinalden alıntı: SW4RTHY

Az önce Gears Of War 2 yi bitirdim. Adamlar inanılmaz bir oyun yapmış. Müzik,aksiyon, oynanış, vuruş hissi,senaryo ne ararsan var. Kesinlikle oynayın..

Gears of war 2 serinin en iyi oyunuydu sanırım. Master piece. Halo 3 gears 2 xbox 360ın altın çağı.

• Arkadaşlar, crysis 3 oynuyordum baya da bölüm bitirdim dün oyunu oynamak istediğim de beni tekrar oyunun en başından başlatmak istedi. Save dosyaları uçmuş gibi. Sizce sorun ne olabilir diğer oyunlarda böyle bir durum olmazken. Pek alışık olduğum durum değil şaşırdım işin aslı.
  • Gears serisi çok güzel gerçekten. 2 yıl önce one s aldığımda ilk giriştiğim seri olmuştu. Aksiyona doyuyor insan. Şimdi de series s ile halo serisine devam ediyorum. Halo reach ve halo1 i bitirdim.

• Nerdeyse cold war gibi tertemiz bir görüntü sunuyor o texture packler, muhakkak indirin. Fıtratı değişiyor oyunun. XS güncellemesi almadan bu şekilde hallettiler o tarafı, bence gayet yeterli.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cenk

Teşekkür ederim cevabınız için. :)

2.sorum aslında deneme amaçlı düz led tv'ye hdmi ile bağlıyoruz değil mi? İlla şu tarz bi tv vs. gerekmiyor. Bir de hdmi olayı nasıl oluyor kablosu uzun mu yeterince? Altına bir ünite mi yapmak lazım?

Kutunun içinden hdmi 2 kablosu çıkacak. Çok değerli bir kablo

Onu tv ye takın bitti ama tv alırken seçimi sony samsung yada philips den yana kullanın

• quote:

Orijinalden alıntı: mertbey87

Hocam selam aynı monitor bende de var. Creative 2+1 takılı girişlere. Ses olarakta hdmi seçili ve en yüksek seviyede volume hoparlörü açtım mı direkt ses geliyor. Siz jak girişlerini doğru bağladığına emin misiniz. bir de monitörün hoparlörü bana yeterli geliyor bazen hiç ses sistemini bile açmıyorum.

Speaker ı direkt olarak monitöre takmak yeterli mi? Xbox dan monitöre sesi hdmi kablosu mu iletiyor?

• wither kullanıcısına yanıt
    Xgp güya Aralık'ta gelecekti pcye... çıkış günü bir ertelediler 3 ay olacak nerdeyse hala bilgi yok :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iamSymbiote kullanıcısına yanıt
    Otomatik indirmiştir herhalde yoksa nasıl alacağız ki?
  • yurt dışından alınan xboxun Türkiye'de garantisi 1 sene mi 2 sene mi bilen var mı?

• 
Sayfa: önceki 490491492493494
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.