Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ (2568. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
56.137
Cevap
240
Favori
1.640.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25662567256825692570
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Amazon'dan 40 dolar gift card alıp vpn kullanarak da US Store'dan alışveriş yapabilirisiniz, Hellknight69 da bahsetmiş zaten. Yapmanız gereken tek şey Amazon'dan satın alırken vergisiz eyalet seçmeniz lazım, yoksa 40 dolardan pahalıya gelir.
  • XCOM 2
    Dark Souls 3
    Dark Souls 2
    Evil Within 2
    Injustice 2
    Ve life is strange: before almayı düşünüyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar bu dante inferno yu nasıl alabiliriz gold a veriyor ama bizde görünmüyor. ps3 de oynardım bozulmuştu makine şimdi 1080p oynama imkanı var ama ne eaaccess de ne live da tr de görünmüyor.
  • Klavye mouse olayi basladi mi simdi artik...???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • birkaç destekleyen oyunda klavye mouseyi denedim! klavyelerde sorun yokta, farklı kablolu mouselerle denedim çok stabil değil!
  • Rai-gy kullanıcısına yanıt
    One S için de geçerli mi yüksek çözünürlükte oynamak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliceylan07

One S için de geçerli mi yüksek çözünürlükte oynamak?
    Hayır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fakcakaya

birkaç destekleyen oyunda klavye mouseyi denedim! klavyelerde sorun yokta, farklı kablolu mouselerle denedim çok stabil değil!
    Klavye ve mouse ' ların marka - modellerini paylaşır mısınız ?

• Beyler Benim Xbox Güncelleme Gelmedi daha Güncellemeler ne zsaman geliyor.İlk acılısta mı cıkıyor.Biz manuel mi yapıyoruz ?

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pilgrimage

Beyler Benim Xbox Güncelleme Gelmedi daha Güncellemeler ne zsaman geliyor.İlk acılısta mı cıkıyor.Biz manuel mi yapıyoruz ?

Teşekkürler.
    Ayarlar kısmında güncellemeleri denetle var.
  • Oraya bakmıstım güncelleme beklemede yazıyordu.Akşam gene bakarım olmassa.

Teşekkürler
  • merhaba

xbox one 500 GB + kinect + 1 kol 2.el olarak ne kadar eder?
  • PSN indirimleri ne olur diye bekledim ama 1-2 oyun haricinde fiyatlar "piyasa" veya "olması gereken" normal fiyatlara inmiş. PSN terbiyesizliği devam ediyor. Xbox kanadında en azından üyelik fiyatları arttı saçma sapan ama oyun fiyatları iyi. Gerçi BF indirimleri çok iyi değil benim açımdan ama neyse.

Yalnızca birer örnek vereyim, PSN'de Spiderman güzel düştü, 179 TL, şu an kutulu en son 280 TL'lere inmişti, arkadaşla 300 TL'ye Turkcell'den aldık diye sevinmiştik :D Yalnızca bunun fiyatını cazip gördüm, gerisi çöp gibi.

Xbox'ta Monster Hunter World 67 TL falandı, PSN'de ne kadar düşer dedim baktım 120-130'larda. Ula zaten "indiği" fiyat oydu. Gittim Xbox'a aldım tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ormanci -- 16 Kasım 2018; 13:43:11 >
  • Adamlar bedavaya dante inferno verdi ekleyemiyoruz, skandal resmen.

• Rainbow Six siege advanced neden ana oyundan daha ucuz?

• Rai-gy kullanıcısına yanıt
    Ea access üyeliğimle cihaz konumu abd yapıp indirmiştim.
  • R6 yı haftasonu ücretsiz oynanabilir diye ana hesabima indirdim oynuyorum bu arada oyun indirime girdi advanced sürümünü yeni hesap açıp aldım. Şimdi ücretsiz olanı kaldırıp yeni hesaptan tekrardan yuklemem gerekir mi yoksa böyle devam edebilirmiyim. Birde advanced hediyeleri gelir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: fgumus72

R6 yı haftasonu ücretsiz oynanabilir diye ana hesabima indirdim oynuyorum bu arada oyun indirime girdi advanced sürümünü yeni hesap açıp aldım. Şimdi ücretsiz olanı kaldırıp yeni hesaptan tekrardan yuklemem gerekir mi yoksa böyle devam edebilirmiyim. Birde advanced hediyeleri gelir mi?
    Tekrar yuklemene gerek yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Polanski TR -- 16 Kasım 2018; 22:51:3 >
  • R6 complete aldım, bütün operatörler açık ama krediler gelmedi. Bilginize.
  • Dun aksam aldim xbox one x arkadaslar yaninda forza 7 vardi tabi bi heyecanla oturup oynadim baska oyun yoktu :^)
    4K cok harikaymis.. birkac gune bf5 veya bo4 almak istiyorum, fikirleriniz için teşekkürler tekrar.
    Gamertag: inter polispire

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 25662567256825692570
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.