Şimdi Ara

Xbox One Fifa 16 Turnuvası (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
263
Cevap
5
Favori
4.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pnrcn2008

Arkadaşlar bir de maç skorundan sonra ufak bir özet de geçerseniz maç nasıl geçmiş okuması keyifli olabilir:)

Aslın da bir maç var,çünkü Parenal izinli Volkan-Alp bekliyoruz,"iki Alp var" karıştırılmasın Onlar da bugün veya yarın oynarlar diye düşünüyorum,Biz ikinci haftaya geçelim,çünkü ilke haftaki puanlar çok önemli değil,10-15 hafta sonrası kızışıcak lig.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://youtu.be/Jnjk4kfA_bA deneme yapayım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turnuvanın başladığından şimdi haberim oldu ilk hafta geçen fut turnuvasında 1 kez kazanıp 1 kez kaybettigim alp kardesimle olmasına ayrı bir güzel olmuş akşam 9 dan sonra reus ile hazır ve nazır rakiplerimi bekliyorum herkese bol şans

• Arkadaşlar biliyorsunuzdur muhtemelen ama ben yine ufak bir açıklama yapayım: oyun oynanırken uygulamalara gelip oyun DVR yı seçip klibi şimdi sonlandır deyince 30 sn,1dk,3dk vs. Diye seçenek çıkıyor. Sonra dilediğinizi seçiyorsunuz ona göre makine kaydediyor. sonra, makina üstünden YouTube u açıp (tabi YouTube da hesabınız açık olacak),sağa çekerek video yükle ye geliyoruz,direk oyun DVR nizdeki videolar çıkıyor. Oradan seçip yüklüyorsunuz,paylaşmak zaten bildiğimiz gibi:hesabınızdan videonun URL sini kopyala-yapıştır;)...

• quote:

Orijinalden alıntı: coldvolkan

Turnuvanın başladığından şimdi haberim oldu ilk hafta geçen fut turnuvasında 1 kez kazanıp 1 kez kaybettigim alp kardesimle olmasına ayrı bir güzel olmuş akşam 9 dan sonra reus ile hazır ve nazır rakiplerimi bekliyorum herkese bol şans

İkinci hafta maçı aramızda ;)

• quote:

Turnuvanın başladığından şimdi haberim oldu ilk hafta geçen fut turnuvasında 1 kez kazanıp 1 kez kaybettigim alp kardesimle olmasına ayrı bir güzel olmuş akşam 9 dan sonra reus ile hazır ve nazır rakiplerimi bekliyorum herkese bol şans

Volkan Roma sonrası hemen Milan ile olan maçını da yap,bu akşam 2. haftaları oynayalaım hafta sonu herkes online olur ise 3-4-5 aynan da yaparız.

• quote:

Orijinalden alıntı: DeepestMirror

Arkadaşlar biliyorsunuzdur muhtemelen ama ben yine ufak bir açıklama yapayım: oyun oynanırken uygulamalara gelip oyun DVR yı seçip klibi şimdi sonlandır deyince 30 sn,1dk,3dk vs. Diye seçenek çıkıyor. Sonra dilediğinizi seçiyorsunuz ona göre makine kaydediyor. sonra, makina üstünden YouTube u açıp (tabi YouTube da hesabınız açık olacak),sağa çekerek video yükle ye geliyoruz,direk oyun DVR nizdeki videolar çıkıyor. Oradan seçip yüklüyorsunuz,paylaşmak zaten bildiğimiz gibi:hesabınızdan videonun URL sini kopyala-yapıştır;)...

3 dakika da yüklenebiliyor ise baya iyi süre güzel.Bir puan cetveli çıkarırsak süper olur,ben açıkçası program aradım bulamadım.

• coldvolkan C kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: iCeKraL

quote:

Orijinalden alıntı: DeepestMirror

Arkadaşlar biliyorsunuzdur muhtemelen ama ben yine ufak bir açıklama yapayım: oyun oynanırken uygulamalara gelip oyun DVR yı seçip klibi şimdi sonlandır deyince 30 sn,1dk,3dk vs. Diye seçenek çıkıyor. Sonra dilediğinizi seçiyorsunuz ona göre makine kaydediyor. sonra, makina üstünden YouTube u açıp (tabi YouTube da hesabınız açık olacak),sağa çekerek video yükle ye geliyoruz,direk oyun DVR nizdeki videolar çıkıyor. Oradan seçip yüklüyorsunuz,paylaşmak zaten bildiğimiz gibi:hesabınızdan videonun URL sini kopyala-yapıştır;)...

3 dakika da yüklenebiliyor ise baya iyi süre güzel.Bir puan cetveli çıkarırsak süper olur,ben açıkçası program aradım bulamadım.

Fixturelist.com var ama biraz yavaş. Biz hep bu siteyi kullandik onceki turnuvalarda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• DeepestMirror kullanıcısına yanıt
    Farklı yenilirsem you tube a yükleme

• quote:

Farklı yenilirsem you tube a yükleme

Ben farklı yenilirsem ana habere bile gönderebilisin.

• Man City 2-3 Arsenal

Çok zevkli maç oldu, eline sağlık. Üstünlük üç kez el değiştirdi. Ama takımın çok iyi, iyi de oynuyorsun. Biraz ofansif oynasan yenerdın beni.

• quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

Man City 2-3 Arsenal

Çok zevkli maç oldu, eline sağlık. Üstünlük üç kez el değiştirdi. Ama takımın çok iyi, iyi de oynuyorsun. Biraz ofansif oynasan yenerdın beni.

Dehşet skorlar geliyor Play - Off değil lig yapsak olurmuş,anlaşılan çok çekişmeli geçecek sezon,puan puana bitebilir,ben herkesin herkesi yeneceğini düşünüyorum.

• güzel maç oldu rakibimi tebrik ederim kalan maçlarında başarılar
  • Aslinda whatsapp grubu fikri iyi fikir herkez birbiri ile rahatca iletisime gecebilir

• Birinci sayfayı revize ettim,arkadaşlar 2.haftaya geçebilirsiniz,beklemeyin maçları musait olan arkadaşlar oynasın.

• Turnuvaya katılım sona mı erdi?

• Yoğun kar yağışı sebebiyle ertelenen ilk hafta maçından sonra kötü oynadığı Milan maçında zorda olsa 1 puanı alan Dortmund sezona hazır değil imajı verdi Dortmund 1-1 Milan 2.hafta maci

• Biraz ağır ilerliyoruz arkadaşlar hızlanalım lütfen,2.3.4. haftayı oynayın,başvuru yaptıktan 3.gün içerisinde katılım göstermeyen hükmen mağlup sayılır,bu hafta'dan sonra kuralı işleteceğiz,bu tempoyla sene sonu biter lig.Skorları bekliyoruz.Lütfen seri olalım,tek maç 6 dakika o kadar.

İ30Alp neredesin ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Monoleum23

Turnuvaya katılım sona mı erdi?

Malesef sona erdi,Xbox size mesaj attım 1 hafta oldu yaklaşık,bir arkadaşımız çıkar ise yerine girebilirsiniz veya yeni turnuvayı bekleme durumundasınız,katılımın çok olması daha zevkli kılıyor ama fixtürü çekip bir kere oynadık mı başa dönemiyoruz.Mümkün olsa eklemek keşke.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.