Şimdi Ara

EDİT:2018 de öngörüm gamepass F/P CANAVARINA DÖNÜŞMESİ (PLAYSTATİON'DA TEKELLEŞME BELİRTİLERİ) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
1
Favori
1.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DiyarDilimPırasa

Satın almak istiyorum ben dostum. Gears of War bütün seri var elimde.

Alıntıları Göster
    Fiyat uygun Olur hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende dayatma ve fiyat politikası yüzünden ciddi xbox düşünür oldum

• quote:

Orijinalden alıntı: LazBoard

Bende dayatma ve fiyat politikası yüzünden ciddi xbox düşünür oldum
    Murat senmisin

• quote:

Orijinalden alıntı: Zooe

Murat senmisin

Alıntıları Göster
    Utkan sen misin :)

• quote:

Utkan sen misin :)

Alıntıları Göster
    Yes benim

• quote:

Bende dayatma ve fiyat politikası yüzünden ciddi xbox düşünür oldum
    Al yanına kardeş işte ps4'un. 2. Eli de ucuzdur meretin zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zooe

Xbox un En çok satan Oyunu Forza 4 olacak hocam Türkiyede

Alıntıları Göster
    İnş öyle olur.

Şahsen forza horizon 3'Ü baya bi keyifle oynamıştım fifacı olduğum halde xbox u ilk aldığım zamanlar forza horizon 3 ü daha fazla oynuyordum ama sattım
  • Ps4 1 tb kırılmış oyun yüklü mi alınmalı yoksa x box one x mi? 4k tv yok mıhtemelen uzun bi süre de olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ukilavuz

Ps4 1 tb kırılmış oyun yüklü mi alınmalı yoksa x box one x mi? 4k tv yok mıhtemelen uzun bi süre de olmaz.
    Xbox one x Al geç hocam Pişman olmassın..Online oyun candır

• ne yapsam şaşırdım yemin ediyorum xbox ım vardı satıp ps4 aldım gel görki adam gibi oyun alıp oynayamıyorum en azından xbox da gamepass ile baya oyun oynuyordum bir taraftan ps4 exclerinde gözüm var ama çıkış fiyatlarıda 300tl den aşşağı olmiyacak muhtemelen oynayamiyacam tekrar xbox a mı geçsem diye düşünüyorum ya
  • 30 saatte bitir sat Sony oyunları gibi olmadığı için FH4’ü mutlaka en dolu sürümüyle önsipariş geçip alacağım. 400 belki 500 saat oynayacağım oyun için Gamepass ile uğraşmam. GEOW5 de Türkçe olursa onu da alırım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kankkunen kullanıcısına yanıt
    Aylık 29 tl karşılığı oynayabileceksin zaten hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Nunbolg

Aylık 29 tl karşılığı oynayabileceksin zaten hocam

Tüm ek paketler dahil değilse benim için maliyet farkı olmaz, kutulu alır koyarım daha iyi . Forza ve Forza Horizon dışında oyun oynamadığım için gamepass almıyorum çünkü.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: splinterfalcon4798

ne yapsam şaşırdım yemin ediyorum xbox ım vardı satıp ps4 aldım gel görki adam gibi oyun alıp oynayamıyorum en azından xbox da gamepass ile baya oyun oynuyordum bir taraftan ps4 exclerinde gözüm var ama çıkış fiyatlarıda 300tl den aşşağı olmiyacak muhtemelen oynayamiyacam tekrar xbox a mı geçsem diye düşünüyorum ya
    Millet 300 tl'den God of War 4 aldı, bitirir satar yeni oyun alırım diye düşünen büyük bir kesim var, adamlar bir ay geçmeden 150 tl'ye düşürdüler. Bu insanlar şimdi nasıl satıp yeni oyun alacaklar? Çoğu zaten öğrenci zar zor para biriktiriyorlar. Daha kendileri kazanmıyorlar bu insanlar oyun oynamaktan mahrum kalıyor. Ben çalışan bir insanım Ps4'de alırım ama almadım ve böyle devam ederse de almayacağım. Bu tepkilerim devam edecek her tarafta da eleştirmeye devam edeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 12 Haziran 2018; 22:45:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AEF248198

Millet 300 tl'den God of War 4 aldı, bitirir satar yeni oyun alırım diye düşünen büyük bir kesim var, adamlar bir ay geçmeden 150 tl'ye düşürdüler. Bu insanlar şimdi nasıl satıp yeni oyun alacaklar? Çoğu zaten öğrenci zar zor para biriktiriyorlar. Daha kendileri kazanmıyorlar bu insanlar oyun oynamaktan mahrum kalıyor. Ben çalışan bir insanım Ps4'de alırım ama almadım ve böyle devam ederse de almayacağım. Bu tepkilerim devam edecek her tarafta da eleştirmeye devam edeceğim.

Alıntıları Göster
    Millet çatır çatır xbox a gecti..

• bende 2 konsol da var far cry 5 cod wwii gibi oyunlar ps4prodan pahalı xoxe almak istiyorum ama fiyat farkı caydırıyor

• Playstation Türkiye son zamanlarda tekelleşme ile fiyat politikasında çok kötü bir hal aldı. Konsol kur ile orantısız olarak 500 tl zam gördü.

Xbox güzel adımlar attı buna diyecek bir laf yok. Bunlar gelecek için umut verici ancak artık Xbox dışında bir konsol alınmaz demek yanlış olur. Türkçe oyunlar açısından hala birikmiş bir kütüphane yok. Bütün oyunlar PC için de geldiğinden iyi bir bilgisayarı olanın gerçek bir sebebi yok. Ayrıca 200 TL ile satılan oyunlara fiyat performans canavarı platform demek yanlış olur.

Xbox için şu an en büyük sebep ucuz olması ve game pass sistemi. Gerçek exclusive oyunlar ve daha dolu bir Türkçe kütüphane ile zamanla iyi bir hal alacaktır.

Not: Ayrıca ucuz Xbox fiyatları geçici bir süre için geçerli. Şu an çoğu yer One S için 1500 tl (1000 tl eski fiyatı) ve One X için 2500 tl (2000 tl eski fiyatı) olarak fiyatları güncelliyor. Kısacası çok coşmayalım o fiyatlar satış olmadığı için o kadar düştü. Rekabet varsa güzel şeyler olur, fan boyluk olursa bir şey olmaz.

• Shallow Bay kullanıcısına yanıt
    Birde hep gözardı ediliyor ama One X ile Ps4 Pro arasındaki güç farkı çok fazla. Multiplatform oyunlarında.

Dirt Rally One X 4k 60 Fps iken

Ps4 Pro'da ise 2k kaç fps bilmiyorum.

Aynı şekilde Witcher 3'te çözünürlük farkı var. Aynı şekilde pekçok oyunda en iyi grafik kalitesi Xbox cephesinde bu nedense gözardı ediliyor sürekli.

Birde Ps4 Pro'ya göre görünüş, ısı ve ses açısından çok daha sorunsuz bir cihaz.
  • Bende aldım bir tane. İnşallah pişman olmam

• quote:

Orijinalden alıntı: Shallow Bay

Playstation Türkiye son zamanlarda tekelleşme ile fiyat politikasında çok kötü bir hal aldı. Konsol kur ile orantısız olarak 500 tl zam gördü.

Xbox güzel adımlar attı buna diyecek bir laf yok. Bunlar gelecek için umut verici ancak artık Xbox dışında bir konsol alınmaz demek yanlış olur. Türkçe oyunlar açısından hala birikmiş bir kütüphane yok. Bütün oyunlar PC için de geldiğinden iyi bir bilgisayarı olanın gerçek bir sebebi yok. Ayrıca 200 TL ile satılan oyunlara fiyat performans canavarı platform demek yanlış olur.

Xbox için şu an en büyük sebep ucuz olması ve game pass sistemi. Gerçek exclusive oyunlar ve daha dolu bir Türkçe kütüphane ile zamanla iyi bir hal alacaktır.

Not: Ayrıca ucuz Xbox fiyatları geçici bir süre için geçerli. Şu an çoğu yer One S için 1500 tl (1000 tl eski fiyatı) ve One X için 2500 tl (2000 tl eski fiyatı) olarak fiyatları güncelliyor. Kısacası çok coşmayalım o fiyatlar satış olmadığı için o kadar düştü. Rekabet varsa güzel şeyler olur, fan boyluk olursa bir şey olmaz.
    Niye F/p Canavarı Değil Ne oldu Hala Sony mi Savunuyorsun Hocam Yapma Zaten senin gibiler yüzünden Oldu..Lafı evirip çevirmişsin İçindekini Çok güçlü argümanlara karşı Zar zor çıkartmışsın.Coşan kimse yok Gerçek bunlar gerçek

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.