Şimdi Ara

Xbox One Warframe Türk Clan & Guild : AnatoliA

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Destiny 2 ile beraber Warframe adlı oyunada geçme kararı aldık, Oynamayı düşünen , oynayan ve clan arayan , clan ve etkinlik bulamayıp oyunu bırakan arkadaşları bekliyoruz.

En önemli kuralımız clan yada grup içerisinde olan diğer arkadaşlara küfür, hakaret,alaycı sözler vs vs gibi durumlarda uyarı yapmaksızın uzaklaştırılacak olmanızdır. Bu kurala ciddi önem veriyoruz.

Diğer aktif olduğumuz yada olacağımız oyunlar aşağıda yazmaktadır.

Destiny 2
    Balck Desert Online

Facbook Linkler
    Xbox Warframe : Anatoliahttps://www.facebook.com/groups/1988882568058681/

Xbox üzerine açılmış 215 üstü üyesi ile aktif ve bir çok oyunda aktif olan facbook grubumuz :www.facebook.com/groups/861808037327736/

GT : wyrion

Önemli Not : Donanım haber e bazen giremiyor olabiliyorum özel mesaj yada başlıktan yazılanı geç görebiliyorum. Sorunuz olursa Xbox Üzerinden bana ulaşmanızı rica ederim. GT yukarıda yazılı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wyrion -- 20 Mayıs 2018; 21:55:33 >

• destiny'yi neden bıraktınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nunbolg

destiny'yi neden bıraktınız

Selam;

Bırakmadık biz bir çok oyunda varız, Destiny 2 , Pubg , black desert online (çıktığı zaman clan kurulacak ) Warframe biz bir oyuna bağlı clan yerine bir çok oyunda olan topluluk haline dönüyoruz.
    10 kişilik core takım tarafından yönetilen bir ağ olarak düşünürsen ne demek istediğimi anlarsın.
    Destiny de clan raid ve tüm aktiviteleri rahatlıkla yapıyor.
  • clan aramıyorum ama herhangi bir sorunuz olursa xbox dan mesaj atabilirsiniz yada benim fotoğraflarda güzel buildler vardır ihtiyacı olan olursa bir bakabilir warframe da gt Psikolog
  • warmkitty kullanıcısına yanıt
    teşekkürler.
  • herkese selam;

Oyunu oynayan arkadaşları bekliyoruz.
  • Merhaba, Destiny 2 de yeniyim. Vakit buldukça oynuyorum, clan/guild benzeri oluşum varsa katılmak isterim. tag:aschiletus
  • Fortnitedaki gibi warframede keşke birden çok platformu desteklese.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aschil kullanıcısına yanıt
    Selam.

Davet göndermeye çalıştım ama gt gözükmüyor, sana zahmet d2 işe ilgili postta olan clan linkine girerel clan a join yaparsan gördüğümde kabul ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wyrion -- 23 Mayıs 2018; 0:13:4 >
  • xxsavasxx2 kullanıcısına yanıt
    Oyunda tük oyuncu çok pazar yüzünden herkes kuzey amerika serverlarında takılıyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.