Şimdi Ara

Xbox One X alınır mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar x series çıkacak kasım gibi. türkiyeye gelmesi ocak diye düşünüyorum. Fiyatı da en az 5.000 olur heralde. 4k tv sahibi değilim. Sizce 2700 civarı one x almak mı mantıklı yoksa 6-7 ay bekleyip 2 katı verip yeni seriyi mi almak mantıklı? Çok para vermek istemiyorum hem de beklemek çok işime gelmiyor bir an evvel alıp stres atmak istiyorum ama bir yandan da bu kadar vericem bekleyip yenisini mi almak diyorum?fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• eğer çok para vermek istemiyorsan ve hemen istiyorsan One X alınır tabi ki... sonuçta microsoft, oyunların 2 yıl daha one x için de çıkacağını söylemişti... bu olmasa bile yüzlerce oyun var henüz oynamamış olduğun... onları indirimlerde alır alır oynarsın mis gibi...

bir not: yeni konsolun tr'de çıkışı dünya ile aynı günde olur diye düşünüyorum garip bir aksilik olmadıkça...
  • 5.000 tl bu günümüzde tr'de olamaz çk daha fazla one x alabilirsiniz..uzun süre güç babında sizi doyurucaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

5.000 tl bu günümüzde tr'de olamaz çk daha fazla one x alabilirsiniz..uzun süre güç babında sizi doyurucaktır
    Teşekkürler cevaplarınız için? Ne kadar olur tahminen?

• quote:

Orijinalden alıntı: 1. Selim

Teşekkürler cevaplarınız için? Ne kadar olur tahminen?

Alıntıları Göster
    tahminen 8000tl üstü
  • 2700 TL ye One X nerde satılıyor?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SnOktay

2700 TL ye One X nerde satılıyor?
    İkinci el.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1. Selim

İkinci el.

Alıntıları Göster
    temizse alınır
  • İkinci el garantili 3.000₺ altı çok rahat bulunuyor. Ayrıca One X de tüm dünya'da aynı anda Teknosa'da hem de Scorpio Edition olarak satıldı. Series X de aynı şekilde, erişilebilir olacaktır! Hoş, kim o parayı verir Day One alır bilinmeyiz

• Eylülde vergi ekstra bir yasa çıkmazsa şu anki %50den %20 ye düşecek. Ters köşe olma ihtimalimiz de var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Creedence Clearwater R.

Eylülde vergi ekstra bir yasa çıkmazsa şu anki %50den %20 ye düşecek. Ters köşe olma ihtimalimiz de var
    umut
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

umut

Alıntıları Göster
    Bunlardan öğrendiğim tek şey varsa o da umutlu olmamak hocam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Creedence Clearwater R.

Bunlardan öğrendiğim tek şey varsa o da umutlu olmamak hocam :)

Alıntıları Göster
    o konuda haklısın tabi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.