Şimdi Ara

Xbox Project XCloud Ana Konu (TR'DE İLK TEST ETTİM) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
12
Favori
9.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Telefondan oynamaya çalışıyorum asiri gecikme var böyle olması normal mi 35mb İnternetim var oyuna girerken vpn kapatıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mamilim90 kullanıcısına yanıt

Normal sunucular ülke dışında , input lag , ping gibi sorunlar ile karşılaşman gayetolağan.

• Arkadaşımla ortak alacağız. İlla xbox controller mi lazım. Ps4 controller olmaz mı, ps4ü var da?

• mustang_88 kullanıcısına yanıt

desteği olan tüm kontrolcüler ile kullanılabilir. ps4 kontrolcüsü de buna dahil.

• Xcloud iPhone'da kullanmak için;

Herhangi bir VPN programını telefona kurun

Gamepadinizi iPhone ile eşleştirin.
    safariden xbox.com/en-US/Play adresine girin, üyelik girişi yaptıktan sonra siteyi ana ekrana ekleyin.

Ana ekrandan giriş yaptıktan sonra VPN kapatıp telefonunuzdan oyun oynayabilirsiniz. Dokunmatik destekleyen oyunlarda var ama oynaması zor ☹️

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Sinir bozucu vodafone internetim ile üstteki arkadaşın dediği taktikle girebildim sonunda. VPN hep açık olduğunda hata veriyordu. Gamepad olmadan zor akşam ev internetim ile gamepad kullanarak denerim. Güzel teknoloji

• Türkiye de VPN le bile kullanılmıyor çünkü vpn e bağlanınca hız aşırı düşüyor ve oynanmayacak düzeyde takılıyor oyunlar. Türkiye ye gelsede donmadan kullanabilsek sırf bunun için Razer Kishi bile aldım iphone 13 Pro ile muhteşem ikili oldular.

• Bu olay pcde mi oluyor? Yoksa xbox cihazı şart mı? Bu sistem için şimdiden 3 yıllık üyelik alıp depolasam mı hazır ucuzken üyelikler bilmiyorum

• BlackLead kullanıcısına yanıt

Tarayıcı desteği varsa buzdolabından bile oynarsın. Paran varsa 3 yıllık üyelik alabilirsin ama cloud resmi olarak Türkiyeye ne zaman gelir bilmiyorum. Benim tahminim bu yaz görürüz gibi.

• arkadaslar macbook cihazdan cloud ile oyunları oynamak mümkün mü? normalde game pass e destek vermiyor diye biliyorum dolayısıyla fm falan oynamak istediğimde bir türlü giremiyorum. acaba vpn ile girilebilir mi ?

• ReiSeM kullanıcısına yanıt
    M1 çipli olanı mobil App Store destekli. Xbox app mobil Apple store üzerinde var.
    Xcloud un tarayıcı desteği varsa olur.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Türkiye'de erişim yok ama bölgeyi Almanya yapın. Oyuna girmeden Almanya VPN açın. Oyuna giriş yaptıktan sonra VPN kapatıp keyifle oyun oynayabilirsiniz.

Telefonda denedim. Almanya'ya bağlı olmama rağmen çok iyi çalışıyor. Gecikme yok gibi. İnternetim 100/10 superonline. Ayrıca bazı oyunlarda bildiğiniz telefon için ekstra kontrol şeması yapmışlar. Normalde bu tarz uygulamalarda kontrolcüdeki tuşları direkt ekrana koyuyorlar ve oynanması zor oluyor. Ama xcloudda sanki mobil oyun oynuyormuş gibisiniz.

Böyle Gears 5 oynadım hem gecikme hem kontrol olarak gayet iyiydi. 45₺'ye çok iyi bir seçenek. Keşke xcloudda GTA ve bir tane futbol oyunu olsaydı. Tadından yenmezdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -BraveHeart- -- 18 Şubat 2022; 11:59:9 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • -BraveHeart- kullanıcısına yanıt

GTA San Andreas var

• dün tablet üzerinde denedim

hem game pass uygulaması üzerinden hem de edge canary anroid browser üzerinden

iki türlü de verim alamadım

sesler cızırtlılı görüntü sürekli takılıyor gamepad tuşa basınca abartmıyorum 10 15 saniye sona işliyor

internetim superonline 40mbps (daha önce sıkıntısız gfn kullanmıştım )

ilk fırsatta series s üzerinden deneyeceğim

• GTA 5 demek istemiştim. San Andreas oynamak istesem telefona zaten yüklenebiliyor Bide FIFA PES' ten biri olsa çok güzel olurdu. Aylar önce PES varmış ama kalkmış. Bu servislerin en çok sevmediğim kötü yanlarından biri.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ios da VPN super unlimeted programı ile safari üzerinden 100Mbit internet ile çok rahat almanya üzeriden oynuyorum. AC serisi far cry 5 hepsini denedim. Arada tekleme oluyor oda vpn den sebeptir ama onun harici gayet akıcı ve zevkli. Xbox gamepad bağlıyorum telefona istediğim yerden oynuyorum. İnş sadece gamepass değilde tüm kütüphane eklenir sisteme

• yerel oyun kulübü kullanıcısına yanıt

series s sahibiydim fakat sattım hocam olsa bakardım

• eskobaredits E kullanıcısına yanıt

ok hocam

yine de sağol :)

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.