Şimdi Ara

Xbox One | Ultimate Team Oyuncuları (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
497
Cevap
5
Favori
10.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • pad klasik ayarda zaten kendiliğinden öyle o tuşlar Hep o şekil oynuyorum.
  • Araplardan bıktım xbox one a geçtim buraya da dadandılar yok mu bi çaresi yahu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende pek yok zaten genelde mısır bayrağı ve Arap takım formaları oluyor görünce ana ekranda direkt maça girmiyorum

• Gt güncelleme pls: YunisYurttas

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: woodgate

Araplardan bıktım xbox one a geçtim buraya da dadandılar yok mu bi çaresi yahu

Fifadakilerin cogunlugu arap zaten usta xboxta.. 5 oyuncuyla karsilasiyorum 3 u arap

• Oyundan soğutuyorlar adamı işin kolayını çok sevip robot gibi aynı şeyleri yapıyorlar.

Sadece benzin çıkartsalar dünyaya daha faydalı olacaklar

• şu draft olayı çok iyi oldu, semi pro ve pro aldım, hakkıyla çıkardı parasını ki bayaa +lara geçtim. world class son maçta elendim (daha 2.dk da penaltıdan yedim) ona rağmen yine +da bitirdim. online 1 kere denedim 1 daha cesaret edemiyorum. adamın internet 3 diş gözüküyo, maça giriosun takılmalar, bi de bu hilecilerle uğraşıyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkness_kaan -- 5 Ekim 2015; 10:21:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkness_kaan

şu draft olayı çok iyi oldu, semi pro ve pro aldım, hakkıyla çıkardı parasını ki bayaa +lara geçtim. world class son maçta elendim (daha 2.dk da penaltıdan yedim) ona rağmen yine +da bitirdim. online 1 kere denedim 1 daha cesaret edemiyorum. adamın internet 3 diş gözüküyo, maça giriosun takılmalar, bi de bu hilecilerle uğraşıyoruz

Ödül olarak hangi packlerı verdi hocam hatırlıyor musunuz?

• son elendiğimde 12li ve 24lü gold aldım

aynısını sanki semi proda da almıştım.

pro'da ise + kiralık pack olabilir ama emin değilim
  • Arkadaşlar div 7 deyim. 80k ya beni div 4 e kadar cıkaracakmış bir kadro lütfen.
    Plase ve skil severim. Yardımlarınız için teşekkürler :)

• tr_yunis kullanıcısına yanıt
    Bu kadro fazlasıyla işinizi görür hocam.

http://www.futbin.com/16/squad/7623
  • Teşekkürler hocam

• Arkadaşlar Oyuncuların ayrıntılı özelliklerine nasıl bakabiliriz? Finishing,ball control, short pass,stamina gibi... Fifa 15 ultimate team için soruyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: guitarman

Arkadaşlar Oyuncuların ayrıntılı özelliklerine nasıl bakabiliriz? Finishing,ball control, short pass,stamina gibi... Fifa 15 ultimate team için soruyorum.

http://www.futhead.com/15/players/

• quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

quote:

Arkadaşlar Oyuncuların ayrıntılı özelliklerine nasıl bakabiliriz? Finishing,ball control, short pass,stamina gibi... Fifa 15 ultimate team için soruyorum.

Demek konsoldan bakamıyoruz, teşekkürler.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

quote:

Demek konsoldan bakamıyoruz, teşekkürler.

Konsolda mac icinde sag anologa basip bakabilirsin

• Selam arkadaşlar,1 2 gün icinde xbox one alicam,ps4 ile bütün baglarimi koparicam,sıkı konsolcuyum

Ps4de oyunlarinda stabillil yok,vede çok ısınıyor makine
    2 gun önce 10 saat boyunca xboxi deneme firsati oldu,coha hakketen harikaa inanılmaz stabil gercekten,sizce durum nedir memnunmusunuz oyunlardan?

• quote:

Orijinalden alıntı: BLACK84

Selam arkadaşlar,1 2 gün icinde xbox one alicam,ps4 ile bütün baglarimi koparicam,sıkı konsolcuyum

2 gun önce 10 saat boyunca xboxi deneme firsati oldu,coha hakketen harikaa inanılmaz stabil gercekten,sizce durum nedir memnunmusunuz oyunlardan?

Cok fazla oyun cesidi oynamadim.. Oynadigim oyunlar Gta 5, fifa , titanfall, battelfield falan genelde ea access oyunlari yani hic bir sorun yasamadim isinma falan gibi.. Xbox'i tavsiye ederim ea access sayesinde yukarda saydigim ea oyunlarini ucretsiz oynayabiliyosun.. ( fifa 16 haric)

• quote:

Orijinalden alıntı: BLACK84

Selam arkadaşlar,1 2 gün icinde xbox one alicam,ps4 ile bütün baglarimi koparicam,sıkı konsolcuyum

Gel pişman olmayacaksın

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.