Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ (124. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
56.137
Cevap
240
Favori
1.640.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Maca gidecegim diye kaciricam konferansi bari kayit falan yapayim izlerim.Tam olarak hangi sitede olacak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ksk_kaan

Maca gidecegim diye kaciricam konferansi bari kayit falan yapayim izlerim.Tam olarak hangi sitede olacak?

BSC canlı yayın anlatımı yapacak.Anlatım istemiyorsan da XBOX.com'dan izleyebilirsin saat 8'de.
  • NBA Lıve'ın geri dönmesi beni mutlu etti açıkcası 2K zor geliyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ata-ozkan

quote:

Orijinalden alıntı: SiPAHi_

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★

Anlaşılan EA tanıtımda önemli bir yer tutacak. Belki battlefield 4'te gösterilir (bir umut)

Büyük ihtimal Yeni nesil xbox tanıtımında Battlefield 4 için bir duyuru geleceği söyleniyor.

Kuvvetle muhtemel yeni nesil xbox icinde duyrulacak.

Battlefield Twitter: "Büyük duyurular yakında geliyor!"

quote:

Battlefield Twitter: “Big announcements are coming soon!”

When know that the next-gen Xbox reveal taking place in, oh, 13 hours will show off next-gen FIFA and next-gen Call of Duty, but we expect that many of the big game announcements will be left for Microsoft’s E3 press conference. But it could be that we’ll find out something about Battlefield 4 at the imminent event.

Now, let us to refer back to a relevant February rumor, which said that EA and Microsoft were working on a deal to produce exclusive games for the new platform, along with some exclusive or timed-exclusive DLC for multiplatform games. Our best guess would be that Microsoft landed temporary exclusive windows for Battlefield 4 DLC, much as the PlayStation 3 had with Battlefield 3 content.

Or, this could be something else, and this tweet’s proximity to the Xbox event could be a coincidence. In which case I would have no guesses as to what this would be about.

Kayanak:

http://www.vg247.com/2013/05/21/battlefield-twitter-big-announcements-are-coming-soon/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiPAHi_ -- 21 Mayıs 2013; 8:44:52 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ygal

quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

quote:

Orijinalden alıntı: nigel gearsley

Gerçek mi bu ? COD ve FIFA' yı çok merak ediyorum.

Resim buyuk ihtimal faketir hocam. 9.30 saat bir sey kaldi.

Resmin orjinali :

Ayrıca resmin detaylarında photoshop yazıyor silmeyi unutmuş acemi :)

• Yeni nesil Xbox'tan çok yeni nesil oyunlar ön plana çıkacak gibi gözüküyor şimdilik.Umarım kontrolcü üzerinde fazla oynama yapmamışlardır.

• ★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★

• quote:

Orijinalden alıntı: french press

quote:

Orijinalden alıntı: _CHARLOTTE_

quote:

Orijinalden alıntı: SiPAHi_

quote:

Orijinalden alıntı: N3xT-Xp

Yarın yeni ufc de geliyormus grafikler ve yapay zeka ucacaktır.

Eğer UFC Undisputed 3'den daha iyi bir şey yapabilirse EA, bu oyunla rahat bir senemi geçiririm.

EA MMA tam bir çöptü. pek ümidim yok açıkcası bu oyundan da.. yalnız şöyle de bir şey var ki, Fight Night geliştirici takımındaki elemanlar yaparsa o zaman işler değişebilir

Fight night hakikaten grafik olarak uçmuş seviyedeydi bana göre,umarım yeni nesil için biran önce duyurusu yapılır ama hiç kokusu bile gelmiyor :)

UFC-MMA tarzı oyunları bence beceremiyorum

• Böyle birşey olacak gibi..

• Herkese önden gametrailersdaki vidyoyu açıp arkdanda konsolussu nu dinlemeyi tavsiye edrim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maslock

Herkese önden gametrailersdaki vidyoyu açıp arkdanda konsolussu nu dinlemeyi tavsiye edrim.

Aynen hocam belki dinlenme rakamları yüksek olursa konsolussu geri döner.

• EA oyunlarından baska bir sey olmayacak herhalde, ilginç.

• Eğer donanımı 8 çekirdek 1.6 ghz değilde 2.8 ghz olursa Gpusuda playstation ayarında yaşadık ozaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KillerSoldier -- 21 Mayıs 2013; 10:52:11 >
  • ★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★

• bu ana kadar nasil sizinti olmadi,

valla bravo...
  • Yeni CoD'un Xbox 720 fragmanı şaşırttı (Video)

Videoda Avustralyalı bazı ünlü isimlere erkenden bu akşam gösterilecek olan fragman izletiliyor ve tepkileri görülebiliyor. Hatta izleyenler biri "Korkunç" diye yorum yapıyor.

Call of Duty: Ghosts - Audience Reaction

quote:

Call of Duty Ghosts: fans react to early Xbox 720 trailer viewing

Call of Duty: Ghosts gameplay will be shown at tonight’s Xbox 720 reveal, and Xbox Australia showed the clip to fans early, and recorded their reactions.

Yeah I know, it’s cheesy, but the interesting bit is where the chap goes ‘That’s scary’, which could point to Activision’s new super-realistic facial animation being used in-game. If you missed the studio’s tech demo you can watch it in full here.

So, will you react like that tonight, or with an air of bored indifference? Let us know below.

http://www.vg247.com/2013/05/21/call-of-duty-ghosts-fans-react-to-early-xbox-720-trailer-viewing/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiPAHi_ -- 21 Mayıs 2013; 11:49:11 >

• Bence Sony nin yaptığı gibi bi tanıtım olacak genel olarak göstermeyecekler E3 e saklayacaklar.
  • çok merak ediyorum acaba sony gibi kıvrandırıcaklarmı yoksa tek casede konsolu göstericeklermi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScRyedd

Böyle birşey olacak gibi..

Xbox 360 tasarımı Ps3'ten daha iyiydi.Bu nesilde de aynı şekilde devam edeceğini düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.