Şimdi Ara

Xbox ONE Klavye ve Mouse

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Xbox one s im de klavye mouse ile oyun oynamaya çalıştığımda pingli olarak geliyor. Yani mouseyi oynatıyorum, 0.5 gibi bir saniye sonra ekrana görüntü geliyor. Normal olarak da rahatsız ediyor. Ama başka tv de denediğimde bu sorunla karşılaşmadım. Nasıl düzeltileceğini bilen var mı ?

• TV'nin oyun yada bilgisayar modu varsa onu açmak lazım... bunlar yoksa, TV'deki tüm görüntü iyileştirme özelliklerini(dinamik kontrast, dinamik parlaklık, doğal hareket vs) kapatmak lazım...
  • GCGorusu kullanıcısına yanıt
    Var hocam oyun modu, onu denediğimde de değişmedi. Tvnin markası arçelik sence başka ne olabilir ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • richwarrior39 R kullanıcısına yanıt
    dediğim gibi, diğer geliştirme özelliklerini kapatmak gerekir... teknik olarak mesele şu: TV, görüntüyü iyileştirmek isterken yaptığı işlemlerin süresi, görüntüde senin yaptığın hareketlere gecikme olarak yansır... bu özellikle mouse hareketinde çok belli olur... bunun için de TVlerde oyun modu dışında bilgisayar/monitör modu olabiliyor... eğer bu modlar yoksa ve tüm geliştirmeler de kapalıyken bir gecikme varsa, bu tamamen televizyonun "televizyon" olarak üretilmesinden...
  • GCGorusu kullanıcısına yanıt
    Dostum tüm görüntü modlarını kapadım. Düzeldi. Çok teşekkür ediyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.