Şimdi Ara

Xbox One | Ultimate Team Oyuncuları (23. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
497
Cevap
5
Favori
10.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Begovic

Clyne Coleman

Reid Ogbonna Williams (özellikle Williams)

Rose Shaw

Emre can xhaka Ramsey Henderson

Walcott Shaqiri mirallas

Lukaku welbeck

Bunlarla oynadım çoğundan memnun Kaldım hocam önerilerim bunlar coins durumuna gore al sat yaparak bu kadroyu alırsanız sizi iyi yerlere çıkarabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu özel taktikleri değiştiren oldumu takım ölüyor resmen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.futbin.com/17/squad/136713

Kadro hakkinda goruslerinizi alabilir miyim arkadaslar?

• Nainggolan-Matuidi
    Mirallas-Martial

Bu degisiklikleri yaparsan baya guzel kadro olur :) Lukaku,pastore bende kullaniyorum ozellikle lukaku her mac atar bir tane.

• team1907 T kullanıcısına yanıt
    Onları yaparsam kimya tam olmuyor maalesef.

• Dün bi arkadaşla karşılaştım takımı full legends idi nasıl yapmış merak ediyorum aydınlatırsa sevinirim :)

• Gamertag ini Alıp baksaydınız hocam kadro oyun durumuna vs? Iki çeşit olabilir 1. Fifa points almis yüklü miktarlarda packleri açmış ve şans eseri çıkmıştır 2. Coins almıştır Acik arttırma ile almıştır 3. Coins kasmistir 4. Hepsini yapmıştır

Ama dün aksam Neymar suarez iniesta Ramos U olan bir kadroyu yenmek kadar keyifli olmaz

• boatswain kullanıcısına yanıt
    Geçmişe bakıp bulayım takım adı fenerbahce idi bu arada

• beyler oyun hızlandı mı bana mı öyle geldi sanki fifa 16 daki gibi koşma tuşuna basılı oyun gelmiş gibi yanılıyor muyum fark eden var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Winnetou21

Dün bi arkadaşla karşılaştım takımı full legends idi nasıl yapmış merak ediyorum aydınlatırsa sevinirim :)

Bana da geldi oyle bir kadro Pele falan vardi hatta legendsleri gectim 10mlik kart :D 3 tane attim yolladim kadromda basit bir kadroydu ve o zaman daha oyuna bile alisamamistim

• quote:

Orijinalden alıntı: Borealwinner

beyler oyun hızlandı mı bana mı öyle geldi sanki fifa 16 daki gibi koşma tuşuna basılı oyun gelmiş gibi yanılıyor muyum fark eden var mı

Aynen oyun acayip hızlanmış resmen köpek gibi koşuyor oyuncular

• yine aynı haltı yemişler fifa 16 ilk çıktığında pas a dayalı idi oyun sonra çoluk çocuk oynayamayınca hızlandırmışlardı şimdide fifa 17 yi hızlandırmışlar
  • Saygıdeğer hocalarım ve forumdaşlarım.. youtube kanalımda üzerinden önümüzde ki hafta pazar günü itibariyle arkadaşımla birlikte ultimate team yolculuğuna sıfırdan başlayacaz. siz değerli forumdaşlarımın tavsiyelerine her bölüm kadromuz şekillenecek ve paket alacaz. şimdiden abone olup yerinizi ayırtın. bakalım takım oyununu becerebilÇek miyiz. maçları facecam kullanarak özet şeklinde sunacaz son 6 gün sıkı durun :)) dedteklerinizi bekliyorum

kanal linki:https://m.youtube.com/c...CAJzfw6ghmcgpyd9_24FhcA

• quote:

Orijinalden alıntı: Borealwinner

yine aynı haltı yemişler fifa 16 ilk çıktığında pas a dayalı idi oyun sonra çoluk çocuk oynayamayınca hızlandırmışlardı şimdide fifa 17 yi hızlandırmışlar

Oyun hizlanmamis internet ile alakali bir sey daha akici suanda baglanti ondandir yada serveri iyilestirmislersir. Yardirip giden gormedim oylece. Aksina paslardaki hantallik da gitmis daha iyi paslasiyorum. %65lere ciktigi oldu possesion

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FieSTaA -- 18 Ekim 2016; 2:22:20 >
  • Oyun suan tam jet oldu 2 gundur.Sahada futbol haric hersey oluyor.Uzaktan sutlarin yarisindan fazlasi gol.Ceza sahama sokmadigim rakipten 3 gol yiyebiliyorum.Oyun cidden fifa16 dan hallice suan.

• Oyuncu kimyasi ile belirli ozellikler artarken diger ozellikler de azaliyor mu? Cunku diger ozelliklerin uzerindeki yukari oklar kayboluyor.

• aynen öyle
  • batshuayi vs remy ne dersiniz :)

• fut team adım : quattro4
    xbox live adı : quattro0o

eklemek isterseniz sohbet muhabbet arada maç muç :D
  • hafta sonu çıkacak olan kadro görevleri için pozisyon alan var mı
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.