Şimdi Ara

Xbox one s aldım acil yardim

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bugün Xbox one s aldım.kurulum yaptım 5.90 TL 3 aylık gamepass aldım.pubg yüklemek istiyorum 40 TL fiyat yazıyor .neden böyle oldu ne yapmam lazım .birde şu anki üyeliğimi nereden görebilirim

• Merhaba siz 3 aylık gamepass pc kampanyası ile almışsınız sanırım, özelden mesaj atıyorum size nasıl uzun süreli üyelik alabileceğinizle ilgili, bunun dışında gamepass konsol ya da gamepass ultimate almanız gerekiyor xbox üzerinden oyun oynayabilmek için bilginiz olsun, ek bir bilgi daha vereyim pubg online bir oyun konsolda online oyunlar için gold live üyeliği gereklidir ve üyelik gamepass ultimate içerisine dahildir. Sadece gamepass konsol alırsanız yine oynayamazsınız yani
  • Şu anki üyeliğinizi microsoft.com.tr ye girip kendi Microsoft hesabıniza bağlayarak gorebilirsiniz
  • kuyruğa aldığım oyunları telefonumdan yada işyerimdeki bilgisayardan takip etme şansım varmı.
    yüzde kaça geldi hangi oyun yüklendi gibi
  • Xbox one s aldım acil yardim

call of duty neden 472 tl fiyatla çıkıyor.
    gamepass ile call of duty oynanmıyormu arkadaşlar
  • Gamepass ile sadece gamepass oyunlarını oynayabilirsin. Piyasadaki her oyun gamepass e eklenmez ancak gelecekte çıkacak tüm microsoft oyunları (forza motorsport 8, fh 5 gibi) anında gamepass e eklenecek.Call of duty oyunlarının sahibi Activision ile anlaşma yapmaları gerek gamepass e gelmesi için ve Activision bunu yapmaz.
  • Tüm gamepass oyunlarını xbox one da LB-RB; win10 da ise xbox beta uygulamasına girerek görebilirsin( pc için gamepass'e sahipsen pc de konsol gamepass"ine sahipsen xbox'ta)
  • Pc için almışsın sanırım :)
  • Gamepass üyeliğinin gold live gibi 12 aylık paketi var mı acaba.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.