Şimdi Ara

Xbox one wireless controller

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bikaç gün önce hepsiburadadan xbox one wireless controller aldım pc de oynamak için.
    Bir türlü bluetooth ile bağlayamadım microusb kabloyla bağlanıyor oyunları oynayabiliyorum ama bluetoothla bir türlü bağalayamadım.
    İnternetten araştırdım 5-6 saniyede bluetoothla bağlanıyordu bilgisayara benimkinde olmadı. Bikaç sorum olucaktı
    1- w10 orjinal değil acaba bunda dolayı mı olmuyor
    2- bunlar sürekli pille mi çalışıyor usb ile sarj edemiyor muyuz acaba
    3-önceki xbox one controller serilerinde bluetooth aparatı almak lazımdı beni yeni seri diye aldım bunu acaba nasıl anlayabilirim bluetooth var mı yok mu teşekkürler şimdiden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dostum bende 10 gün önce aldım öncelikle aldığın gamepad one s mi? Araştırırken one gamepadlerde bluetooth özelliği yok diye denk gelmişti ne kadar doğru bilemiyorum ben pc için aldığımdan beyaz one s gamepad almıştım. Sarj olayı için sarj kiti var pil yerine takıp sarj edip kablosuz kullanabiliyorsun. Onu araştırıyorum bende piyasada orijinal alabileceğim neresi var diye.
  • Soldaki One S kolu. Diğerinde Bluetooth yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aldığınız kutuda özellik kısmında bluetooth var mı bir bakın yoksa wifi aparatı ile kablosuz bağlanır xbox one kanlosudur,

1-) Korsandada girdi benim oem windowstada fark yok

2-) Usb şarj yok şarjlı pil ve şarj aleti alacaksın

3-) Öncekilerdeki wireless aparatı ıdı yukarda yazdım zaten kutuda yazıyordu diye hatırlıyorum olmadı içinden çıkan kağıda bak...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Storm Raider

Aldığınız kutuda özellik kısmında bluetooth var mı bir bakın yoksa wifi aparatı ile kablosuz bağlanır xbox one kanlosudur,

1-) Korsandada girdi benim oem windowstada fark yok

2-) Usb şarj yok şarjlı pil ve şarj aleti alacaksın

3-) Öncekilerdeki wireless aparatı ıdı yukarda yazdım zaten kutuda yazıyordu diye hatırlıyorum olmadı içinden çıkan kağıda bak...

Bu şarj kiti nerede satılır biliyor musunuz bir türlü bulamadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • awolnation1245 A kullanıcısına yanıt
    Orjinalini amazondan temin edebilirsiniz pahalıya gelebilir , Türkiyede çakmaları da satılıyor tatminkar değiller...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.