Şimdi Ara

Xbox One ve Xbox 360 için Mart Ayında 4 Güzel Oyun Hediye (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
1
Favori
1.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yok hocam. Cevap vermezsek bu sefer bilgi almaya gelen birileri gelip bunun gibi cahiller yüzünden yanlış bilgilendiriliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4spenox

Yok hocam. Cevap vermezsek bu sefer bilgi almaya gelen birileri gelip bunun gibi cahiller yüzünden yanlış bilgilendiriliyor.

Öyle saçma şeyler yazmışsın ki...

Önce şunu anla.. XBOX Exc'leri kalitesiz, absürt ve cıvık. Ciddiye alınacak hiçbir tarafı yok.

PS4 almadığın sürece efsane oyunların hiçbirini oynayamıyorsun. (Last of Us, Uncharted, God of War, Bloodborne, Until Dawn, Killzone, Heavy Rain, Beyond Two Souls...) Böyle gider.

Playstation'daki oyunların kalitesini bilmeden saçma saçma şeyler yazıyorsunuz. Daha dünkü XBOX, saçma sapan oyunsuz konsol. Yaşınız mı küçük? Kaliteli oyunlar ile, kalitesizleri ayıramıyor musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

quote:

Orijinalden alıntı: 4spenox

Yok hocam. Cevap vermezsek bu sefer bilgi almaya gelen birileri gelip bunun gibi cahiller yüzünden yanlış bilgilendiriliyor.

Öyle saçma şeyler yazmışsın ki...

Önce şunu anla.. XBOX Exc'leri kalitesiz, absürt ve cıvık. Ciddiye alınacak hiçbir tarafı yok.

PS4 almadığın sürece efsane oyunların hiçbirini oynayamıyorsun. (Last of Us, Uncharted, God of War, Bloodborne, Until Dawn, Killzone, Heavy Rain, Beyond Two Souls...) Böyle gider.

Playstation'daki oyunların kalitesini bilmeden saçma saçma şeyler yazıyorsunuz. Daha dünkü XBOX, saçma sapan oyunsuz konsol. Yaşınız mı küçük? Kaliteli oyunlar ile, kalitesizleri ayıramıyor musunuz?

Okumasını bilmeyen bir biri daha. Önce bi oku, konuya dalıp hemen cevap verme. Yaşım 28, inanmiyorsan da imzamda ki instagram adresime bak.

Ben nerede PS4 oyunlarına kötüledim ya da Xbox oyunları ile kıyasladım. Aksine bende ikisi de var, kötüleyeceğim şeyi niye alayım. Sırf güzel ex oyunları yüzünden PS4 aldım. Dediğin oyunların çoğunuda severek oynadım. Heavy Rain'i de mart ayında heyecanla oynayacağız inşallah.

Ben şu saçma sapan büyük kısmı uydurma olan şu mesaja cevap verdim. Önceki sayfada olduğu için görmemiş olabilirsin (BSC Misafirinin el alttaki mesajı):http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=114769190

Benim fanboy kavgalarıyla işim olmaz. Çünkü iki taraf ne babama ne de akrabalarıma ait değil, çübkü bu firmaların kazandığı para benim cebime girmez. Ben oyunuma bakarım. İstedigim zaman PS istediğim zaman Xbox açarım. İnanmiyorsan profilimden geçmişime bak fanboyluk yaptığım tek bir konu bile yoktur, benim ki seninki gibi gizli değil.

Çocuk demeden önce kendi yaşına bak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4spenox -- 26 Şubat 2016; 13:23:02 >

• Kıçı kırık 2 konsol için birbirinizi yemişsiniz lan. Değer mi bunca kavga gürültüye

Bu şuna benziyor.

Bir adamın bmw si var diğerinin merso. Bmw si olan mersoya bok atıyor mersosu olan bmw ye.

Lan olm zevk meselesi denilen bir şey var. Sen gider lcw den giyinirsin, ben de lcw yi hiç sevmem. Ama senin zevkine de saygı duyarım. Sana karışmam. Hakaret etmem sövmem. Beni ilgilendirmez çünkü.

Sanki cebindeki son parasını konsola yatırmış adam, illa kabul ettirmeye çalışıyor en iyisi olduğunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UltraFast -- 26 Şubat 2016; 14:10:28 >
  • Burada neyi bu kadar tartışmışsınız anlamadım ki ?

Zayıflayan exc. oyun listesi yüzünden xbox one'ımı satmıştım.

Ancak live gold daha ucuz, gold üyesi iken aldığınız oyunlar tamamen sizin oluyor (öyle üyelik bitti, üyelik alınca bu oyunu oynayabilirsin yok) ve Microsofot'un neslin başında yaptığı hatalardan kendisini aklama politikası olacak ki Live genelde daha güzel oyunlar verdi.

Ancak bu ay gerçekten bomba.

Güçlü güçsüz, exc şu bu tamamda haber Live Gold'un Mart ayında verdiği oyunlar. Ve hem dış basında hemde bizim neznimizde gayet beğenildi ve takdir edildi verilen oyunlar. 13 sayfa neyi tartıştınız bu kadar ?

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • ps4 sahibiyim gecen hafta xbox da aldim heves ettiğim icin. henüz oyuna para vermedim sadece ea acces ve gold üyeliğim var. makina oyun doldu. tarafsız olarak konuşuyorum microsoft un hizmet politikası tartışmasız daha iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar live üyeliğim var. geçmişe yönlelik indirebileceğim Xbox one oyunları var mı free olan?

xbox 360 oyunlarını da oynayabiliyor muşuz? free 360 oyunu da varsa çok hoş olur.
  • Oyunlar yine gayet iyi. Büyük ihtimalle dördünü de alırım. Xbox Live'ın en azından bu konuda PSN'den önde olduğuna herkes hemfikir sanırım
  • antrepocu A kullanıcısına yanıt
    Geçmişe dönük indirme imkânın yok malesef. Abonelik başlattığın tarih itibaren indirebiliyorsun.

Kasım ayı itibaren verilen her 360 oyunun One da oynayabilirsin. Ayrıca şimdiye kadar one da desteklelenen 360 oyunlarının listesi var. Unutmazsam buraya atıp haberdar ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.