Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ (2731. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
56.137
Cevap
239
Favori
1.640.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27292730273127322733
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheUnderTaker- kullanıcısına yanıt
    https://xbdeals.net/tr-store/

• TheUnderTaker- kullanıcısına yanıt
    IOS da xbdeals diye muhteşem bir app var ama Android de yokmuş sanırım.

İndirimler için

https://xbdeals.net/tr-store

Ülkeler arası fiyat kıyaslaması için

https://www.xbox-now.com/en/game-comparison

Bu siteler işini görür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Philipp_Plein -- 18 Temmuz 2019; 8:20:26 >
  • Borderlands : Game of the Year Edition yani 1. oyun tüm dlc lerle birlikte şu an ücretsiz indirilebiliyor.Tüm hafta sonu oyun ücretsiz oynanabilecekmiş.İndirmek için Gold üyelik istiyor olabilir.
  • Beyler wwe 2k19 u onerir misiniz

• Beyler mtcgame e zammi geldi oyunlar 274 tl gözüküyo

• xbox game X kullanıcısına yanıt
    Gelmiştir hocam, zam gelmeyen bisey yok bu hayatta

• Playstation indirimleri nasıl xbox a kıyasla? Yeni nesil konsollarda hangisini almak daha mantıklı? Xbox hesabıma 2000 liranın üzerinde para harcadım. Tekrar baştan oyun almak istemiyorum. Xbox ın teknik servisini çok beğendim. 10 numara bence. Çok yardımcı oluyorlar.
  • Xbox nickinizi yazar misiniz

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ac odyssey ve rdr2 en pahalı olan ülkeyiz bravo yani pc ye döndüm

• Öncelikle merhabalar abilerim.Başka bir konuda sormuştum fakat hâlâ anlamadım şu durumu.Şimdi kardeşlikte P1 veya P2 nin güvenlik açısından ne gibi farkları var?Yani birinden P1 ya da P2 hesap alırsak şifre değiştirme durumu nasıl olacak?Sadece P1 değiştirebiliyor?Şifre değiştirilirse P1 ya da P2 hesaba nolur hâlâ oynamaya devam edebilir miyim?Hesabı alırken güvenlik bilgilerini de almalı mıyım? Sonuç olarak P1 mi P2 mi daha güvenli oluyor?

(İlgili konuları okudum fakat sadece bu güvenlik konusunu anlayamadım konu hakkında bilgi sahibi olan büyüklerim beni bilgilendirirse çok sevinirim)

• ÇAPAR01 kullanıcısına yanıt
    P1, P2 farketmez, hesabın güvenlik bilgileri kimdeyse şifreyi değiştirebilir. Genelde P1'de oluyor. İkisinde de olursa ikisi de değiştirebilir.

Şimdiye kadar 10'dan fazla hesap aldım forumdan, hepsi P1, oyunların biri hariç güvenlik bilgilerini de aldım. Hiç sorun yaşamadım. Yaşanmayacağı anlamına gelmiyor tabi bu. Ama dolandırılma olasılığının bu işin doğasında olduğunu bilmek ve ona göre almak lazım. Sonuçta adam hesabı güvenlik bilgileriyle bile verse oyunu aldığı kredi kartının fotoğrafı ile elinizden tekrar alabilir. Bu yüzden çok pahalı oyunlar olmadığı sürece çok çok düşünmeye gerek yok. Oyunlar hali hazırda korkunç pahalı. Şu ana kadar aldığım 10 oyunun ikisinde üçünde bile dolandırılsam yine karda olurdum, oyunlarda öyle fiyat farkı var.

Dolandırılmak hoş değil tabi ama Xbox forumu küçük, herkes az çok birbirini tanıyor, sen yeni üyesin bu aşamada güvenlik bilgilerini vermek istemeyebilirler zaten sana. Gerçi ben hiç sorun yaşamadım, yeni üyesin sana satmam diyen çıkmadı. İlk kez hesap aldığımda daha forumda 2 mesajım vardı. Oyunun fiyatına göre de değişebilir bu durum. Sen şimdilik çok pahalı olmayan oyunlardan güvenliği çok dert etmeden oynamaya başla, sonra alışırsın zaten işleyişe.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gyulanemeth -- 23 Temmuz 2019; 14:11:9 >

• oyun oynarken dns kullanıyor musunuz ? 1.1.1.1 dns nasıldır en hızlı olduğu söylenyor...
  • The Division 2 cdkeys’te 18 Sterlin. Almayı düşünen varsa fiyat iyi.

https://www.cdkeys.com/xbox-live/games/tom-clancys-the-division-2-xbox-one-cd-key

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: diyar_21

oyun oynarken dns kullanıyor musunuz ? 1.1.1.1 dns nasıldır en hızlı olduğu söylenyor...
    Nat:Open olması için google dns’lerini kullanıyorum.
    8.8.8.8
    8.8.4.4

• 2 yıl aradan sonra tekrar xbox one kervanına katıldım. Forza Horizon 4 lü paket aldım bir de crackdown 3 te veriyordu geçen teknosada indirimdeydi.

12 taksit fırsatını yakaladım.

Cihazım bugün geliyor. PS4 Nintendo Xbox üçlüsü bakalım nasıl olacak 3 kardeşler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zala_

The Division 2 cdkeys’te 18 Sterlin. Almayı düşünen varsa fiyat iyi.

https://www.cdkeys.com/xbox-live/games/tom-clancys-the-division-2-xbox-one-cd-key
    Güvenilir mi hocam? Hiç almadım daha önceç
  • NeCRiS kullanıcısına yanıt
    2 gün önce aldım. Daha önce de alımlarım oldu. Şu ana kadar bir sorun yaşamadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zala_ kullanıcısına yanıt
    Aldım hocam sağol bilgi için. Baya geriden başlayacağız ama sağlam oyun.

• 
Sayfa: önceki 27292730273127322733
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.