Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Xbox One Yurtdışı Live Store'lardan Alışveriş Rehberi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Gringo_ Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 iOS )
558
Cevap
53
Favori
25.922
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Xbox >> Xbox Live >> Xbox One Yurtdışı Live Store'lardan Alışveriş Rehberi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    514 Mesaj
    Arkadaşlar Arjantin store'den satın alma burda anlatılmış ama çeviriyle dili çevirdim ve pek bir şey anlamadım. Anlayan bir arkadaş bakarsa belki olayı çözebiliriz.
    https://www.hotukdeals.com/discussions/xbox-one-buying-from-other-regions-with-a-vpn-virtual-private-network-2609231

Vpn ile alınma artık çalışmıyor diyor tek çözümü Arjantin de yaşayan birinin size gift kod göndermesi ile olurmuş. Yani kısacası hiç tanımadığın Arjantinli bir adamın paypal hesabına para göndereceksin (TR de paypal yok) ve gift kod satan kişi sana kodu %25 komisyon ile satıyor ayrıca. Kısacası macera arama derim mümkün değil alman.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    dynamic09 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Anladım. Açıklaman için teşekkür ederim.
    |
    |
    Hellknight69 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Beyler merhabalar malum turkiyede gold fiyati aldi basini gitti ben arastirdim brazilya gift karti var 32 dolar sadece brazilyada kullanilabilir diyo ben bunu yeni bi hesap acip brazilya yapsam konumu olurmu 32 dolar 171 tl ye denk gelioda ne diyonuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |

Merhabalar dostlar,

aranıza yeni katıldım gecenlerde xbox one s aldım ancak live gold üyelik'in zamlandığını gördüm varmıdır ucuza bir yolu live gold, EA Access ve GamePass ı almanın?

Kodu girerken bölge olarak us olmalı, ip tr olduğu için kabul etmez. Bunun için vpn kullanıyoruz, onun harici bölge işleriyle işiniz yok.
    |
    |
    BayKratos kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

XFX RX570 8GB / Ryzen 5 2600 - Arctic Freezer 34 eSports DUO / MSI B450 Tomahawk/ FSP Hyper 650W / Sharkoon AM5 Window / Samsung 860 EVO 500GB / Kingston 16GB(2x8) HyperX 3200mhz / WD Elements 2TB / LG IPS 21.5" / Xiaomi Redmi Note 5

Steam
  • Yarbay
    4669 Mesaj

Ea turkiye de çok uygun 65 tl yıllığı. Gpass suan kampanya da yine cok uygun. Live brezilya cdkeys ayrıntısını cok bilmiyorum. O da yine vpn ile olması lazım.
    |
    |
    Xaroon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

XFX RX570 8GB / Ryzen 5 2600 - Arctic Freezer 34 eSports DUO / MSI B450 Tomahawk/ FSP Hyper 650W / Sharkoon AM5 Window / Samsung 860 EVO 500GB / Kingston 16GB(2x8) HyperX 3200mhz / WD Elements 2TB / LG IPS 21.5" / Xiaomi Redmi Note 5

Steam
  • Yüzbaşı
    341 Mesaj

Black friday niyetine indirim görür hocam, bekleyin biraz. Zaten 12 Kasıma kadar online oyunlar herkese açık, onu kullanabilirsiniz şimdilik.

|
    |

Orijinalden alıntı: jayleen

Black friday niyetine indirim görür hocam, bekleyin biraz. Zaten 12 Kasıma kadar online oyunlar herkese açık, onu kullanabilirsiniz şimdilik.

Alıntıları Göster
    Bu gibi haberlerden nerden haber alıcaz :)

Mutlaka başlık açılır buralarda. Mesela Gamepass 1 lira olmuş, hemen başlık açılmış. Arada sırada uğrayın buralara, gözünüze çarpar zaten. İhtimal vermiyorum ama indirime girmezse cdkeys.com da ucuza yıllık gold bulabilirsiniz. Global 250 lira, Brezilya 165-170 lira civarıydı en son. Brezilya için vpn kullanmanız gerekiyor ama.

|
    |

1- telefonunuza ilk önce vpn kurup , hangi ülkenin store'unu istiyorsanız orayı işaretleyin.(usa store için amerikadan bir yer işaretlenmeli)
    2- Teldeki xbox uygulamasından ; ayarlar kısmından store lokasyonunu değiştirin.
    3- Teldeki xbox uygulamasından "kodu gir" kısmını seçip kodunuzu aktif edebilirsiniz.

**amazondan usa store kodu alıp, yukarıdaki metodlarla hem krediyi yükledim hemde satın alım yaptım.

Diğer ülkelerde farklı bir durum varsa bilemiyorum.

M. K. ATATÜRK

PSN: KurtPence
  • Teğmen
    182 Mesaj

Bunu yapmak için yeni hesap açmak gerekiyor mu yoksa şimdiki hesabıma da oyun alabilir miyim? Diyelim Amazon’dan 60 dolar aldım vpn ile hesaba yükledim. 30unu harcadım sonra vpn kapattım, Türkiye mağazasına döndüğümde kalan 30 dolar görünmez mi oluyor?

|
    |
    mattmurdock kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Evet görünmez oluyor, fakat telefon internet browserından , microsoft hesabına girip , ödemeler menüsüne girdiğinizde iki kısmında bakiyeleri görünüyor.
    |
    |

M. K. ATATÜRK

• Yüzbaşı
    808 Mesaj
    Bu arada xbox'ta cihaz üzerindenden konum değiştirdiğinde , vpn 'e bile gerek olmadan alım yapabilirsin. sadece yerleşik bir amerika adresi yazman yeterli.
    Vpn sadece "key'i" aktive ederken gerekli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mattmurdock -- 11 Nisan 2019; 15:20:10 >
    |
    |

M. K. ATATÜRK

• Yarbay
    2413 Mesaj
    Ben masaüstünde oyunu satın alıp hediye kodu olarak gönderdim mail adresime fakat konsol üzerinden VPN kurmadan bu kodu kullanabilmenin bir yöntemi yok mu?

Yamaha YZF-R125
  • Yarbay
    3915 Mesaj

Kodu konsoldan değil pc, tablet ya da telefondan vpn kullanarak aktif edeceksin.

|
    |
    gamyonlu34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Thunder Vpn i indirin play storedan

Thunder vpn i acip usa bolgesi key aldiysaniz usa ile vpn e baglanin

Sonra denemedim ama telefondaki xbox uygulamasindan ayarlar kismindan bolge yi usa yapip dilide ingilizce yaptikdan sonra kodu redeem edebilirsiniz diye dusumuyorum

En sonda tekrar eski ayarlariniza donebilirsiniz.

Yanlis varsa lutfen bilen arkadaslar duzeltsin.

Bu arada bu isi yeni bir accountdami yapmak mantikli yoksa kullandiginiz eski bir tr accountda olurmu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xaroon -- 5 Eylül 2019; 20:32:0 >
    |
    |
Sayfa:
Reklamlar
e-ticaret
son dakika
üniversite
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,243
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.