Şimdi Ara

xbox series s almak istiyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Xbox series s almak istiyorum ancak fiyatlardan ve birkaç aklımda bulunan soru nedeniyle çelişkide kaldım. N11'de teknodeposu adında bir satıcıdan 10.600 TL ye satılıyor. Bu satıcıya güvenilir mi? daha önce alışveriş yapan oldumu? Diğer sorum xboxın hdmi çıkışını via adaptörüyle kullanabilir miyim? Son sorum ise çok yıllıklı game pass aboneliği hakkında. Bir dönem 3 yıllık game pass alınabiliyordu. Acaba bu durum halen geçerli mi?

• Hocam ben de aynı durumdayim teknodeposu ile inbox arasında kaldım teknodeposu 10.5 inbox 11.5a satıyor inbox Windows garantili diye yazmış ama emin olamadım teknodeposu ithalatçı garantili. Çok yakında sipariş vermeyi düşünüyorum inbox Windows garantiliyse muhtemelen onu alicam

Gamepass galiba 1 yıla düşürüldü emin değilim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • simplequick S kullanıcısına yanıt

hocam index bilgisayar mı satıcı Microsoft garantili dediğiniz? link atabilir misiniz?

gamepass işi şu aşamada 2.planda kaldı benim için. Microsoft garantili hepsiburadada 13.700 TL. Aradda 3100 tl fark var çok kafam karıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi don quijote de la mancha -- 14 Ekim 2023; 23:51:37 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.