Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Xbox One S Parçaları İle Pc

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mgunesx Daha Az
1 Kayıtlı Üye
7
Cevap
0
Favori
244
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Sistem Tavsiyeleri >> Xbox One S Parçaları İle Pc
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    7 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba, ütopik bir soru olacak farkındayım ama linç yemeden veya dalga geçmeden Xbox one s Parçaları ile PC yapılabilir mi, evetse nasıl hayirsa neden yapılamaz cevaplayabilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orange dragon -- 10 Eylül 2019; 15:54:49 >
  • Er
    7 Mesaj
    Yani sorun işlemci mi? Peki işlemci değişikliği yapılsa? Diğer parçalar PC için kullanılabilir mi?

|
    |

x64 desteklemese 4gb uzeri rami gormez cihaz.

|
    |
    Orange dragon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam yazım hatası yapmışım x86 düzelttim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Rogue Agent kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2819 Mesaj
    pc ye donusturulememe sebebi anakartindan baska bisey degil. donanima mudahale edilemeyen bir kapali sistem cunku biosu sadece kendi isletim sistemini bootlamaya programli. eepromdaki kernel kodlarinin aciklarindan yararlanarak degistirilebildigi kadariyla windows bootlanabilse dahi donanimlarin windows icin dagitilabilir halde suruculeri olmadigindan is gormez bir cihazdan baska birsey olmayacaktir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rogue Agent -- 10 Eylül 2019; 16:4:25 >
    |
    |

hem ps4 hem xbox one turevleri x86 ve x64 destekli amd jaguar islemciler kullaniyor

|
    |
    Orange dragon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Orange dragon

Hayır çünkü işlemcinin tasarımı pc ile uyumlu değil x86 yok. Ama ps4 e linux kurulabiliyor diye biliyorum. Ama kursanız bile gerçek pc performansının yanından geçmez
    Hepsi X64 amd tabanlı cpu kullanıyor, one x oldukça güçlü 1070'le benzer gpu'ya sahip, W10 kurulsa on numara pc olurdu.
    |
    |
    NZXT S340 Red n Black | Corsair TX550M 80 Plus Gold | MSI Z370-A Pro | Intel I5 8600K 5.0 Ghz 1.375V Delid | Crucial Ballistix 2x8GB 2666 Mhz | Corsair Force Le200 120GB | WD Blue 1TB | MSI RTX 2070 Armor | Be Quiet Dark Rock Pro 4 | AOC G2460PF 144Hz 1MS n Philips 190CW 75Hz 5MS | G710 Plus Cherry MX Blue | Corsair M65 Pro RGB | HyperX Cloud II | Logitech G920 n Shifter // Honda Accord 7 K24
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
e-ticaret
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,175
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.